صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط dentistic نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیزم و همکاران گرامی
    من دانشجوی دندانپزشکی سال سوم در مجارستان هستم. قصد دارم در دانشگاهی با کیفیت تحصیلی بهتری ادامه بدم تحصیلم رو. امکان داره عزیزی با تجربه شرایط مشابه منو راهنمایی کنه. تنها زبان انگلیسی مسلط هستم - مشکل مالی ندارم - تا الانم 100 واحد از 300 واحد کل دوره را پاس کردم.
    ینهایت ممنونم از وقتتون و منتظر راهنماییهاتون هستم.
    سلام. توصیه میکنم اگه مشکل مالی نداری همون مجارستان رو بچسبی و درست رو تموم کنی. شما هر جای دیگه هم بخوای بری خیلی تفاوت نداره سطح علمی و اموزیششون با مجارستان. واقعا به نظر من دانشگاههای مجارستان خوب کار میکنن و اگه کسی اهل درس خوندن باشه به نظر من هیچ مشکلی نخواهد داشت با سطح علمی دانشگاهها.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پزشکی، ادامه تحصیل، و کار در آلمان

سلام من دندانپزشك هستم. از دانشگاه جندي شاپور فارق التحصيل شدم.٢ سال سابقه ي كار دارم و معدلم هم ١٦.٩٨ هست. مدرك b1 زبان الماني دام و ميخوام براي مقطع تخصص اقدام به پذيرش كنم اما اطلاعات كافي در اين زمينه كه از كجا بايد شروع كنم و ايا شانسي دارم يا نه ندارم. ميشه به من كمك كنيد و اگر دندانپزشكي رو ساكن المان ميشناسيد به من معرفي كنيد. ممنون ميشم

Junior Member

سلام دوستان وقت بخير من تو تايپيك خوندم كه نوشته براي خوندن دندون پزشكي بايد ليسانس علوم پايه داشته باشي من ليسانس بيوشيمي دارم ميتونم دندون پزشكي بخونم؟!شرايط ديگه اش چيه؟!معدل ديپلمم مهم نيست؟!به نظرتون كشور تركيه گزينه مناسبي هست؟!

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Barin33 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخير من تو تايپيك خوندم كه نوشته براي خوندن دندون پزشكي بايد ليسانس علوم پايه داشته باشي من ليسانس بيوشيمي دارم ميتونم دندون پزشكي بخونم؟!شرايط ديگه اش چيه؟!معدل ديپلمم مهم نيست؟!به نظرتون كشور تركيه گزينه مناسبي هست؟!
    باید لیسانس علوم پایه از خود کشورهای امریکای شمالی داشته باشید. شرط دیگش گذروندن ازمون ورودی هست و داشتن تمکن مالی خیلی خیلی بالا.

Junior Member

با سلام خدمت همگى

ميخواستم در مورد مراحل گذروندن دوره تخصص در كانادا توضيح بدين ، من دوره عمومى رو ايران گذروندم و امسال طرحم تموم شد. الان براى تخصص ايران ميخونم و با اينكه خوب درس خوندم ولى به كانادا هم فكر ميكنم ، سالى حدود ٦٠-٨٠ هزار دلار ميتونم هزينه كنم آيا كافيه؟ خيلى عذر ميخوام اگه سوالم تكرارى هست

يه سوال ديگه هم دارم. اينكه مدرك تخصص چه كشورهايى در ايران اعتبار داره ؟ بى نهايت ممنونم از همگى

Junior Member

سلام دوستان سوالی دارم من لاتاری قبول شدم .ضمنا همسرم گرین کارت داره اما سه سال دیگه نوبتمونه حالا با لاتاری ما امسال میتونیم بریم. دخترم الان پیش دانشگاهیه خیلی زرگ است جزو بچه های فرزانگان یک .یعنی سمپادی خوب .احتمالا رتبه اش برای دندون دانشگاههای تهران و پزشکی برسه .حالا با توجه به اینکه مثلا رفتیم مصاحبه و هر سه گرین کارت بگیریم در اکتبر الان انتخاب رشته دخترم دندان بزنم که ایران بخونه و بعد ادامه بیاد امریکا بهتره یا پزشکی بخونه و بعد از اتمام بیاد وناگفته نمونه میخواهیم ایران درسش رو بخونه چون پول اونرو زیاد در میاد.ایا بیاد اونجا بعدا میتونه وام بگیره با توجه به داشتن گرین کارت.من تا دوماه برای تصمیم گیری رشته و اینا وقت دارم میتونید راهنماییم کنید چه کار کنم بهتره ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hedtor نمایش پست ها
    سلام دوستان سوالی دارم من لاتاری قبول شدم .ضمنا همسرم گرین کارت داره اما سه سال دیگه نوبتمونه حالا با لاتاری ما امسال میتونیم بریم. دخترم الان پیش دانشگاهیه خیلی زرگ است جزو بچه های فرزانگان یک .یعنی سمپادی خوب .احتمالا رتبه اش برای دندون دانشگاههای تهران و پزشکی برسه .حالا با توجه به اینکه مثلا رفتیم مصاحبه و هر سه گرین کارت بگیریم در اکتبر الان انتخاب رشته دخترم دندان بزنم که ایران بخونه و بعد ادامه بیاد امریکا بهتره یا پزشکی بخونه و بعد از اتمام بیاد وناگفته نمونه میخواهیم ایران درسش رو بخونه چون پول اونرو زیاد در میاد.ایا بیاد اونجا بعدا میتونه وام بگیره با توجه به داشتن گرین کارت.من تا دوماه برای تصمیم گیری رشته و اینا وقت دارم میتونید راهنماییم کنید چه کار کنم بهتره ممنون.
    سلام
    دوست گرامی اول مطمئن شوید که فرزندتان رتبه لازم را می آورد سپس برنامه ریزی کنید!
    باز کردن این بحث ها اکنون بدترین حالت روحی را برای فرزندتان ایجاد میکند.
    ولی به نظر من اگر از همان اول امریکا تحصیل کند بسیار بهتر است چرا که تایید مدارک پزشکی در امریکا پروسه ای به مراتب سخت تر از برنده شدن در لاتاری است.
    ضمنا وضع لاتاری هم با دولت ترامپ چندان اطمینان بخش نیست!

سلام
    برای علوم پزشکی اگر در ایران تحصیل کنند برای ورود به آمریکا شرایطشون واسه تایید مدرک خیلی سخت میشه.
    آمریکا هم رشته های تاپ زیاد داره! مثلا اقتصاد و حقوق و اکثر مهندسی ها شرایط پذیرش و هزینه خیلی خوبی دارند و بعضا درآمدشان از پزشکی در آمریکا هم بیشتر است و بازار کار بسیار خوبی دارند.
    اونجا اوضاع رشته ها مثل ایران نیست.بیشتر علاقه مد نظر است.وگرنه رشته ها چندان تفاوتی باهم ندارند

Junior Member

دوست عزیز شما که این نعمت و این فرصت فوق العاده نصیب خودتون و فرزندتون شده بدون معطلی استفاده کنید

چرا اینحا بخونه عمرش هدر بره بالاخره باید بره اونور

ایشون میتونن با شرایطی که شما گفتید از مزایای بهترین دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی دنیا بهره مند بشه

دانشگاههای ایران چه تحفه ای است مگه اونم با اون استرس وحشتناک کنکور

اگر میخواین اینده خوب و با ارامشش و امنیت فوق االعاده داشته باشید حتما میبرتیش

نقل قول نوشته اصلی توسط gmat2020 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما که این نعمت و این فرصت فوق العاده نصیب خودتون و فرزندتون شده بدون معطلی استفاده کنید

چرا اینحا بخونه عمرش هدر بره بالاخره باید بره اونور

ایشون میتونن با شرایطی که شما گفتید از مزایای بهترین دانشگاه های پزشکی و دندان پزشکی دنیا بهره مند بشه

دانشگاههای ایران چه تحفه ای است مگه اونم با اون استرس وحشتناک کنکور

اگر میخواین اینده خوب و با ارامشش و امنیت فوق االعاده داشته باشید حتما میبرتیش
    دقیقا
    اینجا رشته های علوم پزشکی خوند احتمال زیاد همینجا زمین گیر میشه.
    برای آزادسازی مدارکش و خرید طرح و تعهدش هم باید خداتومن هزینه کرد.بفرستیدش دانشگاه های اروپای شرقی یا فیلیپین که دردسر آزاد کردن مدرک رو هم ندارند شما که دغدغه هزینه دانشگاه آمریکا رو دارید.علی الخصوص فیلیپین که سیستم آموزشی آمریکایی داره وصد البته ارزان. با دوهزار دلار میتونن دندانپزشکی بخونن بعد امتحان تایید مدرک آمریکا رو بدن که نسبت به تایید مدرک ایران بسیار راحتتر خواهد بود.
    به نظر من شما حتما برید.دخترتون رو بفرستید فیلیپین.خیلی از آمریکایی ها اونجا تحصیل میکنن.بعد که درسش تموم شد.(دندانپزشکی) میتونه بدون هیچ مشکلی بیاد پیش شما آمریکا.مدارکش رو تایید کنه و آمریکا بمونه
    وگرنه ایران موندن عقب گرد بزرگیه با شرایط شما.
    ویرایش توسط taha96 : May 29th, 2018 در ساعت 11:31 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)