صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 44 , از مجموع 44

موضوع: دانشگاه فقط ریزنمرات غیررسمی می ده

پیش فرض پاسخ : دانشگاه فقط ریزنمرات غیررسمی میده!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    ریزنمرات غیر رسمی همون ریزنمرات فارسی ترجمه شده هست دیگه! شما فارسی بگیرید بدین دارالترجمه و بدین دانشگاه که اونام اینو مستند کنن به درد شما آیندگان بخوره. دانشگاه وقتی ریزنمره انگلیسی با مهر و امضا به شما بده و بذاره در پاکت انگلیسی دانشگاه و لاک و مهرش کنه بهش میگن ریز نمراه official که sign and sealed شد هست.همونو باید پست کنید خارج. در غیر اینصورت خودتون ترجمه کرده و اگر لازم بود مهر دادگستری و امور خارجه میزنید که میشه رسمی
    بعضی دانشگاه ها ریزنمراتی را بصورت انگلیسی همراه با مهر و امضا و با نوشتن کلمه غیر رسمی به دانشجوهاشون میدن که مخصوص اپلای کردن هست ولی اکثرا دانشگاهای بزرگ این کارو میکنن و دانشگاه های کوچک میگن وزارت علوم اجازه نمیده
    الان من یه دانشگاه اپلای کردم و همه کارام و پرداخت پول را حتی انجام دادم و الان دانشگاهه بهم میگه که ما کپی ریزنمراتتو نمیخوایم که و میگه ریزنمرات غیر رسمیتو می خوایم و کاملا گیر داده که حتما باید مهر و امضا داشته باشه
    از طرفی مسئولین دانشگاه هم هیچی حتی یک گواهی خیلی ساده هم نمیدن
    اگر کسی تجربه مشابهی داشته لطفا راهنمایی کنه
    اگرم کسی ریزنمرات غیر رسمیشو با مهر و امضا داره لطفا برام بفرسته
    ممنون

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    بعضی دانشگاه ها ریزنمراتی را بصورت انگلیسی همراه با مهر و امضا و با نوشتن کلمه غیر رسمی به دانشجوهاشون میدن که مخصوص اپلای کردن هست ولی اکثرا دانشگاهای بزرگ این کارو میکنن و دانشگاه های کوچک میگن وزارت علوم اجازه نمیده
    الان من یه دانشگاه اپلای کردم و همه کارام و پرداخت پول را حتی انجام دادم و الان دانشگاهه بهم میگه که ما کپی ریزنمراتتو نمیخوایم که و میگه ریزنمرات غیر رسمیتو می خوایم و کاملا گیر داده که حتما باید مهر و امضا داشته باشه
    از طرفی مسئولین دانشگاه هم هیچی حتی یک گواهی خیلی ساده هم نمیدن
    اگر کسی تجربه مشابهی داشته لطفا راهنمایی کنه
    اگرم کسی ریزنمرات غیر رسمیشو با مهر و امضا داره لطفا برام بفرسته
    ممنون
    ریز نمرات غیر رسمی رو که باید بهت بدن دوست عزیز. نمی تونن ندن. ولی خب طبیعیه که مهر و امضا نمیکنن چون اون موقع دیگه میشه رسمی نه غیررسمی. منم غیر رسمی رو گرفتم (بدون مهر و امضا) و یک نسخه از سربرگ انگلیسی دانشگاه رو گرفتم و خودم تو سربرگ ترجمه کردم و بردم پیش مسئول آموزش و اونم (با کمی اصرار) قبول کرد که بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه. البته روش یه مهرم زد. ولی رو نسخه فارسی امکان نداره بزنن مگر بخوان کار غیر قانونی انجام بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    ریز نمرات غیر رسمی رو که باید بهت بدن دوست عزیز. نمی تونن ندن. ولی خب طبیعیه که مهر و امضا نمیکنن چون اون موقع دیگه میشه رسمی نه غیررسمی. منم غیر رسمی رو گرفتم (بدون مهر و امضا) و یک نسخه از سربرگ انگلیسی دانشگاه رو گرفتم و خودم تو سربرگ ترجمه کردم و بردم پیش مسئول آموزش و اونم (با کمی اصرار) قبول کرد که بزاره تو پاکت و مهر و موم کنه. البته روش یه مهرم زد. ولی رو نسخه فارسی امکان نداره بزنن مگر بخوان کار غیر قانونی انجام بدن
    آقا حامد ممنونم
    اونی که شما میگی دیگه ریزنمرات غیر رسمی نیست اسمش پرینت یا کپی نمرات هست
    دانشگاه های پدر مادر دار یک ریزنمره درست و حسابی همراه با مهر و امضا و حتی مهر برجسته میدن که توش نوشتن غیررسمی و مخصوص اپلای هست برای مثال گوگل کن میبینی که دانشگاه تهران با 10 هزار تومن میده ولی دانشگاه های بی در و پی کری مثل دانشگاه ریزنمرات را نمیدن و به قول شما فکر میکنن میخوان کاره غیر قانونی کنن

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    آقا حامد ممنونم
    اونی که شما میگی دیگه ریزنمرات غیر رسمی نیست اسمش پرینت یا کپی نمرات هست
    دانشگاه های پدر مادر دار یک ریزنمره درست و حسابی همراه با مهر و امضا و حتی مهر برجسته میدن که توش نوشتن غیررسمی و مخصوص اپلای هست برای مثال گوگل کن میبینی که دانشگاه تهران با 10 هزار تومن میده ولی دانشگاه های بی در و پی کری مثل دانشگاه ریزنمرات را نمیدن و به قول شما فکر میکنن میخوان کاره غیر قانونی کنن
    من شنیدم فقط تهران و شریف اینکارو میکنن انگار. دانشگاه لیسانس و ارشد منم بد نبود البته ولی خب همچین چیزی ندادن. البته همونطور که گفتم جور دیگه کارم رو راه انداختن. من زمان اپلای هم همون به قول شما پرینت رو به همراه ترجمه تو سربرگ گذاشتم تو پاکت و دانشگاهها هم ایرادی نگرفتن

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)