صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: رد شدن كامپوزيتي ها

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : رد شدن كامپوزيتي ها

بچه ها اینجا اصلا بحث مکانیک نیست. شاید کلیرنس مکانیکی ها یک کمی بیشتر از بقیه طول بکشه اما اونایی که من گفتم ریجکت شدن هوافضا بودن و اونم اصلا قابل عمومیت نیست. شما ها هم فقط منتظرین یه چیزی بشنوین استرس بگیرین. کمی قوی باشین

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بچه ها اینجا اصلا بحث مکانیک نیست. شاید کلیرنس مکانیکی ها یک کمی بیشتر از بقیه طول بکشه اما اونایی که من گفتم ریجکت شدن هوافضا بودن و اونم اصلا قابل عمومیت نیست. شما ها هم فقط منتظرین یه چیزی بشنوین استرس بگیرین. کمی قوی باشین
    کاشکی سال 74 من رشته 10 امم رو قبول شده بودم- من نمیدونم چرا اونا با مکانیک طوری رفتار میکنند انگار میخوایم با ذرات اتمی کار کنیم
    بخدا من با تفنگ ساچمه ای هم تا حالا یه گنجشک هم نکشتم-البته هدفگیریم خوب نبود

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    منکه داشتم واسه اهداف بشر دوستانه و ساخت استخوانهای مصنوعی میرفتم حالا احساس میکنم استخوان های خودم یه جوری شده
    همون استخون های مصنوعی می تونه برای نجات آدم های فعال در زمینه های جنگ به کار بره، پس همه چیز رو می شه به .... ربط داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بالاخره من چی کار کنم؟! من مکانیک خوندم و برای هوافضا پذیرش دارم. در ضمن، زمینه تخصصی من هم کامپوزیت است!!! 27 می مصاحبه داشتم و یک بار Research plan ازم خواستند.
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

راستی یادم رفت بگم، فکر کنم موضوع این تاپیک دقیقا" بر اساس آینده من طرح شده!!!! صبر کنید ببینید :-\
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

saeede83
    Guest

بالاخره من چی کار کنم؟! من مکانیک خوندم و برای هوافضا پذیرش دارم. در ضمن، زمینه تخصصی من هم کامپوزیت است!!! 27 می مصاحبه داشتم و یک بار Research plan ازم خواستند.
    [/quote]
    AKM عزیز خودتم می دونی که نمی شه فرمولی برای کلیرنس در آورد. اون دوستمون که امروز کلیر شد هم من اطلاع دارم که همچین زمینه صلح طلبی نداشت یا خانمی که توی 13 می رشته اش کامپیوتر بود و زود کلیر شد هم زمینه اش security بود که توی کامپیوتر از همه High-tech تر حساب می شه، اما زود هم کلیر شد و کسایی هستن با رشته های خیلی صلح آمیز مثل مدیریت یا اقتصاد که الان 2-3 ماهه منتظرن.
    اون دوست من هم که هوافضا بود و کلیر شد زمینه اش Aeroelasticity، Classical Dynamics،،Computational Mechanics،Finite Element Methods بود. نمی دونم اینا چقدر ممکنه جز TAL باشن یا نه.
    به هر حال dont worry!
    ما که کاری ازمون بر نمی آد فقط باید بشینیم، منتظر بمونیم ببینیم اونا چه تصمیمی می گیرن.

Junior Member

به هر حال تا اونجا که میشه باید موضوع تحصیلتون رو عادی و برای اهداف بشر دوستانه جلوه بدین تا اونها هم کمتر حساس بشن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)