نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا پستهای این تاپیک کمکی به شما کرد؟

رأی دهندگان
35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بله. مفید بود.

31 88.57%
  • خیر. به هیچ دردی نمیخورد.

3 8.57%
  • کاش برای کشورهای دیگر هم تاپیکهای مشابهی بود

5 14.29%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: تحصيل در دانشکده های اقتصاد و مدیریت كانادا

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

Exclamation تحصيل در دانشکده های اقتصاد و مدیریت كانادا

هدف این تاپیک بحث و تبادل نظر در خصوص ادامه تحصیل در رشته های اقتصاد و مدیریت در دانشگاههای کانادا می باشد.اگر چه فروم تاپیک برای کانادا زیاد هست، اما هیچکدومشون اطلاعات خاص برای رشته های مدیریت ندارن و همونطور که اکثرا اطلاع دارید روند پذیرش مدیریت یه مقدار متفاوت و خیلی سختتر هست از بقیه رشته ها. برای همین میخوام این تاپیک رو شروع کنم تا اطلاعاتی رو که خودم و سایر دوستان در طی تحقیقاتمون برای رشته های مدیریت کسب میکنیم رو اینجا به صورت منسجم قرار بدیم تا مرجعی باشه برای کسایی که میخوان تو زمینه مدیریت تو کشور کانادا تحصیل کنند.

از دوستانی که از این تاپیک استفاده میکنن، خواهش میکنم که به هیچ وجه در مورد مسائل مهاجرتی تو این تاپیک سوال نکنند برای این گونه مباحث رجوع کنید به؛http://www.applyabroad.org/forum/for...3-کانادا

همچنین فایل های زیر هم تهیه شده اند تا اطلاعات جامعی در خصوص زندگی در کانادا در اختیار گذارند:
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط salehifar : April 10th, 2012 در ساعت 02:16 PM دلیل: عدم ارتباط با موضوع
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)