صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: دانشگاه فقط ریزنمرات غیررسمی می ده

پیش فرض دانشگاه فقط ریزنمرات غیررسمی می ده

دانشگاه ما تازگیها قانونش برای دادن ریزنمرات لاتین تغییر کرده.
    براي افرادي که تحصيلشونو نخريدن ریزنمرات رو روی یک برگه میده که بزرگ وسطش نوشته unofficial!
    بعد میذاره توی پاکت و مهر دانشگاهو روش میزنه.تازه برای هرکدوم ازاینها 15هزارتومان میگیره...
    این کارنامه برای اپلای کردن مناسبه یا نه؟ من که سایت هردانشگاهیو (کانادا) نگاه کردم تاکید کرده بود ریزنمرات باید official باشه! پس چیکار میشه کرد؟

درضمن برای هردانشگاه فقط یکی از این پاکت ها کافیه یا نه؟؟

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : دانشگاه فقط ریزنمرات غیررسمی میده!؟

بهشون تماس بگیر و بگو این موضوع رو
    وبگو تا موقعی که نتایج نهایی اعلام بشه من official رو میفرستم
    این درحالیه که شما عجله داری واسه اپلای

معمولا دانشگاه ها میدونند این موضوع رو
    همین که دانشگاه مهر و موم میکنه داره در این ضمینه کمک میکنه

بله-برای هر دانشگاه یکی کافیه-که یا بخود دانشکده باید بفرستید یا graduate office کل دانشگاه بعد اونا میدند به دانشکده

saeede83
    Guest

بعضی دانشگاه ها این نوع کارنامه رو قبول ندارن و باید برین مدرکتون رو بخرین و ریز نمرات official بگیرین.

رشته و دانشگاه

اره-منم گفتم ازشون بپرسه
    من اینکا رو با 2 تا دانشگاه انگلیسی کردم و مشکلی نبود
    اما امریکا رو فقط تافل جی ار یی اینکارو کردم و گفتم فعلا ببینید کپیش رو تا ETS بده بهتون اصلش رو

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshtaein

من که سایت هردانشگاهیو (کانادا) نگاه کردم تاکید کرده بود ریزنمرات باید official باشه! پس چیکار میشه کرد؟

درضمن برای هردانشگاه فقط یکی از این پاکت ها کافیه یا نه؟؟
    تو کانادا waterlooظاهرا خیلی گیره.اما Alberta,Mcmaster,SFU حتی نگفتن بچه این جدولها چیه نشستی دستی کشیدی بعد هم دادی دانشکده تون مهر کرده فرستادی ;D.
    حالا امسال گیر بدن من نمیدونما :-\

من هم از دوستام (که کانادا درخواست داده بودند) شنیدم که اونا پذیرش مشروط می دهند. یعنی ازتون می خوان تا ریزنمره ترجمه شده رو بفرستید تا نامه فاند رو بفرستند و شما بتونید برید سفارت! بنابراین موقع بررسی مدارک گیری ندادند!
    If A equals success, then the formula is&nbsp; A =&nbsp; X + Y + Z<br /> X is work. Y is play. Z is keep your mouth shut

نقل قول نوشته اصلی توسط AKM
    من هم از دوستام (که کانادا درخواست داده بودند) شنیدم که اونا پذیرش مشروط می دهند. یعنی ازتون می خوان تا ریزنمره ترجمه شده رو بفرستید تا نامه فاند رو بفرستند و شما بتونید برید سفارت! بنابراین موقع بررسی مدارک گیری ندادند!
    اره .مشکلی هم نداره پذیرش مشروط.اما waterاصلا انگار بررسی نمیکنه.حواستون باشه اینطوریapplication feeتون +شانستون نپره

این هم یکی از دل مشغولی ها هست که اینجا برامون درست کردن. ولی به صورت پاکت با مهر دانشگاه رو اکثر دانشگاههای جهان قبول می کنند و هیچ مشکلی پیش نمی یاد فقط موقع ثبت نام باید اصل مدارک رو ببری.
    پروردگارا ملت و کشور مرا از دروغ و خشکسالی مصون بدار.

آقا يه سوالي
    دانشگاه ما نه تنها ريز نمره رسمي نميده بلكه غير رسميش رو هم نمي ده (من داروسازي مي خونم اين مساله به خاطر طرح وزارت بهداشته)
    حالا به نظر شما من مي تونم با پرينت ريز نمره هام (كه هيچگونه مهر يا امضايي نداره) اپلاي كنم؟
    به نظرتون چه قدر احتمالش هست كه بتونم به پذيرش مشروط بگيرم؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dreamer
    آقا يه سوالي
    دانشگاه ما نه تنها ريز نمره رسمي نميده بلكه غير رسميش رو هم نمي ده (من داروسازي مي خونم اين مساله به خاطر طرح وزارت بهداشته)
    حالا به نظر شما من مي تونم با پرينت ريز نمره هام (كه هيچگونه مهر يا امضايي نداره) اپلاي كنم؟
    به نظرتون چه قدر احتمالش هست كه بتونم به پذيرش مشروط بگيرم؟
    گاهی تا قبل از ارسال نامه های پذیرش و یا ثبت نام میتونید اونا رو غیر رسمی بدید
    برخی دانشگاه ها که کلا خیالیشون نیست- اما اگه دانشگات رو میدونی کدومه به مسوولین دانشکده-graduate office ها- و .... ایمیل بزنید و بپرسید
    تو خیلی از دانشگاه های تاپ رنک آمریکا من دیدم که تا مدارک کامل نیست زوود یه نامه میدند و مینویسند Denied application دلیلش رو هم مینویسند incomplete documents

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)