صفحه 7 از 163 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط izak.aa
    سلام
    از همه دوستان در مورد اطلاعاتشون مچکر
    من دانشجوی مهندسی شیمی هستم و تقریبا درسام هفت ترمه و تا قبل شروع کلاسای ارشد تمتوم می شن.
    بازم میتونم اقدام کنم برای erasmus.
    والا من منظورتون رو از "تا قبل شروع کلاسای ارشد تموم میشه" رو نفهمیدم. ولی اگه منظورتون اینه که بتونید برای ترم بهار اقدام کنید، باید بگم که متاسفانه این برنامه ها همشون تنها پذیرش برای ترم پاییز دارند (حداقل تا جایی که من چک کردم و دیدم)
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

ببخشيد . منظورم اين بود كه به Autumn 2009 ميرسم ولي دوتا مشكل دارم يكي اينكه دانشگاه فقط يه گواهي ميده كه چد واحد تا الان پاس كردم و براي نمراتم تا ترم جاري 740,000 تومن ميخوان . نميشه با يه transcripte غير رسمي اقدام كرد ؟
    البته در حال مكاتبه هستم بازم خوشحال ميشم از نظر دوستان استفاده كنم

Junior Member

سلام
    کسی می دونه چه طوری باید ریپورت تافل رو فرستاد؟ آخه تو وب سایتشون هیچ کدی نیست فقط گفته تافل لازمه! ???
    اصلا هم جواب میل نمی دن! پس چه طور میشه فهمید مدارک رسیده؟ کامله؟ پذیرش دادن؟...... 8)

Junior Member

سلام
    والا من هم همین مشکل رو دارم . من برای برنامه MESC می خوام apply کنم که ماکه مهندسی شیمیام میشه و براشون میل زدم و این رو پرسیدم:
    First, when I search the website of the program and the online
    application form I could not find any data about the department code
    or the consortium code for the TOEFL result, I have passed TOEFL iBT
    and I do not know how to prove that I have gotten a certain score.

و اون هم این جواب رو داد:

Since MESC is a specific programme among many at university, if I give you the code of our university it will be very difficult to know that it is for us. So please send a copy by email and a copy by postmail.

حالا شما اگه فهمیدید منظورش چیه به من هم بگید.یعنی از چی copy بگیرم . من که از etsنامه ای نگرفتم فقط تو profilam نمرمو دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    واسه یادگیری زبان کشورهای دیگه بجز انگلیسی، این برنامه هیچ کار خاصی نمی کنه؟یعنی قبل از اینکه کسی بخواد بره ، باید خودش اینجا اون زبان رو یاد بگیره ؟
    دوره به هر زیانی که باشه مدرک زبان لازمه. در مورد دوره های انگلیسی هم در طول دوره کلاس هایی برای یادگیری زبان اون کشور هم تشکیل میشه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    سلام
    والا من هم همین مشکل رو دارم . من برای برنامه MESC می خوام apply کنم که ماکه مهندسی شیمیام میشه و براشون میل زدم و این رو پرسیدم:
    ...

حالا شما اگه فهمیدید منظورش چیه به من هم بگید.یعنی از چی copy بگیرم . من که از etsنامه ای نگرفتم فقط تو profilam نمرمو دارم.
    به من هم گفتند نتیجه تافل رو با e-mail بفرستم. مشکلی نیست شما همون پروفایل رو پرینت بگیر بفرست... حتی روی مدرک لیسانسم که موقته نوشته غیر قابله ترجمه! گفتند مشکلی نیست فعلا ترجمه همون رو بفرست اگر انتخاب شدی اصلش رو بفرست ...

Junior Member

چقدر خوب که حداقل جواب دادن. من ME3 رو انتخاب کردم و دریغ از یه جواب خالی..... :-[
    مدرک موقت رو چه طور میشه ترجمه کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط izak.aa
    ببخشيد . منظورم اين بود كه به Autumn 2009 ميرسم ولي دوتا مشكل دارم يكي اينكه دانشگاه فقط يه گواهي ميده كه چد واحد تا الان پاس كردم و براي نمراتم تا ترم جاري 740,000 تومن ميخوان . نميشه با يه transcripte غير رسمي اقدام كرد ؟
    البته در حال مكاتبه هستم بازم خوشحال ميشم از نظر دوستان استفاده كنم
    سلام
    خوب به نظر من بهتره که مکاتبه کنی، چون تا جایی که من میدونم باید حتما مدرک فارغ التحصیلی از رشته کارشناسی رو داشته باشی و اگه درست متوجه شده باشم این مدرکی که شما میگی فقط تعداد واحد پاس شده رو نشون میده و در اصل شما مدرک لیسانسی نداری.
    حالا چرا اینقدر عجله، بزار برا فال 2010 اقدام کن، رشته لیسانست رو هم با خیال راحت تموم کن بعد.

شاد باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi_si3
    چقدر خوب که حداقل جواب دادن. من ME3 رو انتخاب کردم و دریغ از یه جواب خالی..... :-[
    مدرک موقت رو چه طور میشه ترجمه کرد؟
    بهتره قبلش در مورد مشکل مدرک موقت مکاتبه بشه... اگر قبول کردند، مدرک موقت رو میشه نیمه رسمی ترجمه کرد با مهر دارالترجمه...

Junior Member

مدرک موقت رو چی میگن تو english؟
    ?temporary degree

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)