نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: گرفتن شماره پیگیری پستی نامه پذیرش از دانشگاه

Junior Member

پیش فرض گرفتن شماره پیگیری پستی نامه پذیرش از دانشگاه

سلام.
    به دلیل اشتباهی که در نوشتن آدرس پیش اومده من به اداره پست زنگ زدم و اونا گفتند که اگه شماره رهگیری نامه رو داشته باشم می تونند نامه رو پیگیری کنند تا از تهران برگشت نخوره.
    حالا سوال من اینه که اگه به دانشگاه ایمیل بزنم تا شماره پیگیری رو بدن کار مناسبیه و اصولا دانشگاه این شماره رو می ده؟
    اگه شماره رو دادن از کدوم سایت می تونم وضعیت نامه رو پیگیری کنم که تا کجا اومده؟
    دانشگاه نروژی هست و گفته که نامه پذیرشم 3 یا 4 هفته دیگه میرسه دستم.
    ممنون.

پیش فرض پاسخ : گرفتن شماره پیگیری پستی نامه پذیرش از دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط epm157 نمایش پست ها
    سلام.
    به دلیل اشتباهی که در نوشتن آدرس پیش اومده من به اداره پست زنگ زدم و اونا گفتند که اگه شماره رهگیری نامه رو داشته باشم می تونند نامه رو پیگیری کنند تا از تهران برگشت نخوره.
    حالا سوال من اینه که اگه به دانشگاه ایمیل بزنم تا شماره پیگیری رو بدن کار مناسبیه و اصولا دانشگاه این شماره رو می ده؟
    اگه شماره رو دادن از کدوم سایت می تونم وضعیت نامه رو پیگیری کنم که تا کجا اومده؟
    دانشگاه نروژی هست و گفته که نامه پذیرشم 3 یا 4 هفته دیگه میرسه دستم.
    ممنون.
    سلام
    شما می تونین از دانشگاه بپرسین /من کسی رو می شناسم که خود دانشگاه (کانادا) وقتی نامه پذیرش رو براش فرستاد کد رهگیریش رو هم براش ایمیل کردن.
    بسته به نوع پست هم فرق می کنه باید شما ببینین دانشگاه با چه پستی نامه رو فرستاده .. TNT, DHL,....یا هر شرکت دیگه . سایت مخصوص به خودشون رو دارن که می شه آن لاین بسته رو رهگیری کرد. می تونین از دانشگاهتون این رو هم بپرسید

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)