نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: Late Clrearance و پذیرش از اروپا یا کانادا

Junior Member

پیش فرض Late Clrearance و پذیرش از اروپا یا کانادا

من احتمال زیاد به این ترم نمی رسم. یه پذیرش از اروپا و یکی از کانادا دارم. روی clearance که نمیشه حساب کرد. میخواستم ببینم اگه برا این ترم یکی از اونا رو برم و در این فاصله clear بشم اولا ممکنه موقع pick up از سفارت آمریکا مشکلی پیش بیاد؟ دوما ممکنه اون دانشگاه اروپایی بگه هزینه تحصیل در این یه ترم رو چون داری وسطش میری باید خودت بدی؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Late Clrearance و پذیرش از اروپا یا کانادا

I have the exact same situation as you. Isn't it too late to apply for visa focanada now?

Junior Member

to mehronoush

have you gotten your visa for europe and canada

Junior Member

I have received my Visa for Europe.

خوب خیلی از بچه ها مشکل کلیرنس دارن، ولی نکته اینه که علاوه بر بد بودن این کار از نظر اخلاقی یعنی پیچوندن دانشگاه کانادایی یا اروپایی بعد از یک ترم در صورت اومدن کلیرنس، شاید اونا بتونن به لحاظ قانونی هم مانع بشن، مخصوصا وقتی TA یا RA گرفتین....... اینو مطمئن نیستم خودم ولی فکر میکنم اون اول یه قراردادی با دانشجوها امضا میکنن و خوب نقض قرارداد هم باید یه عواقبی داشته باشه............. دوستانی که میدونن راهنمایی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    خوب خیلی از بچه ها مشکل کلیرنس دارن، ولی نکته اینه که علاوه بر بد بودن این کار از نظر اخلاقی یعنی پیچوندن دانشگاه کانادایی یا اروپایی بعد از یک ترم در صورت اومدن کلیرنس، شاید اونا بتونن به لحاظ قانونی هم مانع بشن، مخصوصا وقتی TA یا RA گرفتین....... اینو مطمئن نیستم خودم ولی فکر میکنم اون اول یه قراردادی با دانشجوها امضا میکنن و خوب نقض قرارداد هم باید یه عواقبی داشته باشه............. دوستانی که میدونن راهنمایی کنن.
    تا اونجایی که من می دونم، بحث تخلف حقوقی مربوط به دانشگاه های درون یک کشور هست (همون قراردادی که شما می گین!)
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

Junior Member

من هم دقيقا همين مشكل رو داردم . به دليل دير clear شدن اين ترم رو از دست دادم همينطور found ام رو از دست دادم. حالا نمي‌دونم اگر برم اروپا و تو پاسم ويزاي دانشجويي يك كشور اروپايي بخوره ممكن است موقع Pick up كردن ويزاي U.S بهم گير بدن؟ كسي تجربه‌اي در اين مورد داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)