صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 38

موضوع: دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

سلام من عضو جدید سایتم. 1 ساله مدرک دندانپزشکیمو گرفتم الان دارم طرحمو می گذرونم.اگه می شه برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های استرالیا برای تخصص راهنماییم کنید. آیا گرفتن پذیرش سخته؟

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودامپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

اگه مشکلی نیست می شه لطف کنید مراحل رجیستر شدن رو بگید و اینکه چقدر احتمال موفقیت وجود داره و در آمریکا بیشتره یا استرالیا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودامپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

دوستان عزیز پروسه مهاجرت به استرالیا برای ادامه تحصیل و کار برای دندانپزشکان نسبتا سخت وزمانبر هستش ...من که یکسالی وقتمو گذاشتم ورها کردم...قصد ناامید کردنتونو ندارم...اما اگر تصمیمتون قطعی هستش...اول باید امتحان زبان oet رو بدید که و اگه یادم باشه باید از 4 مهارت نمره حداقل سه تاشو A بیارید(شایدم سه تا B و یک A..)..وبنظر من مشکلتر از ایلتس هست..چون لهجه استرالیایی هستش..
    اگر نمره زبان رو بیارید بعد باید امتحان تئوری رو بدید البته رفرنسای خودشون رو بهتره بخونید.... وبعد هم امتحان عملی دندانپزشکی که فقط 2 بار در سال برگزار میشه و باید سعی کنید قبل از اکسپایر شدن مدرک زبانتون اونو پاس کنید
    بعد از این مراحل که امتحانارو پاس کردید بهتون اجازه کار و اقامت داده میشه.....(البته بعنوان دندانپزشک عمومی)
    دوست من الان 3 سال هستش اونجاست ..تازه از طریق همسرش رفته و مشکل اقامت نداشته و تازه بعد از 3 سال چندروز پیش امتحانارو پاس کرده ....البته متخصص بوده زبانش هم بسیار عالی
    پس اگر از نظر زمان و هزینه مشکلی ندارید میتونید اقدام کنید ولی بنظر من درکنار استرالیا یک کشور دیگر رو هم مدنظر داشته باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

سلام
    با هزینه شخصی برای ادامه تحصیل پسرمون برای استرالیا اقدام کردیم و در حال تحقیق بیشتریم . برای پیش دانشگاهی و به دنبالش رشته دندانپزشکی کدامیک از دانشگاهای استرالیا مناسبتر است؟ ( هم از نظر شهریه و هم شانس پذیرش دندانپزشکی بعد از اتمام پیش دانشگاهی در استرالیا) . در ضمن ساکن امارات هستیم و قصد مهاجرت خانوادگی به استرالیا را هم داریم . سن پسرم 17/9 و امسال مشغول اتمام دوره As level با سیستم بریتیش در دبیرستان انگلیسی زبان امارات است .

با سپاس از وقت شما لطفا راهنمایی بفرمایید .

Junior Member

سلام بچه ها، من یه سوال داشتم، امیدوارم یکی حداقل به سوالم جواب بده لطفا، من دانشجوی کارشناسی پیوسته هوشبری دانشگاه جندی شاپور اهواز هستم، میخوام برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در استرالیا اقدام کنم، ولی نمیدونم که مدرک لیسانس منو برای شرکت در دوره ی دندانپزشکی قبول میکنن یا نه؟ با دانشگاه سیدنی هم مکاتبه کردم ولی درست وحسابی جواب ندادن، خواهش میکنم یکی حداقل جواب من رو بده. ممنون میشم.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ladyngr نمایش پست ها
    سلام بچه ها، من یه سوال داشتم، امیدوارم یکی حداقل به سوالم جواب بده لطفا، من دانشجوی کارشناسی پیوسته هوشبری دانشگاه جندی شاپور اهواز هستم، میخوام برای تحصیل در رشته ی دندانپزشکی در استرالیا اقدام کنم، ولی نمیدونم که مدرک لیسانس منو برای شرکت در دوره ی دندانپزشکی قبول میکنن یا نه؟ با دانشگاه سیدنی هم مکاتبه کردم ولی درست وحسابی جواب ندادن، خواهش میکنم یکی حداقل جواب من رو بده. ممنون میشم.
    اگه سالی 200 میلیون میتونی خرج کنی باقیش مشکلی نست. باید یه امتحان بدی و نمره کافی بیاری.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط ladyngr نمایش پست ها
    حدودا سالی 30 تا 50 هزار دلار شهریه دارید و هزینه های ماهیانه هم هست.
    کشورهای ارزان تری انتخاب کنید مثل چیم. هند. روسیه. مجارستان و اگر میتونید نمرات خوبی توی کالج بگیری یا اینکه هزینه کالج خصوصی رو بپردازید و دانشگاههای هزینه دار آلمان . یا اگر میتونید امتحان ورودیشو شرکت کنید و یه مقدار ریسک ویزا رو قبول کنید فرانسه که رایگان هست برید. چرا استرالیا؟ هم گرونه هم اکثرا ابراز رضایت نمیکنند از استرالیا.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_dr نمایش پست ها
    حدودا سالی 30 تا 50 هزار دلار شهریه دارید و هزینه های ماهیانه هم هست.
    کشورهای ارزان تری انتخاب کنید مثل چیم. هند. روسیه. مجارستان و اگر میتونید نمرات خوبی توی کالج بگیری یا اینکه هزینه کالج خصوصی رو بپردازید و دانشگاههای هزینه دار آلمان . یا اگر میتونید امتحان ورودیشو شرکت کنید و یه مقدار ریسک ویزا رو قبول کنید فرانسه که رایگان هست برید. چرا استرالیا؟ هم گرونه هم اکثرا ابراز رضایت نمیکنند از استرالیا.
    بین همه این کشورهایی که نام بردید از همه ارزونتر هند هست که هم به انگلیسی هست و هم هزینه تحصیل و زندگی توش کم هست. فرانسه که یه کنکور داره که حتی خود فرانسوی ها هم از پسش برنمیان.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine/Tehran university of medical science

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    بین همه این کشورهایی که نام بردید از همه ارزونتر هند هست که هم به انگلیسی هست و هم هزینه تحصیل و زندگی توش کم هست. فرانسه که یه کنکور داره که حتی خود فرانسوی ها هم از پسش برنمیان.
    هند هم دندون پزشکیش فکر میکنم حدودا یه 50 -60 هزار دلاری باشه البته ظاهرا 30-35 هم هست که خیلی مناسب نیست. هزینه زندگیش هم به نسبت پایینه. البته به برکت ارزش فوق العاده ریال! و ضربه فنی شدنش در مقابل دلار و یورو. اونایی هم که با پوند سرو کار دارن هیچی دیگه!
    فرانسه هم کنکورش سخت هست اما نه اونجوری . سهمیه برای خارجی ها هست. جدا از فرانوسوی ها اکثرا هم الجزایری ها هستند شرکت کنندگان چون توی اروپا عمدتا غیرا از چند دانشگاه تاپ کسی این کشور به اون کشور نمیره اکثرا امکان تحصیل در همون کشور خودشون فراهمه. من یکی از دوستام شرکت کرد و قبول شد . همون یک سال هم خوند. فقط ظاهرا امتحانش یه مرحله نیست.

Junior Member

سلام.من يه سوال دارم كه واقعا اگه كسي كمك كنه منو ازسردر گمي نجات داده.همسرمن ازسيدني براي دكتراپذيرش گرفته ومن به عنوان همراه ميرم.ميخوام بدونم باداشتن ليسانس آي تي ميتونم اونجا براي پزشكي يا داروسازي يا دندان اقدام كنم ودر واقع از اول شروع كنم؟كسي ميدونه بايد چيكاكنم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)