صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 204

موضوع: آرشیو شده : گزارش ها | راهکارهای مرتبط با سرعت بارگذاری فروم " تا نسخه 4.1.11 "

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : مشکل در لود سایت

از مشکل پیش اومده که باعث شده بود نتونید وارد سایت بشید عذرخواهی می‌کنم. متاسفانه این مشکل راه حل چندان ساده‌ای نداشت و اشکال از نرم‌افزار فروم بود که با سرورهایی که به اصطلاح load balance شده‌اند درست کار نمی‌کنه. بعد از انجام تغییراتی در نرم‌افزار ظاهرا مشکل حل شده. من مجددا عذرخواهی می‌کنم و از همه شما عزیزان تقاضا می‌کنم که در این چند روزه که ما در حال تغییرات سرور هستیم صبور باشید.

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    آقا چرا اینجوری شده من مشکل در ورود دارم !!!!!!!!!!

البته توی موزیلا وقتی رفرش میکنم مشکل حل میشه بخاطر اینکه یوزر و پس ذخیره هستش اما با باز کردن یک لینک باز همون مشکل اول و باز همون راه حل قضیه اول !!!!!

این گفتن و بیان مشکلات تنها برای رفع مشکلات میباشد و نه اینکه طلبکار باشم
    منم مشکل دارم !! صفحه اول سایت که باز میشه login هستم اما همین که یک لینک رو انتخاب میکنم منو خروج میکنه !! بعدم login نمیشه میگه بیشتر از حد مجاز اشتباه زدی برو 15 دقیقه دیگه بیا !
    یا حتی شده login میکنه من رو و باز هم همون پیغام رو میده ! البته همیشه این مشکل رو ندارم ، این مشکلی بود که امروز چندین بار پیش اومد !
    در FireFox & Opera
    امضا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    از مشکل پیش اومده که باعث شده بود نتونید وارد سایت بشید عذرخواهی می‌کنم. متاسفانه این مشکل راه حل چندان ساده‌ای نداشت و اشکال از نرم‌افزار فروم بود که با سرورهایی که به اصطلاح load balance شده‌اند درست کار نمی‌کنه. بعد از انجام تغییراتی در نرم‌افزار ظاهرا مشکل حل شده. من مجددا عذرخواهی می‌کنم و از همه شما عزیزان تقاضا می‌کنم که در این چند روزه که ما در حال تغییرات سرور هستیم صبور باشید.
    بابک عزیز از شما خواهش می کنم اگر این تغییرات ضروری نیستند، این تغییرات رو به بعد از اگوست موکول کنید. تو این چند ماه همه دنبال کارای پذیرش و ویزا و بلیطشون برای ترم پاییزن. تو این 3 4 روز یه روز که کلا سرور دان بود (من فکر کردم dos attack رو سروره) امروزم که خیلی ها نتونستن لاگین کنن.
    از زحماتتون متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    منم مشکل دارم !! صفحه اول سایت که باز میشه login هستم اما همین که یک لینک رو انتخاب میکنم منو خروج میکنه !! بعدم login نمیشه میگه بیشتر از حد مجاز اشتباه زدی برو 15 دقیقه دیگه بیا !
    یا حتی شده login میکنه من رو و باز هم همون پیغام رو میده ! البته همیشه این مشکل رو ندارم ، این مشکلی بود که امروز چندین بار پیش اومد !
    در FireFox & Opera
    من هم همین مشکل رو داشتم و واقعا غیر قابل تحمل بود. فعلا الان مشکل حل شده، امیدوارم دوباره پیش نیاد

ApplyAbroad Champion

متاسفانه این تغییرات ضروریه و به دنبال مشکلی که برای سرور ایجاد شده بود و سایت از دسترس خارج می‌شد انجام شد تا اون مشکل برطرف بشه.

Junior Member

من اگه باشم برای کانفیگ یه سرور با لود بسیار بالا این خالت رو پیشنهاد میکن، وب سرور حتما حتما nginx ، که php رو از طریق fastcgi اجرا کنه. nginx هم سیستم لود بالانسینگ داره و هم کشینک، اکستنشن xcache , memcache رو هم حتما رو php نصب کنید. روی همه ی این ها varnish رو نصب کنید که یه سیستم بسیار بسیار پیشرفته کشینگ و بالانسینگ داره. صفحات رو به ترتیب میزان درخواستشون در ram با دیسک نگه می داره و بخاطر استفاده از رم فوق العاده سریع کار می کنه. من این ترکیب رو امتحان کردم و 10-20 برابر performance رو بالا می بره. البته یه کم کانفیگ nginx سخته اگه با باهاش آشنایی ندارید از وب سرور litespeed استفاده کنید، اگه بتونید نسخه enterprise شو بخرین که فوق العاده اس، هم بسیار بسیار سریع و بهترین انتخاب برای سرور های با ویزیتور و لود بالاس، هم کانفیگش آسونه بخاطر داشتن web interface.

برای سرور هم به نظرم کاملا اشتباهه 2 تا سرور استفاده کنید تا وقتی cloud computing هست، پیشنهاد من استفاده ازamazon ec2 و amazon s3

ApplyAbroad Champion

ممنون از اطلاعات خوب شما. من حتما nginx رو بررسی می‌کنم.
    در مورد Amazon Cloud هم، ما قبل از این که سرور دوم رو بگیریم، در موردش فکر کردیم ولی با توجه به بار سایت متاسفانه هزینه‌هاش برای ما بسیار بیشتر از سرور اختصاصی خواهد بود و در حال حاضر استفاده ازش برای ما امکان پذیر نیست. ضمن این که مشکلاتی که بعد از اضافه شدن سرور جدید ایجاد شد با استفاده از cloud حل نمی‌شد و عملا فرق خاصی نمی‌کرد.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    در FireFox & Opera
    Same problem here

ApplyAbroad Champion

این مشکل رو چند ساعت قبل داشتید یا الان هم دارید؟

ApplyAbroad Veteran

بابک جان فکر کنم این مشکل حل شده...
    چون من هم مشکل رو داشتم ولی الان برطرف شده و الان هم تعداد کاربران بیشتر شده که نشون دهنده ی فعالیت درست فروم هست....

شب خوش

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

ظاهرا حل شده، فعلا تکرار نشده برای من.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)