صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

سلام
    کسی اطلاع داره با چه شرایطی میشه رف ترکیه(یا هر کشور معتبر دیگه ای که آدم بتونه درس بخونه و خیلی همر هدد نره) ارتودنسی بخونه؟؟هزینه و طول مدت تحصیل؟؟؟

Junior Member

سلام
    کسی اطلاع داره با چه شرایطی میشه رف ترکیه(یا هر کشور معتبر دیگه ای که آدم بتونه درس بخونه و خیلی همر هدد نره) ارتودنسی بخونه؟؟هزینه و طول مدت تحصیل؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دندانپزشکی در آمریکای شمالی (ایالات متحده و کانادا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    در این باره بحث شده زیاد عزیز
    باید امتحان توفل , بورد 1 و 2 رو بدهی و دوره ی 2 ساله ی تکمیلی که هر سال 100 هزار دلار حدودا کمی بالا پایین بسته به ایالت داره پرداخت بکنی بعد بهت لیسانس کار میدهند.
    www.ada.org اطلاعات بشتری پیدا خواهی کرد
    اگر کسی PR کانادا رو داشته باشه دولت این مبلغ رو برای دوره دو ساله تکمیلی پرداخت میکنه؟ در طول این دو سال فرد مهاجر اجازه کار برای تامین زندگیش داره؟ خیلی ممنون

سلام دوستان
    من دانشجوی داروسازی در ایران هستم..
    بعد از اتمام تحصیلم ب واسطه نامزدم ک گرین کارت داره ب امریکا میرم...
    اما نمیخوام اونجا رشته ی خودمو ادامه بدم میخوام دندونپزشکی بخونم و در ادامه ارتودنسی...
    میخواستم بدونم کسی تابحال اینکارو کرده و آیا اصلا امکانپذیر هست؟ و اگه آره چطوری؟
    آیا باید از اول شروع کنم و حدودا چندسال طول میکشه ک بتونم مدرک دندون عمومی بگیرم؟
    چه امتحانی در ابتدا پیش رو دارم؟
    آیا سایت مفیدی دراین زمینه وجود داره ک مطالعه کنم؟
    آیا یکسری از واحدهای رشته خودم برای دندون اونجا معادلسازی میشه ک زودتر فارق التحصیل شم؟
    آیا مثل پزشکی قبل از وارد شدن بهش دوره 4سال premed داره؟ وآیا این برام من منتفی هست بخاطر مدرک داروی اینجام ک اون4سال رو جلو بیفتم یا نه؟ طول دوره دندون عمومی اونجا چندساله؟ وتخصص حدودا چندساله؟ درآمد ماهانه یک دندونپزشک معمولی عمومی یا متخصص بصورت میانگین چقدره؟
    چطور میتونم توی این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnous1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی داروسازی در ایران هستم..
    بعد از اتمام تحصیلم ب واسطه نامزدم ک گرین کارت داره ب امریکا میرم...
    اما نمیخوام اونجا رشته ی خودمو ادامه بدم میخوام دندونپزشکی بخونم و در ادامه ارتودنسی...
    میخواستم بدونم کسی تابحال اینکارو کرده و آیا اصلا امکانپذیر هست؟ و اگه آره چطوری؟
    آیا باید از اول شروع کنم و حدودا چندسال طول میکشه ک بتونم مدرک دندون عمومی بگیرم؟
    چه امتحانی در ابتدا پیش رو دارم؟
    آیا سایت مفیدی دراین زمینه وجود داره ک مطالعه کنم؟
    آیا یکسری از واحدهای رشته خودم برای دندون اونجا معادلسازی میشه ک زودتر فارق التحصیل شم؟
    آیا مثل پزشکی قبل از وارد شدن بهش دوره 4سال premed داره؟ وآیا این برام من منتفی هست بخاطر مدرک داروی اینجام ک اون4سال رو جلو بیفتم یا نه؟ طول دوره دندون عمومی اونجا چندساله؟ وتخصص حدودا چندساله؟ درآمد ماهانه یک دندونپزشک معمولی عمومی یا متخصص بصورت میانگین چقدره؟
    چطور میتونم توی این زمینه اطلاعاتی کسب کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین..
    شما باید یه لیسانس از امریکا بگیرید و بعد ازمون ورودی رو هم پاس کنید. خیر هیچ واحدی تطبیق داده نمیشه واین رو هم در نظر بگیرید که سالی حداقل 100 هزار دلاز هزینتون خواهد بود.

ممنون از پاسخ تون
    اما این یعنی مدرک دکترای ایران من حتی معادل لیسانس اونجا بحساب نمیاد!! باید 4سال لیسانس اونجا بخونم!! و تازه امتحان ورودی دندون بدم ک دندونپزشکی رو شروع کنم؟
    نفرمودین ک طول دوره دندون عمومی چندساله؟ و تخصص چندسال؟
    بازم مرسی..

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghoghnous1991 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون
    اما این یعنی مدرک دکترای ایران من حتی معادل لیسانس اونجا بحساب نمیاد!! باید 4سال لیسانس اونجا بخونم!! و تازه امتحان ورودی دندون بدم ک دندونپزشکی رو شروع کنم؟
    نفرمودین ک طول دوره دندون عمومی چندساله؟ و تخصص چندسال؟
    بازم مرسی..
    بله دقیقا به همین صورت هست. طول دوره دندانپزشکی عمومی 4 سال هست. 4 سال هم باید لیسانس بگیرید.

Junior Member

دوستان و عزیزان سلام.

من یه مساله ای واقعا برام مهمه و میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون میشم هرکسی حتی کوچیکتین نظر یا تجربه ای داره از من دریغ نکنه. ممنونم

من لیسانس برق دانشگاه سراسری تهران بودم و به زودی برای دکترای مستقیم برق (فول فاند) دارم میرم آمریکا.
    درسم خوب بود ولی تو راه مهندسی برق رفته .. TOEFL 110 /// GRE: Quant 168, Verbal 155
    میدونم دیره احتمالا ولی من واقعا با دیدن این وضع اسف بار مهندسی تو ایران و کلا درامدهای بالای پزشکی خیلی وقته رفته تو ذهنم که برم پزشکی یا دندان پزشکی....

24 سالمه و میخوام خلاصش بدونم راهی هست بتونم پزشکی یا دندون پزشکی رو آمریکا / کانادا / هرجایی غیر ایران که به زبون انگلیسی باشه بخونم ؟

بیزحمت میخواستم دوستان باتجربه یه بار بیان برام دو - سه تا چیز رو کمک کنن:

1- دقیقا من چجوری میتونم به رشته پزشکی یا دندون پزشکی برسم ؟؟؟ راهی داره ؟ خب الان من ویزای آمریکا و البته برای خوندن دکترای مستقیم برق دارم.
    2- مراحل رسیدن به رشته پزشکی یا دندون رو میشه مرحل به مرحله بگین بهم ؟ من صفر هست اطلاعاتم در مورد رسیدن به این رشته ها.
    3- من برم آمریکا چیکار کنم که به جا دکترای برق برم از اول پزشکی یا دندون ؟ راهی داره ؟

4- اگه هر نوع پیشنهاد دیگه ای دارین که تو تصمیم گیری به نظرتون کمکم میکنه ممنون میشم بگین

ببخشید میدونم خیلی کلی حرف زدم ولی ممنون میشم با جوابی کامل منو از تاریکی در بیارید
    ارادت
    ویرایش توسط TZMR : August 21st, 2016 در ساعت 05:43 PM

رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان و عزیزان سلام.

من یه مساله ای واقعا برام مهمه و میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون میشم هرکسی حتی کوچیکتین نظر یا تجربه ای داره از من دریغ نکنه. ممنونم

من لیسانس برق دانشگاه سراسری تهران بودم و به زودی برای دکترای مستقیم برق (فول فاند) دارم میرم آمریکا.
    درسم خوب بود ولی تو راه مهندسی برق رفته .. TOEFL 110 /// GRE: Quant 168, Verbal 155
    میدونم دیره احتمالا ولی من واقعا با دیدن این وضع اسف بار مهندسی تو ایران و کلا درامدهای بالای پزشکی خیلی وقته رفته تو ذهنم که برم پزشکی یا دندان پزشکی....

24 سالمه و میخوام خلاصش بدونم راهی هست بتونم پزشکی یا دندون پزشکی رو آمریکا / کانادا / هرجایی غیر ایران که به زبون انگلیسی باشه بخونم ؟

1- دقیقا من چجوری میتونم به رشته پزشکی یا دندون پزشکی برسم ؟؟؟ راهی داره ؟ خب الان من ویزای آمریکا و البته برای خوندن دکترای مستقیم برق دارم.
    2- مراحل رسیدن به رشته پزشکی یا دندون رو میشه مرحل به مرحله بگین بهم ؟ من صفر هست اطلاعاتم در مورد رسیدن به این رشته ها.
    3- من برم آمریکا چیکار کنم که به جا دکترای برق برم از اول پزشکی یا دندون ؟ راهی داره ؟

4- اگه هر نوع پیشنهاد دیگه ای دارین که تو تصمیم گیری به نظرتون کمکم میکنه ممنون میشم بگین

ببخشید میدونم خیلی کلی حرف زدم ولی ممنون میشم با جوابی کامل منو از تاریکی در بیارید
    ارادت
    شما به نظر من کلا رو رشته خودتون حساب باز کنید. این رزومتون خیلی تاثیر برای رشته پزشکی داره. و قطعا راحتتر میتونید برای رشته خودتون پذیرش بگیرید تا پزشکی. شما برای تحصیل در رشته پزشکی در امریکا باید یه لیسانس علوم پایه از خود امریکا داشته باشید بعد امتحان MCAT رو پاس کنید تازه اگه همه این مراحل رو بگذرونید سالی حداقل 100 هزار دلار هزینه تحصیلتون هست. بورسی هم در کار نیست. توصیه میکنم منطقی تر فکر کنید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان و عزیزان سلام.

ارادت
    بنظرم همین ایران کنکور بده..
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)