صفحه 5 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکی در آمریکا و کانادا

سلام دوستان و همكاران ✌️من ماه پيش از ايران فارغالتحصيل شدم، تصميمم به خوندن تخصص توى امريكاس اگه خدا قسمت كنه البته، منابع به روز و جديد امتحان رو از كجا ميشه تهيه كرد و خوند، راستش دلم ميخواد قبل رفتن طي چند ماهي كه ميرم و سفارت واسه مصاحبه و بعدشم ايشالا اومدن ويزام بشينم و از وقت استفاده كنم ( بچه خرخونو نيگا 😝) ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنماييم كنه، اگر هم سوالم رو جاي نادرستي مطرح كردم عذر ميخوام چون تازه عضو شدم و خيلي با سايت اشنا نيستم ✌️

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Dentistry

دوستان من خيلي اشنايي ندارم با امتحاني كه پيش رومونه واسه خوندن تخصص توي امريكا اگه كسي ميدونه چجوريه و شرايط امتحان چيه و منابع رو از كجا ميشه تهيه كرد فوقالعاده ازش سپاسگذارم ! وووووي چه رسمي شد مثل انشا

Junior Member

سلام دوستان

من دانشجوی ترم 7 گفتار درمانی دانشگاه تهران هستم معدلم 17.20 .
    میخوام برای اروپا یا آمریکا یا کانادا در رشته دندان پزشکی عمومی پذیرش بگیرم .آیا میتونم و چه آزمون زبانی کفایت میکنه با آیلتس یا تافل و اینکه میخوام فول فاند هم باشه ..

لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از همگی
    ویرایش توسط bnjf : June 4th, 2015 در ساعت 06:38 PM

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط bnjf نمایش پست ها
    سلام دوستان

من دانشجوی ترم 7 گفتار درمانی دانشگاه تهران هستم معدلم 17.20 .
    میخوام برای اروپا یا آمریکا یا کانادا در رشته دندان پزشکی عمومی پذیرش بگیرم .آیا میتونم و چه آزمون زبانی کفایت میکنه با آیلتس یا تافل و اینکه میخوام فول فاند هم باشه ..

لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون از همگی
    دوست عزیز چرا انجمن رو کامل نمیخونید. بارها گفته شده که امکان گرفتن فاند وجود نداره و شما اگه تمکن مالی خوب دارید به فکر تحصیل در این رشته در اروپا و کلا خارج از کشور باشید. حداقل سالی 80 میلیون باید هزینه کنید تا بتونید در یک کشو ر اروپایی دندانپزشکی بخونید این در مورد کشورهایی هست که میشه ازشون پذیش گرفت و پروسه سخت و طولانی ندارن.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

با سلام !
    کسی که برای تخصص دندانپزشکی قصد ادامه دادن در دانشگاههای المان رو داره ، شرایط سنی مطرح نیست ؟ یعنی اینکه دانشگاه اگر پذیرش داد ، سفارت ویزا میده ؟ چون برای تحصیل کلا شرایط سنی مهمه ولی برای تخصص میخواستم بدونم شرایط سنی مطرحه یا بالای 35 سال هم میتونه پذیرش و ویزا بگبره ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fatimaabbasi نمایش پست ها
    با سلام !
    کسی که برای تخصص دندانپزشکی قصد ادامه دادن در دانشگاههای المان رو داره ، شرایط سنی مطرح نیست ؟ یعنی اینکه دانشگاه اگر پذیرش داد ، سفارت ویزا میده ؟ چون برای تحصیل کلا شرایط سنی مهمه ولی برای تخصص میخواستم بدونم شرایط سنی مطرحه یا بالای 35 سال هم میتونه پذیرش و ویزا بگبره ؟
    به شرطی که بین کار کلینیکال و فارغ التحصیلی فرد فاصله زمانی زیاد نباشه میشه روش کار کرد ولی اگر آپ دیت نباشه و فاصله زمانی زیاد باشه مشکل ساز میشه.

Junior Member

کسی یه شرکت حقوقی معتبر واسه کارای پذیرش تو المان واسه تخصص دندونپزشکی میشناسه؟؟ جند جا زنگ زدم ولی کلا هیچی نمیدونن...حتی ابتدایی ترین چیزا رو هم نمیدونن!!!! لوتوس میگه دندون تو المان تخصص نداره ))))) ملک پورم گف باس مدرک زبان A2 داشته باشی ))) خودت برو یه استاد پیدا کن بعد ما کاراتو بکنیم ))) یکی نیس بگه اکه خودم استاد پیدا کنم دیگه شدکت شما رو میخام چیکار..... کسی جایی رو سراغ داره؟؟

Junior Member

سلام به شما عزیزان، دوست من دندونپزشک متخصص بیماریهای دهان هست. میخواد برای ادامه تحصیل توی امریکا اقدام کنه. اولش آیا بهتره که از دوره بالینی عمومی شروع کنه، یا اینکه میتونه وارد دوره های تخصص یشه؟ اگه هر دوش ممکنه، کدوم ارزونتر پاش درمیاد؟
    در مورد ادامه دوره عمومی چطور میتونه برای امتحان پارت 1 شرکت کنه و ویزا بگیره؟ همونطور که میدونید بری این امتحان یه سری تاییدیه ها لازمه که هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم. اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم. در ضمن آیا فقط تافل رو قبول دارن یا آیلتس هم پذیرفته میشه؟
    متشکر از وقتتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط faro85 نمایش پست ها
    سلام به شما عزیزان، دوست من دندونپزشک متخصص بیماریهای دهان هست. میخواد برای ادامه تحصیل توی امریکا اقدام کنه. اولش آیا بهتره که از دوره بالینی عمومی شروع کنه، یا اینکه میتونه وارد دوره های تخصص یشه؟ اگه هر دوش ممکنه، کدوم ارزونتر پاش درمیاد؟
    در مورد ادامه دوره عمومی چطور میتونه برای امتحان پارت 1 شرکت کنه و ویزا بگیره؟ همونطور که میدونید بری این امتحان یه سری تاییدیه ها لازمه که هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم. اگه بتونید راهنماییم کنید ممنون میشم. در ضمن آیا فقط تافل رو قبول دارن یا آیلتس هم پذیرفته میشه؟
    متشکر از وقتتون
    در تایپک به وفور توضیح داده شده.

Junior Member

سلام دوست عزیز. میشه لبنکشو برام بذاری؟ چون توی هر پنج صفحه این تاپیکو نگاه کردم نتونستم پیدا کنم. متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)