صفحه 9 از 163 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 1625

موضوع: Erasmus Mundus

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Erasmus Mundus

سلام بچه ها
    دو تا سوال داشتم در مورد پر کردن فرم اپلای اراسموس
    یکش در مورد

Application type
    Are you applying as a citizen of an EU country or candidate country? Yes or No
    State which country
    Are you applying as a citizen of another European country? Yes or No
    State which country
    Are you applying as a citizen of a non European country and not requesting an Erasmus Mundus Grant Yes or No
    State which country
    Are you applying as an ERASMUS MUNDUS student and request an Erasmus Mundus Grant? Yes or No
    State which country
    و دیگری در مورد
    Financial
    Tuition fees for 2 years EuroAquae master course are fixed to 12,000 € (3,000 € per semester) for non EU students and to the regular fees defined by the universities for EU students.
    How you propose to finance your studies?

Privately (state the name of the person or organization making payments and include a signed declaration )
    By Scholarship or Grant
    (enclose, where possible, official confirmation of such an award). (state the name of the awarding authority and the value of the award)
    Estimate the cost of your living expenses for 24 months in Euros
    How you propose to finance your living expenses?
    Estimate the cost of your travel in Euros

How you propose to finance your travel?

اگه بورسه پس این چیه؟ اگر هم نه !!!! چون اینجا یه مدرک می خواد برای تامین هزینه ها
    Before final acceptance, candidates will be required to submit a guarantee of full financial support for the duration of their studies
    I am aware of the costs involved in financing my studies, living expenses and travel
    Please sign
    I accept that any fees that are due and payable to the concerned Universities howsoever incurred remain my sole
    responsibility for payment Please sign
    شما چی نوشتین به خصوص در مورد تامین هزینه ها و....
    ممنون از توجه تون

احتمالا تعداد بورسهاشون محدود هست و کسانی که بورس بهشون تعلق نمی گیره باید هزینه ها رو خودشون پرداخت کنند .
    شما سوال مربوط به Erasmus Mundus Grant رو "yes" جواب بده .
    در مورد فرستادن یا نفرستادن مدرک تامین هزینه ها نظر خاصی ندارم ولی احتمالا اگه مدرک تامین هزینه ها رو براشون نفرستی خودشون متوجه میشن که شما فقط در صورت تعلق گرفتن بورس حاضر هستی در دوره شرکت کنی .

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz
    سلام بچه ها
    دو تا سوال داشتم در مورد پر کردن فرم اپلای اراسموس
    یکش در مورد

Application type
    Are you applying as a citizen of an EU country or candidate country? Yes or No
    State which country
    Are you applying as a citizen of another European country? Yes or No
    State which country
    Are you applying as a citizen of a non European country and not requesting an Erasmus Mundus Grant Yes or No
    State which country
    Are you applying as an ERASMUS MUNDUS student and request an Erasmus Mundus Grant? Yes or No
    State which country
    و دیگری در مورد
    Financial
    Tuition fees for 2 years EuroAquae master course are fixed to 12,000 € (3,000 € per semester) for non EU students and to the regular fees defined by the universities for EU students.
    How you propose to finance your studies?

Privately (state the name of the person or organization making payments and include a signed declaration )
    By Scholarship or Grant
    (enclose, where possible, official confirmation of such an award). (state the name of the awarding authority and the value of the award)
    Estimate the cost of your living expenses for 24 months in Euros
    How you propose to finance your living expenses?
    Estimate the cost of your travel in Euros

How you propose to finance your travel?

اگه بورسه پس این چیه؟ اگر هم نه !!!! چون اینجا یه مدرک می خواد برای تامین هزینه ها
    Before final acceptance, candidates will be required to submit a guarantee of full financial support for the duration of their studies
    I am aware of the costs involved in financing my studies, living expenses and travel
    Please sign
    I accept that any fees that are due and payable to the concerned Universities howsoever incurred remain my sole
    responsibility for payment Please sign
    شما چی نوشتین به خصوص در مورد تامین هزینه ها و....
    ممنون از توجه تون
    ببن تا اونجایی که من یادمه تو فرم سال پیش که من پر کردم نوشته بود اگه بورس بهتون تعلق نگیره می خواید بررسی بشید که من زدم نه. بعد که جوابا اومد اول رزرو بودم بعد بهم گفتن جا برای بورس وا شده می حوای بای یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

دوستان، من واسه یکی از برنامه ها میخوام Apply کنم. ازم خواسه مدرک تافلمو واسشون اسکن کنم بفرستم. من هنوز مدرکم به صورت پستی نیومده و از یکی از مراکز تافلم که پرسیدم می گفت از 1 ماه تا 3 ماه تو ایران طول می کشه تا برسه به دستم و اینکه بهم گفت از نتیجه امتحانم تو سایت ETS پرینت بگیرم جاش بفرستم. به نظر شما چیکار کنم. وقت زیادی هم ندارم. :-\
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Junior Member

ممنون از جوابتون يعني به نظر شما جاي financial را خالي بذارم؟
    يا پرش كنم و داخلش توضيح بدم كه ميخوام از گرانت خود اراسموس استفاده كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar
    دوستان، من واسه یکی از برنامه ها میخوام Apply کنم. ازم خواسه مدرک تافلمو واسشون اسکن کنم بفرستم. من هنوز مدرکم به صورت پستی نیومده و از یکی از مراکز تافلم که پرسیدم می گفت از 1 ماه تا 3 ماه تو ایران طول می کشه تا برسه به دستم و اینکه بهم گفت از نتیجه امتحانم تو سایت ETS پرینت بگیرم جاش بفرستم. به نظر شما چیکار کنم. وقت زیادی هم ندارم. :-\
    ببین اینا آدم های خوبین لا اقل تو مورد من که خیلی خوب بودن. اول از همه 1 میل بزن بگو اینه داستانم و بهم گفتن این مارو بکنم شما می گید چی کار کنم 99 درصد می گن همین کارو بکن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz
    ممنون از جوابتون يعني به نظر شما جاي financial را خالي بذارم؟
    يا پرش كنم و داخلش توضيح بدم كه ميخوام از گرانت خود اراسموس استفاده كنم؟
    بسته به فرمت داره اگه حتما باید 1 چیزی بنویسی خوب بنویس من فقط با بورس می آم. نگرن نباش که بگن چه کلاسی می زاره اینجا این حرفا عادیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    Erasmus Mondos دو نوع بورس داره: یکی همون بورس عادی هست که از طریق سایتش اقدام میکنید و این فرمها رو پر می کنید که دوستان دارند پر می کنند و یکی هم external window ها هستش که ویژه کشورهای خاص هست که EM7 واسه ایران و عراق و یمن هستش.
    تو برنامه اول همه میتونن اقدام کنن و تو برنامه های خاص کشورها، فقط همون کشورها.
    تا حالا كسي از اين بورسي كه همه ميتونن براش اقدام كنن تونسته بورس بگيره؟
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

سلام ..بابا این سوسول بازی ها رو نداره...توی سایت اصلیشون که لیست برنامه ها رو زدن میرید تو سایت هر برنامه و اونجا طبق هر برنامه ثبت نام میکنید(http://ec.europa.eu/education/progra.../index_en.html). بیشتر از 3 تا برنامه هم نمیشه..منظور از برنامه برای ایران و عراق و یمن هم این هست که کلان ما یه مشت سهمیه کلی برای بورسیه شدن داریم که تو برنامه های مختلف پخش میشه...جای خاصی ندارهکه اپلای کنید..فقط بجنبید برنامه ی مورد علاقتونو پیدا کنید که اگپرا تا 15 ژانویه وقت هس
    وقتی که بزرگ شدم..میخام بشم، یه دکتر..
    اروپا رو بگردم نه با ماشین، با موتور

من به اين رشته ها نگاه كرم به نظر مياد فقط بعضي رشته ها رو داره و مثلا" براي مهندسي نفت وجود نداره. درسته؟ يعني همه رشته ها رو پوشش نميده
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

من پستهای مربوط به EM7 رو از EM جدا کردم تا موجب سردرگمی دوستان نشه. لطفا ارسالهاتون رو در تاپیک مرتبطش ارسال کنید.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)