صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

nasim s
    Guest

پیش فرض دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

با سلام در مورد امتحانات و نحوه پذیرش تخصص دندانپزشکی در استرالیا راهنمایی می خواستم.آیا شرکتی رو در این زمینه می شناسید؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

من شرکتی رو در این مورد نمی شناسم اما توی این کتاب یه سری اطلاعات درباره ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی در استرالیا هم هست:

http://www.foreigntraineddentists.com/

Junior Member

پیش فرض گرفتن تخصص دندانپزشکی در استرالیا و کار کردن به صورت همزمان-لطفاً راهنمایی کنید

درود بر دوستان

برادر من در کشور اکراین در دانشگاه بالاموس مشغول خوندن رشته دندانپزشکی هست که تا سال آینده درسش تموم میشه. 29 سالشه و مدرک مهندسی کشاورزی هم در دانشگاه آزاد ایران داره.به زبان روسی هم مسلط هست.انگلیسی در حد متوسط.

از اونجایی که این انجمن یکی از دوستانه ترین محیط برای راهنمایی و یاری جستن از دوستان بود،خواستم از دوستان بپرسم به نظر شما بهترین کشو واسه اقامت گرفتن و ادامه تحصیل برای تخصص واسه برادرم چه کشوری رو پیشنهاد میکنید؟

چه راه هایی رو پیشنهاد می کنید که بتونه در حین تحصیل ،هزینه های خودشو بتونه پرداخت کنه؟

در کل،بهرتین پیشنهاد هایی که میتونید بدید چی هست؟ (تصمیم هم نداره که به ایران برگرده)

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در استرالیا

Dear friend
    do you have any information about study dentistry in Australia?

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkanyousefi1 نمایش پست ها
    Dear friend
    do you have any information about study dentistry in Australia?
    Sure
    In order to study dentistry in Australia, you need to be admitted in one of the universities offering undergraduate dental course. It is easy to get admitted to the course but unfortunately you'll need heaps of money!
    BUT you may still get your DDs in Iran and register your diploma in Australia which costs you far less; however if you are one of those happy who-cares-about-money individuals, I have to express my sincere envy to you and encourage you to take the first path 'casue it is indeed easier and you'll face less discrimination when later looking for a job as a DMD.
    The "Australian Dental Council" website provides you with updated info about either registering or the schools offering dental courses.
    Cheers

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

میشه بگید چه طوری باید مدرک دندانپزشکی رو ریجستر کرد؟من هیچ اطلاعاتی ندارم.

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط sooren نمایش پست ها
    میشه بگید چه طوری باید مدرک دندانپزشکی رو ریجستر کرد؟من هیچ اطلاعاتی ندارم.
    http://www.dentalcouncil.net.au/dentistryinaust.html
    متاسفانه حساب کاربری من غیرفعال هست.

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در دوره تخصصی دندانپزشکی و پزشکی

در مورد دوره تخصص دندانپزشکی در استرالیا کسی اطلاعات داره؟ چطور میشه شانس پذیرشو بالا برد؟ چقدر میشه روش حساب کرد؟چقدر هزینه داره؟
    کلا برای کسی که میخواد تخصص بخونه و ترجیحا کمترین هزینه رو بکنه و سریع تر جا بیفته کجا رو دوستان پیشنهاد میکنن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش در دوره تخصصی دندانپزشکی و پزشکی

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    در مورد دوره تخصص دندانپزشکی در استرالیا کسی اطلاعات داره؟ چطور میشه شانس پذیرشو بالا برد؟ چقدر میشه روش حساب کرد؟چقدر هزینه داره؟
    کلا برای کسی که میخواد تخصص بخونه و ترجیحا کمترین هزینه رو بکنه و سریع تر جا بیفته کجا رو دوستان پیشنهاد میکنن؟
    درود
    یکی از راههای افزایش شانس پذیرش داشتن خود شانس است! مثلا اون سال در اون دانشگاه یا گروه مربوطه چه تعداد داوطلب و با چه CV اپلای کرده باشند.
    مقاله، نمره زبان.. و پیگیری و پشتکار از دیگر فاکتورهایی هستند که می تواند شانس پذیرش را افزایش دهند.
    من از یکی از دوستان شنیدم که در این دست رشته ها(خودشون عضو همین سایت بودند و الان پاتولوژی دندان می خونند) پذیرش سخته. و گفتند که خودتون را محدود به یک کشور یا یک دانشگاه نکنید.

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

سلام دوستان.
    شاید سوال منم تکراری باشه ولی ممنون میشم راهنمایی کنید

لیسانس علوم پایه زیست شناسی از دانشگاه ازاد دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی در کانادا(استرالیا)دارم ایا لیسانسم را قبول میکنند یا باید از پایه بخونم؟
    اگه قبول میکنند ایا امتحان ورودی داره؟لطفا درباره این امتحان راهنمایی کنید،که منابع اون چی هست؟
    کسی میدونه شهریه این رشته چقدر میشه و ایا امکان استفاده از وامهای تحصیلی از دانشگاه یا دولت هست؟
    اگه مهاجر یا پناهنده اون کشور باشی میشه از این وامها استفاده کرد کسی میدونه درسته یا نه؟
    از راهنمای شما متشکرم

ویرایش توسط erfan1985 : May 20th, 2014 در ساعت 08:30 AM

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)