صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 204

موضوع: آرشیو شده : گزارش ها | راهکارهای مرتبط با سرعت بارگذاری فروم " تا نسخه 4.1.11 "

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : مشکل در لود سایت

سلام دوستان
    اول از اینکه پستهای یک عده ناپدید شده متاسفم!
    اتفاقی که افتاده از این قراره، من برای اینکه مطمئن بشم پروسه آپدیت کردن نرم افزار سایت بدون مشکل پیش میره یک کپی از سایت گرفتم که اول روی اون پروسه رو امتحان کنم. ما قبلا هم این کار رو میکردیم ولی اینبار چون که سایت هک شده بود و همه چیز از اول نصب شده بود، باید همه چیز دوباره کپی میشد. بعد از گپی کردن سایت و دیتابیسش توی یک فروم دیگه، هر دو تا فروم شورع به کار کردن. اگر چه این کار در نسخه های قبلی نرم افزار vBulletin مشکلی درست نمیکرد، ولی به نظر میاد که در نسخه جدید، این امکان یا وجود نداره (چون vBulletin فقط اجازه نصب یک نسخه رو میده) و یا اینکه نرم افزار اشکال داره. با اینکه اول کار این دوتا فروم از هم جدا بودن، ولی بعد از یک مدتی تنظیمات یکی روی دیگری کپی شده و عملا دوتا فروم به یک دیتابیس وصل شدن.
    امروز صبح که متوجه این مشکل شدیم، فروم دوم بشته شد و دوباره فروم اصلا به حالت اولیه برگردونده شد.
    حالا به نظر میاد که پستهایی که گم شدن، عملا توی دیتابیس فروم کپی وارد شدن، بنابراین نباید از بین رفته باشن. فعلا داریم سعی میکنم که مشکل داشتن دوتا فروم حل بشه، و امیدوارم که بتونیم اون فروم دوم رو به صورت بایگانی شده نشون بدیم که هر کسی پستی اونجا کرده بتونه توی این فروم کپی کنه. اگر راه حل بهتری هم پیدا کردیم به همه خبر میدیم.

نهایتا این که همه این کارها برای این بود که روند فورم مختل نشه و لازم نباشه چند روز کل فروم برای به روز کردن نرم افزار ببندید، اما خوب به نظر میاد که این هم مشکل درست کرده. هیچوقت هدف ما "به فنا" دادن پستها نیست که بخوایم قبلش خبر هم بدیم.

لطفا کسانی که پستشون گم شده به من پیغام خصوصی بزنن و دقیقا موضوعی که توش پست کرده بودن رو (با لینک) معین کنن تا من چک کننم ببینم که واقعا این پستها توی اون یکی دیتابیس هست و پاک نشده باشه.

ممنون از همگی و امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics at Colorado State University

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اول از اینکه پستهای یک عده ناپدید شده متاسفم!
    اتفاقی که افتاده از این قراره، من برای اینکه مطمئن بشم پروسه آپدیت کردن نرم افزار سایت بدون مشکل پیش میره یک کپی از سایت گرفتم که اول روی اون پروسه رو امتحان کنم. ما قبلا هم این کار رو میکردیم ولی اینبار چون که سایت هک شده بود و همه چیز از اول نصب شده بود، باید همه چیز دوباره کپی میشد. بعد از گپی کردن سایت و دیتابیسش توی یک فروم دیگه، هر دو تا فروم شورع به کار کردن. اگر چه این کار در نسخه های قبلی نرم افزار vBulletin مشکلی درست نمیکرد، ولی به نظر میاد که در نسخه جدید، این امکان یا وجود نداره (چون vBulletin فقط اجازه نصب یک نسخه رو میده) و یا اینکه نرم افزار اشکال داره. با اینکه اول کار این دوتا فروم از هم جدا بودن، ولی بعد از یک مدتی تنظیمات یکی روی دیگری کپی شده و عملا دوتا فروم به یک دیتابیس وصل شدن.
    امروز صبح که متوجه این مشکل شدیم، فروم دوم بشته شد و دوباره فروم اصلا به حالت اولیه برگردونده شد.
    حالا به نظر میاد که پستهایی که گم شدن، عملا توی دیتابیس فروم کپی وارد شدن، بنابراین نباید از بین رفته باشن. فعلا داریم سعی میکنم که مشکل داشتن دوتا فروم حل بشه، و امیدوارم که بتونیم اون فروم دوم رو به صورت بایگانی شده نشون بدیم که هر کسی پستی اونجا کرده بتونه توی این فروم کپی کنه. اگر راه حل بهتری هم پیدا کردیم به همه خبر میدیم.

نهایتا این که همه این کارها برای این بود که روند فورم مختل نشه و لازم نباشه چند روز کل فروم برای به روز کردن نرم افزار ببندید، اما خوب به نظر میاد که این هم مشکل درست کرده. هیچوقت هدف ما "به فنا" دادن پستها نیست که بخوایم قبلش خبر هم بدیم.

لطفا کسانی که پستشون گم شده به من پیغام خصوصی بزنن و دقیقا موضوعی که توش پست کرده بودن رو (با لینک) معین کنن تا من چک کننم ببینم که واقعا این پستها توی اون یکی دیتابیس هست و پاک نشده باشه.

ممنون از همگی و امیدوارم که این مشکل به زودی حل بشه.
    ممنون از این که زحمت می‌کشید و متأسفم به‌خاطر مشکل پیش آمده.
    به نظرتون بهتر نیست که وضعیت فروم رو الان برگردونین به وضعیت «فروم کپی»، نسبت به حالتی که الان داره؟ چون در وضعیت فعلی بحث‌های قبلی کاملاً منقطع شده‌اند و بعید هست که از دیشب تا حالا بحث جدیدی شروع شده باشه (چون سؤال‌ها از بین رفته‌اند). شاید بهتر باشه اگه قراره فاصله‌ای بیفته مربوط به موقعی باشه که این فروم تقریباً از کار افتاده بوده.

ممنون از این که زحمت می‌کشید و متأسفم به‌خاطر مشکل پیش آمده.
    به نظرتون بهتر نیست که وضعیت فروم رو الان برگردونین به وضعیت «فروم کپی»، نسبت به حالتی که الان داره؟ چون در وضعیت فعلی بحث‌های قبلی کاملاً منقطع شده‌اند و بعید هست که از دیشب تا حالا بحث جدیدی شروع شده باشه (چون سؤال‌ها از بین رفته‌اند). شاید بهتر باشه اگه قراره فاصله‌ای بیفته مربوط به موقعی باشه که این فروم تقریباً از کار افتاده بوده.
    سلام
    متاسفانه برای این کار دیگه دیر شده. از صبح تا الان پستهایی در سیستم شده که دیگه دو تا دیتابیس رو غیر منطبق کرده.

من سعی کردم تمام پستهایی که در دیتابیس تست بود ولی در دیتابیس اصلی فروم نبود رو جمع آوری کنم. به نظر میاد تعداد اونها خیلی زیاد نیست. نخواستم همه اونها رو به طور مستقیم توی فروم به طور اتوماتیک وارد کنم که بیشتر از این خراب کاری نشه!
    کسانی که موضوعی ارسال کردند و اون الان توی فروم نیست لطفا اینجا کنید. (باید encoding رو به UTF8 بگزارید تا متن رو درست ببینید).
    اگر موضوعی که ارسال کردید رو میتونید اونجا به اسم خودتون پیدا کنید و دوباره ارسال کنید که چه بهتر. اگر به هر دلیلی فکر میکنید که باید با همون تاریخ و ترتیب قبلی ارسال بشه و گرنه بی ربط میشه، لطفا به من خبر بدید تا سعی کنم دستی وارد کنم.

امیدوارم که مشکل بیشتر کاربران رو حل کنه. باز هم از همکاری همه ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق طراحي كاربردي-شيراز

سلا م دوستان
    بست های من حذف شده و خیلی ضدحالههههه ایا همیشه این اتفاقا میفته ضمنا تو ادرس بالا هم گشتیم نبود

پست های ما که فرت و فرت حذف میشه.دیگه عادت کردیم.
    بی وقفه کار کن ........ توانایی و قابلیت کسب کن
    به دیگران کمک کن ....... و خوشبختی یعنی این
    آنگاه که در این راه لحظه ای خدا را فراموش نکرده باشی. (Please Press Ctrl+A)

سلام
    فقط تعداد کمی پست در مدت زمان 3-4 ساعت حذف شدن. ما داریم سعی میکنیم که این اتفاقات کمتر بیافته و از تجربه هر بار استفاده کنیم برای دفعه بعد. واقیت اینکه که یا باید با یک سرور کند که هیچ وقت تغییر نمیکنه کنار اومد، و یا اینکه سعی کنیم که سرور و شرایط فروم رو بهبود بدیم و در این میان اشتباهاتی هم ممکنه بشه.
    البته بهتیرین حالت اینکه که برای هر کاری مخصص استختدام کنیم که مطمئن باشیم اشتباه نمیکنن، ولی فعلا هزینه خود سرور سایت هم به زور در میاد، چه برسی به هزینه های اینطوری!
    ممنون از همکاری همه.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

پیش فرض پاسخ : اعتراض به حذف، ویرایش و به طور کلی عملکرد مدیریت فروم

سلام
    توی یه فروم دیگه هم گفتم باز هم میگم لطفا مدیران عزیز کد اشتباه در لوگوی سایت را اصلاح بفرمایند.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    توی یه فروم دیگه هم گفتم باز هم میگم لطفا مدیران عزیز کد اشتباه در لوگوی سایت را اصلاح بفرمایند.
    شاد باشید
    ممنون به خاطر گزارش این ایراد. راستش این مشکل در مرورگرهای IE و Chrome دیده نمیشد و فقط توی مرورگر firefox وجود داشت. به همین خاطر یکم طول کشید.

به هر حال الان باید مشکل حل شده باشه

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    ممنون به خاطر گزارش این ایراد. راستش این مشکل در مرورگرهای IE و Chrome دیده نمیشد و فقط توی مرورگر firefox وجود داشت. به همین خاطر یکم طول کشید.

به هر حال الان باید مشکل حل شده باشه
    ُسلام
    بله حل شد. متشکرم که پیگیری کردید. برای سایت حرفه ای مثل این سایت داشتن مدیرای خوبی مثل شما خیلی مهمه.
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)