صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 1112131415161718192021
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 204 , از مجموع 204

موضوع: آرشیو شده : گزارش ها | راهکارهای مرتبط با سرعت بارگذاری فروم " تا نسخه 4.1.11 "

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : کند بودن گشت و گذار در سایت

سلام...
    به نظر من یه کم قالب سایت با حجمش هماهنگ نیس تو فروم های دیگه (مربوط به مباحث دیگه) دسترسی به تاپیک ها راحت تره... کلید های میانبر هست... تاپیک های جدید براساس سرفصل هاشون رنک میشن نه اینقدر کلی
    دوم اینکه تاپیک ها خیلی کلی هستن... این باعث می شه جستجو سختتر انجام بشه.... و بعضا باید تمام پست ها رو بخونی شاید بهت کمک کنه....
    اینکه اگه میشه نمی دونمواقعا میشه با تو این سرفصل اصلی هایی که گذاشتید تو صفحه اصلی فروم... وقتی کلیک می کنیم به یک کلوب فرعی وارد بشیم که همون خصوصیات سرچ و اینا رو داشته باشه که اینقدر گیج نشیم.... من که شخصا برای هر چیزی که می خوام کلی برام زمان می بره تا پیدا کنه.....
    و آخر از همه که شاید یه کم سلیقه ای باشه گرافیک فروم پایینه خیلی...
    ولی سپاس.....

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mrj67 نمایش پست ها
    سلام...
    به نظر من یه کم قالب سایت با حجمش هماهنگ نیس تو فروم های دیگه (مربوط به مباحث دیگه) دسترسی به تاپیک ها راحت تره... کلید های میانبر هست... تاپیک های جدید براساس سرفصل هاشون رنک میشن نه اینقدر کلی
    دوم اینکه تاپیک ها خیلی کلی هستن... این باعث می شه جستجو سختتر انجام بشه.... و بعضا باید تمام پست ها رو بخونی شاید بهت کمک کنه....
    اینکه اگه میشه نمی دونمواقعا میشه با تو این سرفصل اصلی هایی که گذاشتید تو صفحه اصلی فروم... وقتی کلیک می کنیم به یک کلوب فرعی وارد بشیم که همون خصوصیات سرچ و اینا رو داشته باشه که اینقدر گیج نشیم.... من که شخصا برای هر چیزی که می خوام کلی برام زمان می بره تا پیدا کنه.....
    و آخر از همه که شاید یه کم سلیقه ای باشه گرافیک فروم پایینه خیلی...
    ولی سپاس.....
    دوست عزیزم، من الان متوجه نشدم این مواردی که شما فرمودی چطوری به سرعت کم بارگذاری صفحات مربوط میشه؟ template فروم که default خود vB است، وضعیت بارگذاری اینجوره (گاهی شدیدا کُند) وای به روزی که اگر قرار بر تغییر قالب گرافیکی vB هم باشه!!
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست عزیزم، من الان متوجه نشدم این مواردی که شما فرمودی چطوری به سرعت کم بارگذاری صفحات مربوط میشه؟ template فروم که default خود vB است، وضعیت بارگذاری اینجوره (گاهی شدیدا کُند) وای به روزی که اگر قرار بر تغییر قالب گرافیکی vB هم باشه!!
    سلام... عنوان بحث، گشت و گذار بود نه بار گذاری برای همین من این موضوع رو این جا مطرح کردم... از نظر loading من مشکلی ندارم... با وی پی.... یا فیلت.... نمی یام ... نمی دونم چرا بقیه مشکل دارند....
    سپاس از فروم خوبتون..

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط s_mrj67 نمایش پست ها
    سلام... عنوان بحث، گشت و گذار بود نه بار گذاری برای همین من این موضوع رو این جا مطرح کردم... از نظر loading من مشکلی ندارم... با وی پی.... یا فیلت.... نمی یام ... نمی دونم چرا بقیه مشکل دارند....
    سپاس از فروم خوبتون..
    مشکل من 3 روزه که حل شده انگار از سرویس اینترنت و مخابرات بود مشکل!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)