صفحه 57 از 163 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام
    اینکه مدارک رو کجا بفرستین حتما تو همون پی دی اف یا لینک مربوطه گفته شده. و در مورد اینکه دانشگاه نقش داره یا نه...فکر نمیکنم تو پذیرش نقش مستقیمی داشته باشه، به هرحال داشته باشه یا نداشته باشه، فکر نمیکنم مورد مهمی باشه چون شما فقط باید مدارکتون رو به آدرسی که اونا میگن بفرستین.
    Life is too good to complain!

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تو اين تاپيك بعضي ها مي گفتن كه بايد زبان 2تا كشوري كه اونجا هستيم رو ياد بگيريم.وگرنه لغو ميشه بورس. واقعا اينطوريه؟ اينكه خيلي بده؟ مثلا من برنامه مورد نظرم سال اول تو سوئد بايد سوئدي ياد بگيرم؟
    شما كه مي خواي اپلاي كني چه مداركي رو نداري؟ قضيه گواهيو چيكار كردي؟ چي بايد دقيقا توش نوشته بشه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    تو اين تاپيك بعضي ها مي گفتن كه بايد زبان 2تا كشوري كه اونجا هستيم رو ياد بگيريم.وگرنه لغو ميشه بورس. واقعا اينطوريه؟ اينكه خيلي بده؟ مثلا من برنامه مورد نظرم سال اول تو سوئد بايد سوئدي ياد بگيرم؟
    شما كه مي خواي اپلاي كني چه مداركي رو نداري؟ قضيه گواهيو چيكار كردي؟ چي بايد دقيقا توش نوشته بشه؟
    تو خود صفحه ی هر رشته ای که اپلای میکنید اگه لازم باشه می نویسند. یعنی اگر نوشته رشته به انگلیسیه دیگه لازم نیست !

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    صحبت m a a درسته. دانشگاه های سوئد که نه! اما فرانسه و آلمان چرا! البته بازم خودشون واسه هر رشته میگن شرایطش رو.
    اما من چه مدارکی رو ندارم...فعلا خیلی ها رو ندارم D: ولی خب دارم آمادشون میکنم که فقط فارغ التحصیلی رو نمیشه کاریش کرد و باید گواهی نوشت. گواهی رو هم هنوز آماده نکردم اما ماله یکی از بچه ها رو که دیدم لپ کلام این بود که تو فلان تاریخ فارغ التحصیل میشه و یکی هم از دانشگاهیا(رئیس دانشکده و...) امضا میکنه، همین.
    موفق باشید.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلامي دوباره
    ميگم اين گواهي كه بايد بگيريم تو چه نوع كاغذي بايد بنويسيم؟ بايد تو كاغذي باشه كه اسم و لوگو و ارم دانشگاه روش ثبت شده باشه ديگه؟ از دبير خونه بايد بگيريم؟
    بعد متنشو خودمون بايد بگيريم و فقط بديم رئيس دانشكده امضا كنه؟ رئيس دانشكده ميشه ديگه؟ اخه رئيس دانشگاه رو كلا 2بار نديدم.نمي شناسم.اما رئيس دانشكده استادمه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام، راستش من هنوز وارد اماده سازی این یکی نشدم! ولی فکر میکنم از همون کاغذهایی که آرم دانشگاه هست باید استفاده بشه و اصولا چون یکم مسئولین حوصله ندارن تا براتون بنویسن بهتره خودتون آماده کنین و برین دنبالشون تا حداقل امضاء کنن! البته بعضی دانشگاه ها اینقده دانشجو رفته پیششون دیگه چنین چیزی رو دارن. بازم باید برین بپرسین از اموزش دانشکدتون تا راهنماییتون کنن.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ok. پس بهتره خودم دنبالش باشم. البته من براي ساله ديگه مي خوام اپلاي كنم!!!! از الان به فكرش افتادم كه سال ديگه به چه كنم چه نكنم نيوفتم.
    يه سوال؟!
    كجا مي تونم ليست دانشجويان يا تعداد دانشجوياني كه اپلاي كردن براي برنامه اي رو پيدا كنم و مثلا چقدرشونو گرفتن؟ مثلا برنامه SELECT. تو سايت اراسموس هر چي گشتم چيزي پيدا نكردم. ميشه اين كارو كرد؟
    البته يكي از بچه ها يه چيزي رو گذاشته بود كه فقط امار قبول شده هاي ايران رو به درصد در كل برنامه ها نوشته بود. من مي خوام رشته به رشته مشخص كنه چند نفر اپلاي كردن و چند نفر قبول شدن و چه شرايطي داشتن
    ممنون
    باي

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

سلام، میخوام واسه Erasmus اپلای کنم، وقتی هم تا ددلاین ندارم، فوقش 2 هفته، حالا یه سئوال، وقتی جزو مدارک میگن که "A clear and relevant essay in English (2,000 - 3,000 words) addressing" ، حتما باید 2000 تا لغت بشه؟ من خودمو کشتم شد 1000 تا !!!!!!

Junior Member

من مداركمو فرستادم. چقدر طول ميكشه جواب بدن؟
    زمان خاصي براي اعلام نتايج همه هست؟
    نتيجه اسكولارشيپ رو همراه نتيجه پذيرش اعلام مي كنن؟

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yuhahaha نمایش پست ها
    من مداركمو فرستادم. چقدر طول ميكشه جواب بدن؟
    زمان خاصي براي اعلام نتايج همه هست؟
    نتيجه اسكولارشيپ رو همراه نتيجه پذيرش اعلام مي كنن؟
    شما براي چه برنامه اي اپلاي كردي؟
    زمان خاصي كه نداره.معمولا تو همون pdfيا وبسايت مربوط به برنامه نوشته كه كي جواب ميدن. برنامه با برنامه فرق داره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)