صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 38 , از مجموع 38

موضوع: دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

مگه هنوزم میشه امتحان داد؟ من یادمه پذیرش دندانپزشک از خارج رو بست

اشتغال به كار در استراليا
    من دانشگاه دولتي تحصيل كرده ام و يك مقاله هم در ژورنال معتبر دارم الان بعد از گذشت سه سال طرح و كار، لطفا اطلاعاتي درمورد چگونگي كار در استراليا بعنوان دندانپزشك عمومي به من بديد

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

سلام،
    همسر بنده اقامت استرالیا را دارد و در حال حاضر در استرالیا زندگی می کنند, در ایران دندانپزشک بوده. سوال بنده این است که تا قبل از رجیستر کردن و صرفا برای تایید مدارک و شرکت در آزمونهای کتبی و شفاهی ADC آیا نیاز به مدرک زبان دارند؟ ضمنا یکی از مدارک لازم برای initial assessment، دو نامه از همکاران برای تایید good standing است، آیا باید به زبان فارسی باشند و بعد ترجمه رسمی شود یا انگلیسی؟ با توجه به اینکه همکارای سابقشون ایران هستند، در صورت امکان بهتره بگیم فارسی نوشته بشه و ترجمه رسمیشو اسکن کنن برامون بفرستن یا بگیم انگلیسی بنویسن و پست کنن؟ در مورد متن این نامه ها هم اگه بگین چه باشند ممنون میشم؟
    ممنون از راهنماییتون

دوستان سلام
    براى كسى كه ايران رشته مهندسى خونده و پرمننت رزيدنت استراليا هست، امكان اينكه بره استراليا از اول دندون بخونه هست؟( از نظر مالي مشكلى نيست) يه نگرانى كه وجود داره اينه كه چون بيس علمى نداره نتونه از پس درسا بربياد و انصراف بده، آيا از دوستان كسى شرايط مشابه داشته؟ واسه همچين شخصى اينكه تو ايران تا علوم پايه بخونه و سعى كنه واحداشو تطبيق بده و ادامشو بياد اونجا بخونه پيشنهاد ميكنيد؟ چون تو يه سايت مهاجرتى نوشته بود ميشه تطبيق داد!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    براى كسى كه ايران رشته مهندسى خونده و پرمننت رزيدنت استراليا هست، امكان اينكه بره استراليا از اول دندون بخونه هست؟( از نظر مالي مشكلى نيست) يه نگرانى كه وجود داره اينه كه چون بيس علمى نداره نتونه از پس درسا بربياد و انصراف بده، آيا از دوستان كسى شرايط مشابه داشته؟ واسه همچين شخصى اينكه تو ايران تا علوم پايه بخونه و سعى كنه واحداشو تطبيق بده و ادامشو بياد اونجا بخونه پيشنهاد ميكنيد؟ چون تو يه سايت مهاجرتى نوشته بود ميشه تطبيق داد!
    اگه بتونن پذیرش بگیرند مشکل نخواهند داشت. مشکل اصلی پذیرش هست
    در مورد تطبیق واحد میتونم بگم 90 درصد دانشگاهها واحدهای ایران رو در رشته های علوم پزشکی قبول نمیکنند.

Junior Member

سلام دوستان يه راهنمايي ميخواستم در خصوص اسس مدارك براي رشته دندانپزشكي بعد از ترجمه وتابيد رسمي دادگستري ووزارت خارجه مهر ناتي كافي يا بايد حتما سفارت هم مهر بزنن؟

سلام خانوم شاپرک ، من هم دقیقا سوال شمارو دارم، ممنون میشم راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

سلام .شما شرایطتون مثل منه .میخواستم بدونم ايا ب نتيجه اي رسيدين بالاخره و اطلاعاتي پیدا کردین

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)