صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا و اروپا

با عرض سلام
    من دندانپزشک عمومی هستم.برای تخصص می خواستم شرایط آلمانو بدونم.دوستان لطف کردن سایت DAAD رو پیشنهاد کردن.رفتم ولی هیچ دوره ی تخصصی توش پیدا نکردم.لیست دانشکده های دندانپزشکی آلمانو در آوردم ولی هیچ کدوم(به جرات می گم هیچ کدوم) هیچ راهنمایی برای تخصص نداشت(دقیقا برعکس سایت دانشگاه های آمریکا که از اول تا آخر تمام اطلاعاتو بهت میده).به چند تا شرکت زنگ زدم برای گرفتن اطلاعات اونام نمی دونستن.من واقعا متعجبم که چرا روال گرفتن پذیرش برای تخصص دندانپزشکی در آلمان اصلا معلوم نیست.واقعا خوشحال می شم یه راهنمایی یا نظری از دوستان دریافت کنم.

سلام. من دانشجوی ترم 11 دندانپزشکی هستم. میخواستم بدونم چنانچه قصد رفتن به کانادا رو داشته باشم تکلیف طرح و آزاد کردن مدرک چی میشه؟ و اصلا میشه در حال حاضر که قوانین تغییر کرده طرحو نرم یا بخرم؟ و آزادکردن مدرک به چه صورتیه و چجوری می تونم رشتمو اونجا ادامه بدم.ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون اطلاعاتم تو این زمینه کمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshid1989 نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم 11 دندانپزشکی هستم. میخواستم بدونم چنانچه قصد رفتن به کانادا رو داشته باشم تکلیف طرح و آزاد کردن مدرک چی میشه؟ و اصلا میشه در حال حاضر که قوانین تغییر کرده طرحو نرم یا بخرم؟ و آزادکردن مدرک به چه صورتیه و چجوری می تونم رشتمو اونجا ادامه بدم.ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید چون اطلاعاتم تو این زمینه کمه.
    میتونید برای ازاد کردن ریز نمراتتون قبل از گذروندن طرحتون یه مبلغی رو ودیعه بذارید که البته یه تایم معمولا 5 ساله براتون میخره وهر وقت هم که بیاین ایران اگه بخواین اینجا کار کنید باید حتما اون دوره طرح رو بگذرونید
    اگرم بعد از اون فرجه نیاین که پولتون سوخت میشه،برای اطلاعات بیشتر و اپدیت یه سر به وزارت بهداشت تو شهرک غرب بزنید،البته مستقیم چیزی نگید فقط از بخش خارج از کشورش بپرسی که چطور میتونید برای ادامه تحصیل ریز نمراتتون رو دریافت کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

سلام.من دانشجوی ترم 4 دندانپزشکی مشهد هستم.همین تابستون امتحان علوم پایه دارم و بعد از اون قصد ندارم اینجا تحصیل کنم.
    با رتبه کشوری زیر700 /معدل کل دیپلم 19.33 / معدل کل 3ترم اخیر 15.53
    مدرک معتبر زبان ندارم(تاinter2کانون زبان)ولی پتانسیلشو دارم تو مدت کم زبانمو قوی کنم
    قصد پذیرش گرفتن تو یه دانشگاه خوب ترجیحا تو اروپا دارم با صرف کمترین هزینه ممکن و حتی بورس( البته با خوندن کامنتای قبلی کاملا ناامید شدم!)
    اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط dent90_ff نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی ترم 4 دندانپزشکی مشهد هستم.همین تابستون امتحان علوم پایه دارم و بعد از اون قصد ندارم اینجا تحصیل کنم.
    با رتبه کشوری زیر700 /معدل کل دیپلم 19.33 / معدل کل 3ترم اخیر 15.53
    مدرک معتبر زبان ندارم(تاinter2کانون زبان)ولی پتانسیلشو دارم تو مدت کم زبانمو قوی کنم
    قصد پذیرش گرفتن تو یه دانشگاه خوب ترجیحا تو اروپا دارم با صرف کمترین هزینه ممکن و حتی بورس( البته با خوندن کامنتای قبلی کاملا ناامید شدم!)
    اگه میشه راهنمایی کنید.ممنون
    دوست عزیز همونطور که گفته شده کلا برای رشته های پزشکی بورس تخصص نمیگیره. شما میتونید برای تخصص تو آلمان اقدام کنید که دانشگاهاش تقریبا شهریه ندارن ولی خوب هزینه زندگی و مخارج دیگه به پای خودتون هست. اما تنها شرط پذیرش فقط معدل خوب نیست بلکه باید زبان آلمانیتون رو در حد پیشرفته قوی کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

سلام دوستان
    اگه راهنماییه کنین ممنون میشم. برای کسی‌ که تو ایران مدرک دندون‌پزشکی گرفته و دورهٔ طرح خودشو تموم کرده اگه بخواد تو آمریکا کار کنه یا تخصص بگیره چه قد احتمالش هست؟ و آیا هزینه بالایی داره؟ ممنون میشم کمک کنین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emadgheibi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه راهنماییه کنین ممنون میشم. برای کسی‌ که تو ایران مدرک دندون‌پزشکی گرفته و دورهٔ طرح خودشو تموم کرده اگه بخواد تو آمریکا کار کنه یا تخصص بگیره چه قد احتمالش هست؟ و آیا هزینه بالایی داره؟ ممنون میشم کمک کنین
    در این باره بحث شده زیاد عزیز
    باید امتحان توفل , بورد 1 و 2 رو بدهی و دوره ی 2 ساله ی تکمیلی که هر سال 100 هزار دلار حدودا کمی بالا پایین بسته به ایالت داره پرداخت بکنی بعد بهت لیسانس کار میدهند.
    www.ada.org اطلاعات بشتری پیدا خواهی کرد

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    البته من برای خودم نمیخوام؛ تاپیک ها رو یه نگاه انداختم اما اطلاعات جامعی در مورد مراحلی که باید طی بشه پیدا نکردم. آیا جایی این اطلاعات آورده شده؟ ممنون
    کانادا هم دقیقا مثل ایالات متحده هست مسیرش و به نظر به علت کمی تعداد دانشگاه هاش نسبت به آمریکا ورود بهشون سختتر هم هست ولی از نظر ویزا شاید راحتر باشه

Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوست عزیز همونطور که گفته شده کلا برای رشته های پزشکی بورس تخصص نمیگیره. شما میتونید برای تخصص تو آلمان اقدام کنید که دانشگاهاش تقریبا شهریه ندارن ولی خوب هزینه زندگی و مخارج دیگه به پای خودتون هست. اما تنها شرط پذیرش فقط معدل خوب نیست بلکه باید زبان آلمانیتون رو در حد پیشرفته قوی کنید.
    اگر حال خوندن زبان های دیگری رو هم داری میتونی به نروژ,سوئد و المان , اتریش و کل اروپا فکر کنی.
    فقط برای هر کدام باید زبان اون کشور رو بدونی.
    شما چرا برای استرالیا یا نیوزیلند اقدام نمیکنی؟

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    اگر حال خوندن زبان های دیگری رو هم داری میتونی به نروژ,سوئد و المان , اتریش و کل اروپا فکر کنی.
    فقط برای هر کدام باید زبان اون کشور رو بدونی.
    شما چرا برای استرالیا یا نیوزیلند اقدام نمیکنی؟
    دوست عزیزنروژ و سوئد فقط یه اعضای اتحادیه اروپا اجازه تحصیل تو رشته دندانپزشکی و پزشکی رو میدن و اتباع ایرانی اجازه تحصیل تو این رشته ها رو ندارن. استرالیا و نیوزلند هم که جای از ما بهترونه دیگه اگه کسی میتونه سالی 50000 دلار اونجا خرج کنه یا علی!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)