صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی، ادامه تحصیل و کار در استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط shaparak1 نمایش پست ها
    سلام.من يه سوال دارم كه واقعا اگه كسي كمك كنه منو ازسردر گمي نجات داده.همسرمن ازسيدني براي دكتراپذيرش گرفته ومن به عنوان همراه ميرم.ميخوام بدونم باداشتن ليسانس آي تي ميتونم اونجا براي پزشكي يا داروسازي يا دندان اقدام كنم ودر واقع از اول شروع كنم؟كسي ميدونه بايد چيكاكنم؟
    آره ولی باید اول امتحان ورودیش رو بدی و سالی فقط 60 هزار دلار استرالیا شهریه بپردازی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    آره ولی باید اول امتحان ورودیش رو بدی و سالی فقط 60 هزار دلار استرالیا شهریه بپردازی.
    ممنون كه پاسخ دادين.اگه پي آر بگيريم چي؟بازم اينقد زياده؟امتحام وروديش شامل چي مشه؟

Junior Member

دوستان بهترین محل برای تحصیل ازتودنسی کدوم کشوره؟؟قصد بازگشتم دارم
    تا ماهی ۱۰ میلیون هم میتونم

Junior Member

امتحان ورودی استرالیا دندان کسی داده ؟ شامل چی میشه
    ممنون

Banned

دوستان سلام
    من کتاب های کتاب های آزمون Preliminary دندانپزشکی استرالیا رو میخواستم، کسی هست PDF یا دست دوم اونا رو داشته باشه، یا هر اطلاعی راجع به نحوه تهیه اونا
    . ممنون

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپزشکی در استرالیا

سلام دوستان.من دانشجوی دندون پزشکی ام .شهید بهشتی تهران تحصیل میکنم.ترمه 3 هستم.بین الملل نیستم.هدفم اینه عمومیو اینجا بگیرم بعد واسه تخصص برم استرالیا .واسه زندگی هم همونجا بمونم.معدلم هم بینه 16 و17 هستش.میخوام بدونم از الان باید چیکار کنم که راحتتر برم.و الان چه کارهایی واسه رسیدن به هدفم میتونم بکنم.اگه کمکی از دستتون برمیاد لطفا دریغ نکنید.متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتراى عمومى دندانپزشكى

سلام دوستان منابع آزمون preliminary دندانپزشكى استراليا رو ميشه معرفى كنيد، يا كتابى كه تو اين زمينه چاپ شده باشه؟

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دانشجویان پزشکی ودا مپزشکی و دندانپ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidfathi نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دانشجوی دندون پزشکی ام .شهید بهشتی تهران تحصیل میکنم.ترمه 3 هستم.بین الملل نیستم.هدفم اینه عمومیو اینجا بگیرم بعد واسه تخصص برم استرالیا .واسه زندگی هم همونجا بمونم.معدلم هم بینه 16 و17 هستش.میخوام بدونم از الان باید چیکار کنم که راحتتر برم.و الان چه کارهایی واسه رسیدن به هدفم میتونم بکنم.اگه کمکی از دستتون برمیاد لطفا دریغ نکنید.متشکرم
    سلام
    از اونجایی که شما روزانه میخونید،طرح و تعهد دارید و تا چند سال امکان خروج از کشور برای تحصیل و زندگی رو ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دكتراى عمومى دندانپزشكى

سلام, دوستان يه شركتى به من گفت كه براى آمادگى امتحان عملى دندانپزشكى تو استراليا يه سرى دوره هايى همونجا برگزار ميشه، اين درسته؟

Junior Member

سلام من تازه دندانپزشکی تمام کردم و مشغول آماده شدن برای طرح هستم که مدرکم آزاد بشه و بتونم اقدام کنم. شرایط ورود به عنوان دندانپزشک عمومی در استرالیا رو هم کاملا آشنا هستم. زبان انگلیسی مشكلی ندارم چون به خاطر شغل پدر چند سالی خارج بودم و انگلیسی رو یاد گرفتم. از دوستان کسی هست که بعد از اتمام دوره عمومی دندانپزشكی ایران به استرالیا رفته باشه؟ برای رفتن دو حالت هست یا باید ۳ مرحله آزمون داده بشه که هر کدوم ۶۰۰۰-۷۰۰۰ دلار خرج دارن و پیگیری زیاد لازم دارن.
    یکی هم از یکی از دانشگاها برای دوره تکمیلی پذیرش گرفته بشه که گویا راحت تره و با گرفتن آیلیتس و بررسی نمرات پذیرش میدن. ولی هزینه ها خیلی بالاست؟؟؟ وام ندارن ؟ کمک هزینه چطور؟ ممنون میشم از دوستان جواب بدن

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)