صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 90

موضوع: سؤالهای قبل از پرواز (دم رفتن)!

پیش فرض پاسخ : سؤالهای قبل از پرواز (دم رفتن)!

سلام

لمن یه سوال داشتم. اگه برای استامبول بیلیت 1 طرفه بگیرم تو فرودگاه برام مشگلی پیش نمی یاد؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

آیا این مسایلی که میگند ممکنه برای دارندگان بلیت یک طرفه در فرودگاه پیش بیاد، شامل حال کسانی که تعهد خدمت ندارند هم میشه!؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

سلام خسته نباشید بچه ها
    اگر لپ تاب را بدون جعبه تو چمدون بزارم خراب نمیشه؟یا نمیشکنه؟؟؟ کسی بدون جعبه برده؟

مصلما بستگی به چمدونی که میخوای لپ تاب رو بزاری توش داره! بعضی از چمدونها محلی برای قرار گرفتن لپ تاب دارن و مطمئن ترن ولی در هر صورت اگر لپ تابت کوچیکه و ایرلاینت هم اجازه حمل ساک دستی رو میده، بنظر من به قسمت بار نسپرش، اینها گاهی چمدونها رو مثل هندوانه پرت میکنن ازین ور به اونور (همه و نه فقط ایران)
    ضمنا بیشتر کسانی که من دیدم بدون جعبه بردن، برای سفر لپ تابهای کوچیک خیلی مناسب تر و بدون دردسر ترن

Junior Member

میدونید از ترکیه چقدر میتونیم پول وارد ایران کنیم . من دارم از المان میرم ترکیه (میتونم از المان ده هزار یورو حدودا خارج کنم ) اما از ترکیه نمیدونم چقدر ... اصلا نمیدونم من شامل مسافر المانی میشم که از المان داره میره ایران یا وقتی از ترکیه دارم میرم ایران قوانین ترکیه شامل حالم میشم ...

Junior Member

سلام دوستان می خواستم ببینم پرواز های خارجی هم تاخیر دارن؟قراره با پرواز ماهان رفت و برگشت بریم آلمان برام مهمه که بدونم تاخیر دارن یا نه که نسبت به اون پرواز تهرن تبریز رو هماهنگ کنیم.
    با تشکر

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط eyesun نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم ببینم پرواز های خارجی هم تاخیر دارن؟قراره با پرواز ماهان رفت و برگشت بریم آلمان برام مهمه که بدونم تاخیر دارن یا نه که نسبت به اون پرواز تهرن تبریز رو هماهنگ کنیم.
    با تشکر
    من چندین بار پرواز ماهان رو به ترکیه هم خودم هم چندین مورد دوستام دیدم که هیچ کدوم تاخیر نداشتن

Junior Member

سلام دوستان

کسی تاحالا تجربه ی پرواز با الایتالیا از ایران به امریکا رو داشته؟ من فاصله ی بین دو پروازم یک ساعت و 40 دقیقه هستش در فرودگاه رم. بنظرتون این زمان کم نیست؟

ممنون

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط syboy نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی تاحالا تجربه ی پرواز با الایتالیا از ایران به امریکا رو داشته؟ من فاصله ی بین دو پروازم یک ساعت و 40 دقیقه هستش در فرودگاه رم. بنظرتون این زمان کم نیست؟

ممنون
    زمان کافیه
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

نقل قول نوشته اصلی توسط syboy نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    خير كم نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)