صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

سلام از بین دوستان کسی هست که خودش واسه ادامه تحصیل تخصصی دندانپزشکی از ایران به آلمان رفته باشه و مایل باشه راهنمایی کنه ؟ ممنونم

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط Kasrashariati نمایش پست ها
    سلام از بین دوستان کسی هست که خودش واسه ادامه تحصیل تخصصی دندانپزشکی از ایران به آلمان رفته باشه و مایل باشه راهنمایی کنه ؟ ممنونم
    سلام این مطلب رو بخونید کاملا توضیح داده شده روالش

https://www.anerkennung-in-deutschla...en/dentist.php

Junior Member

سلام دوستان
    اگه پيامم تكراريه عذر ميخوام. دوست بنده كارشناسسشو زبان گرفته ميخواد واسه دندون پزشكي آمريكا يا كانادا بره. از طرفي اسكالرشيپ ميخواد. فقط ميدونه نمره زبانش بايد خوب باشه و هيچ اطلاعات ديگه اي نداره.ميشه لطفن راهنمايي بفرماييد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Farfar2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه پيامم تكراريه عذر ميخوام. دوست بنده كارشناسسشو زبان گرفته ميخواد واسه دندون پزشكي آمريكا يا كانادا بره. از طرفي اسكالرشيپ ميخواد. فقط ميدونه نمره زبانش بايد خوب باشه و هيچ اطلاعات ديگه اي نداره.ميشه لطفن راهنمايي بفرماييد
    از سه ماه پیش که دوستان روی این تاپیک همین سوال شما را جواب دادند تغییر جدیدی حاصل نشده. یعنی کماکان اسکالرشیپی برای دندانپزشکی نیست و برای تحصیل این رشته ها در امریکا و کانادا عموما باید اقامت دائم این کشورها (گرین کارت امریکا یا پی آر کانادا) را داشته باشید.

سلام دوستان
    میگن تحصیل تو کشور نروژ یا ایتالیا رایگان هست.این رایگان بودن تحصیل شامل رشته دندانپزشکی هم میشه؟
    اگه من بخام از ابتدا شروع کنم برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی ( لیسانس) با دیپلم ریاضی فیزیک آیا امکانپذیر هست؟و اینکه کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنونم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ghiman2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میگن تحصیل تو کشور نروژ یا ایتالیا رایگان هست.این رایگان بودن تحصیل شامل رشته دندانپزشکی هم میشه؟
    اگه من بخام از ابتدا شروع کنم برای تحصیل تو رشته دندانپزشکی ( لیسانس) با دیپلم ریاضی فیزیک آیا امکانپذیر هست؟و اینکه کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید؟
    ممنونم
    کشور نروژ که اصلا دانشجوی غیر اوپایی نمیگیره. ایتالیا هم کنکور ورودی داره به زبان ایتالیایی. در ضمن هیچکدوم از این کشورها رایگان نیستن.

ApplyAbroad Veteran

سلام
    من یک مقدار ریسرچ کردم و گویا دانشگاه Siena در ایتالیا به تازگی از طریق آزمون IMAT جهت رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی 30 سیت اختصاص داده که 4 سیت برای غیر اتحادیه هست و طول دوره بر اساس فایلی که پیوست کردم 6 ساله هست. هزینه ها در تاپیک های کشور ایتالیا پیگیری کنید.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام دوستان
    توی پستای قبلی دیدم که نوشته برای تخصص دندانپزشکی در کانادا هیچ بورسی به ما تعلق نمیگیره. من چندتا سایت دانشگاه ها رو نگاه میکردم دیدم برای دانشجوهای بین المللی اسکالرشیپ در نظر گرفته شده ولی شرایطش رو ننوشته بود و اینکه یه موسسه به من گفت اگه امتحان ورودی رو بدی و نمره خوبی بگیری بورس بهت تعلق میگیره. من به کدوم حرف استناد کنم؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak22 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی پستای قبلی دیدم که نوشته برای تخصص دندانپزشکی در کانادا هیچ بورسی به ما تعلق نمیگیره. من چندتا سایت دانشگاه ها رو نگاه میکردم دیدم برای دانشجوهای بین المللی اسکالرشیپ در نظر گرفته شده ولی شرایطش رو ننوشته بود و اینکه یه موسسه به من گفت اگه امتحان ورودی رو بدی و نمره خوبی بگیری بورس بهت تعلق میگیره. من به کدوم حرف استناد کنم؟
    سلام
    اگر مایل هستید لینک سایت دانشگاه بگذارید تا دوستان بتونند شمارو راهنمایی کنند( من تا به حال اسکالرشیپ مختص دانشجو ی اینترنشنال برای تخصص های دندان ندیدم چون اینترنشنال امکان ورود هم مطمئن نیستم داشته باشه).موفق باشید

Junior Member

سلام دوستای عزیزم و همکاران گرامی
    من دانشجوی دندانپزشکی سال سوم در مجارستان هستم. قصد دارم در دانشگاهی با کیفیت تحصیلی بهتری ادامه بدم تحصیلم رو. امکان داره عزیزی با تجربه شرایط مشابه منو راهنمایی کنه. تنها زبان انگلیسی مسلط هستم - مشکل مالی ندارم - تا الانم 100 واحد از 300 واحد کل دوره را پاس کردم.
    ینهایت ممنونم از وقتتون و منتظر راهنماییهاتون هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)