صفحه 8 از 163 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

نقل قول نوشته اصلی توسط JUDIABOT
    مدرک موقت رو چی میگن تو english؟
    ?temporary degree
    As far as I know, they have a fake degree that they get at graduation for the BA bc then the university mails them the real one-but they don't have a name for it bc its not seen as an official document
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام به همگی دوستان
    برای erasmus سوای خود master program باید اقدام کرد . از سایت خودش ؟ دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند , خوشحال میشم اگه راهنماییم کنند. ;D

از سایت خود program اقدام کن .

سلام به همگي
    ببخشيد من توي زمينه بورس Erasmus Mundus خيلي بي اطلاع هستم. فقط ميدونم كه يك بورس براي دانشگاههاي اروپايي هست.
    يك سوال دارم، آيا اين بورس براي 2009 باز شده؟ يعني براي اپلاي كردن براش براي رشته هاي مهندسي ميشه اقدام كرد الان يا نه؟
    من از حرفهاي بچه ها اينطور فهميدم كه امسال همچين بورسي وجود نداره درسته؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    سلام به همگي
    ببخشيد من توي زمينه بورس Erasmus Mundus خيلي بي اطلاع هستم. فقط ميدونم كه يك بورس براي دانشگاههاي اروپايي هست.
    يك سوال دارم، آيا اين بورس براي 2009 باز شده؟ يعني براي اپلاي كردن براش براي رشته هاي مهندسي ميشه اقدام كرد الان يا نه؟
    من از حرفهاي بچه ها اينطور فهميدم كه امسال همچين بورسي وجود نداره درسته؟
    این لیست رشته های ارائه شده در مقطع Master هست . سایت برنامه مورد نظر رو چک کن ببین شرایط پذیرش برای 2009 چجوریه .

http://ec.europa.eu/education/progra.../index_en.html

Junior Member

من توی سایت ME3 دیدم نوشته یکی از شرایط پذیرش gender balance هست.
    این در حالیه که تو لیست پذیرفته شدگان 2008 به نظر میاد فقط 2 تا دختر گرفتن...
    یعنی چی آخه!؟!؟!
    اینکه دوباره شد سیستم خودمون...

Junior Member

بچه ها سلام
    اگه کسی میخواد برای برنامه ی M.E.S.C اقدام کنه میدونین که recomendation letter رو چطور باید بفرستیم؟ اخه یه جایی تو electronic application form هست که می خواد recomendation letter رو uploadکنی ولی من نمی دونم چطور میشه مگه این نامه محرمانه نیست ؟ یعنی بگیم به استاده که تو فایل word بنویسه و بد uploadبکنمش. اخه این که محرمانه نشد؟؟!!

بچه ها سلام
    اگه کسی میخواد برای برنامه ی M.E.S.C اقدام کنه میدونین که recomendation letter رو چطور باید بفرستیم؟ اخه یه جایی تو electronic application form هست که می خواد recomendation letter رو uploadکنی ولی من نمی دونم چطور میشه مگه این نامه محرمانه نیست ؟ یعنی بگیم به استاده که تو فایل word بنویسه و بد uploadبکنمش. اخه این که محرمانه نشد؟؟!!
    احتمالا" منظورشون يك فايل ( مثلا" word ) كه توش اسم ، آدرس پستي ، ايميل و سمت اساتيدي كه تو رو ريكامند كردن رو نوشتي بايد آپلود كني.
    اين نامه محرمانه هست نميشه كه باز كني اسكن كني بزاري!!
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

بچه ها سلام
    ببین من از استادم 2 تا نامه خواستم یکی روتو پاکت بزاره و پلمپ کنه (چسب بزنه و مهر و امضا و ...) یکی رو هم فقط امضا کنه و مهر بزنه. پلمپی رو که می فرستی براشون اوت یکی رو هم اسکن کن آپلود کن.
    کلا خیلی گیر نیستن مثلا من چون کارنامه الکبرونیکی نداشتم خودم با word نوشتم PDF کردم فرستادم + 1 دونه پلمپ شده که از دانشگاه گرفتم با باقی مدارکم فرستادم.

آهان یادم رفت من الان تو یکی از این دوره ها دارم درس می خوانم بنابر این خیلی بی اطلاع نیستم.
    در مورد این EM7 و ... هم من از این طریق اطلاع ندارم. چرا مثل باقی رنیا مستقیما برای دوره ه اثدام نمی کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)