صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 90

موضوع: سؤالهای قبل از پرواز (دم رفتن)!

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : سؤالهای قبل از پرواز (دم رفتن)!

نقل قول نوشته اصلی توسط rahas92 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای اروپا پرواز دارم و تو استانبول توقف خواهم داشت ولی پروازم را کانکت نگرفتم (ترکیش). می خواستم بدونم در این حالت روال چجوریه؟
    بعد ازینکه وارد فرودگاه شدم باید برم مهر ورود به ترکیه رو بزنم بعد بارم رو تحویل بگیرم و بعدش ایا باید خارج شم از ترانزیت و دوباره وارد بشم یا چطور؟ چون باید کارت پرواز دومم رو بگیرم...

کسی دراین مورد اطلاعی داره؟

با تشکر
    هر دو پروازتون با ترکیش هست؟
    اگه هر دو با ترکیش هست ، دم گیت تو تهران به مسئولش بگین که هر دو پروازتون با ترکیش هست ولی کانکت نیست و اون خودش توی سیستمش تعریف میکنه و مسئولش بارتون رو مستقیم تحویل هواپیمای بعدی میده و لازم نیست برین بار رو بگیرین.

اگه هردو پروازتون با ترکیش نیست و ایرلاین فرق میکنه ، باید تو استانبول مثل کسی که میخواد بره ترکیه کلا از گیت خروج برین بیرون و مهر ورود به ترکیه بگیرین و بعد برین بارها رو تحویل بگیرین و بعد عین یه مسافر عادی باز وارد بشین و چک این کنین و مهر ورود تو پاسپورتتون بخوره و....
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    هر دو پروازتون با ترکیش هست؟
    اگه هر دو با ترکیش هست ، دم گیت تو تهران به مسئولش بگین که هر دو پروازتون با ترکیش هست ولی کانکت نیست و اون خودش توی سیستمش تعریف میکنه و مسئولش بارتون رو مستقیم تحویل هواپیمای بعدی میده و لازم نیست برین بار رو بگیرین.

اگه هردو پروازتون با ترکیش نیست و ایرلاین فرق میکنه ، باید تو استانبول مثل کسی که میخواد بره ترکیه کلا از گیت خروج برین بیرون و مهر ورود به ترکیه بگیرین و بعد برین بارها رو تحویل بگیرین و بعد عین یه مسافر عادی باز وارد بشین و چک این کنین و مهر ورود تو پاسپورتتون بخوره و....
    بله هردو ترکیش هست.
    چه خوب! ممنون از پاسختون.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rahas92 نمایش پست ها
    بله هردو ترکیش هست.
    چه خوب! ممنون از پاسختون.
    فرودگاه ترکیه این طوریه که وقتی از هواپیما میاین بیرون، همون اول دو قسمت داره، ترانزیت و غیرترانزیت. یه نفر هم واستاده اونجا که چک می کنه کارت پرواز پرواز بعدیتونو دارین یا نه. اگر داشته باشین، میگه بیا از این ور برو، اگر نداشته باشین، میگه برو اون ور.
    اگر میشه بهش بگین و خودشون بارا رو بگیرن، من نمی دونم ولی بدون داشتن کارت پرواز بعدی، مسئولش نمیذاره برین قسمت ترانزیت.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فرودگاه ترکیه این طوریه که وقتی از هواپیما میاین بیرون، همون اول دو قسمت داره، ترانزیت و غیرترانزیت. یه نفر هم واستاده اونجا که چک می کنه کارت پرواز پرواز بعدیتونو دارین یا نه. اگر داشته باشین، میگه بیا از این ور برو، اگر نداشته باشین، میگه برو اون ور.
    اگر میشه بهش بگین و خودشون بارا رو بگیرن، من نمی دونم ولی بدون داشتن کارت پرواز بعدی، مسئولش نمیذاره برین قسمت ترانزیت.
    تو تهران پروازها رو خود اون کسی که چمدون رو میگیره کانکت میکنه و کارت پرواز بعدی رو هم صادر میکنه فقط گیت پرواز روی کارت پرواز نیست که تو استانبول میتونن روی تابلو پرواز ها ببینن گیت پرواز چی هست
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع

دوستانی که توضیح دادن امکان پذیر هست بفرمایند مغایرت بار مجانی داستانش چی میشه
    مثلن سگمنت تهران استانبول بار مجانی مسافری یک تیکه 30 کیلویی هست و استانبول به کانادا مثلن دو بسته 23 کیلویی هست

سلام
    من یه سوالی داشتم، من بخام به ایران سفر کنم، دو تا چمدان بزرگ دارم. از طرفی میخام برم یه کشور دیگه و از اونجا بیام ایران
    چون هزینه بلیط خیلی خیلی کمتر میشه، ولی دردسری ک دارم اینه ک نمیتونم تمام چمدانهامو بکشم این ور اون تا برسم فرودگاه مقصدم.
    چون بخام دوتا چمدان بزرگ، یه چمدان داخل هواپیما با کوله پشتی رو با خودم ببرم تو قطار، بعد از قطار پیاده شم و برم فرودگاه اینا خیلی خیلی دردسر دارن (؟).
    به نظرتون چ جور میتونم یکی یا هردو چمدان بزرگام رو بفرستم ایران؟ هزینه ش چقدر میشه؟
    من الان اروپا هستم. به نظرتون با پست معمولی محلی میشه فرستاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوالی داشتم، من بخام به ایران سفر کنم، دو تا چمدان بزرگ دارم. از طرفی میخام برم یه کشور دیگه و از اونجا بیام ایران
    چون هزینه بلیط خیلی خیلی کمتر میشه، ولی دردسری ک دارم اینه ک نمیتونم تمام چمدانهامو بکشم این ور اون تا برسم فرودگاه مقصدم.
    چون بخام دوتا چمدان بزرگ، یه چمدان داخل هواپیما با کوله پشتی رو با خودم ببرم تو قطار، بعد از قطار پیاده شم و برم فرودگاه اینا خیلی خیلی دردسر دارن (؟).
    به نظرتون چ جور میتونم یکی یا هردو چمدان بزرگام رو بفرستم ایران؟ هزینه ش چقدر میشه؟
    سلام
    هزینه اش رو نمیدونیم دوست عزیز ولی امکان پذیره

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    شما یک درصد فک کنین شخصی هست تو این فروم که همچین تجربه ای داره و میخواد کمک کنه ، الان چی بگه؟
    نه میدونه کجا هستین ، نه میدونه کجا میرین ، نه میدونه وزن چمدون ها چقدره ، نه میدونه کجای ایران میخواین بفرستین ! واقعا انتظار دارین چه جوابی بدن؟
    1. این پست برای شروع

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    شما یک درصد فک کنین شخصی هست تو این فروم که همچین تجربه ای داره و میخواد کمک کنه ، الان چی بگه؟
    نه میدونه کجا هستین ، نه میدونه کجا میرین ، نه میدونه وزن چمدون ها چقدره ، نه میدونه کجای ایران میخواین بفرستین ! واقعا انتظار دارین چه جوابی بدن؟
    سلام دوست گرامی، ممنونم زا راهنماییتون.
    من بلژیک هستم، میریم ایران دیگه.
    چمدونمم وزن مسافرتی داره،همون 27- 30 چمدونای معمولی. توشم لباس و وسائل شخصیمه.
    تهران، میخام برم.
    حالا اگر روشهای دیگه ایم غیر از بچه هایی ک اینجا هستن و میخان برگردن ایران باشه خیلی خوبه و بکارم میاد.
    شرکتی رو شما میشناسین اینکار رو بکنه؟
    من در حال حاضر در فرانسه هستم (متز)، ولی از اینجا بلیط گرون در میاد، چک کردم برم بروکسل بلیط خیلی ارزون تر میشه.

Junior Member

سلام. من پرواز با دو توقف (اولی در وین دومی در تورنتو) به ونکوور دارم.
    دو تا مساله وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.
    1- توقف 5 ساعت در وین ویزا میخواد؟
    2- اولین توقف من در کانادا در تورنتو است. میگن اونجا پروسه چک کردن ویزا و .. داره و چمدان ها تحویل داده میشوند. میشه یه نفر دقیق توضیح بده چی به چیه؟ یعنی پروسه check in کردن رو دوباره باید انجام داد؟ اول باید برای پروسه ویزا رفت یا اول چمدان رو تحویل بار داد دوباره؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)