صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 133

موضوع: ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل دندانپزشکان در آمریکا، کانادا و اروپا

نقل قول نوشته اصلی توسط TZMR نمایش پست ها
    دوستان و عزیزان سلام.

من یه مساله ای واقعا برام مهمه و میخواستم نظر دوستان رو بدونم. ممنون میشم هرکسی حتی کوچیکتین نظر یا تجربه ای داره از من دریغ نکنه. ممنونم

من لیسانس برق دانشگاه سراسری تهران بودم و به زودی برای دکترای مستقیم برق (فول فاند) دارم میرم آمریکا.
    درسم خوب بود ولی تو راه مهندسی برق رفته .. TOEFL 110 /// GRE: Quant 168, Verbal 155
    میدونم دیره احتمالا ولی من واقعا با دیدن این وضع اسف بار مهندسی تو ایران و کلا درامدهای بالای پزشکی خیلی وقته رفته تو ذهنم که برم پزشکی یا دندان پزشکی....

24 سالمه و میخوام خلاصش بدونم راهی هست بتونم پزشکی یا دندون پزشکی رو آمریکا / کانادا / هرجایی غیر ایران که به زبون انگلیسی باشه بخونم ؟

بیزحمت میخواستم دوستان باتجربه یه بار بیان برام دو - سه تا چیز رو کمک کنن:

1- دقیقا من چجوری میتونم به رشته پزشکی یا دندون پزشکی برسم ؟؟؟ راهی داره ؟ خب الان من ویزای آمریکا و البته برای خوندن دکترای مستقیم برق دارم.
    2- مراحل رسیدن به رشته پزشکی یا دندون رو میشه مرحل به مرحله بگین بهم ؟ من صفر هست اطلاعاتم در مورد رسیدن به این رشته ها.
    3- من برم آمریکا چیکار کنم که به جا دکترای برق برم از اول پزشکی یا دندون ؟ راهی داره ؟

4- اگه هر نوع پیشنهاد دیگه ای دارین که تو تصمیم گیری به نظرتون کمکم میکنه ممنون میشم بگین

ببخشید میدونم خیلی کلی حرف زدم ولی ممنون میشم با جوابی کامل منو از تاریکی در بیارید
    ارادت
    یاد اون پسری افتادم که 3 سال پیش جزو رنک های برتر ایران بود و مهندسی برق شریف میخوند و اوایل ترم 7 رها کرد و دوباره کنکور تجربی داد و رتبه 1 شد سال 1395!
    داداش من وقتتو چرا تلف میکنی همون برق رو ادامه بده! همه جای دنیا یکی نیست هر چند پزشکی خوب درامدش همه جا بالاتره ولی خوب دوستمون توضیح دادن!

Junior Member

اگه یکی اینجا تخصص بگیره و بخواد بره امریکا باید دوباره از اول بخونه؟
    یا مدرکش رو قبول دارن؟

Member fgh1372 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry,Debrecen

نقل قول نوشته اصلی توسط dante72 نمایش پست ها
    اگه یکی اینجا تخصص بگیره و بخواد بره امریکا باید دوباره از اول بخونه؟
    یا مدرکش رو قبول دارن؟
    امریکا مدرک هیچ دانشگاهی جز دانشگاهای خودش و کانادا رو قبول نداره. برای اینکه مدرکتون اونجا ارزیابی شه باید برد۱و۲ رو قبول شید بعدش تافل بعدش هم از دانشگاه هایی که دوره های دوساله ارایه میکنند پذیرش بگیرید (‌ که بستگی به قوی بودن رزومه و غیره داره ) بعد اینکه دوسال رو خوندید بهتون مدرک عمومی میدن که با کسی که از اول اونجا خونده تفاوتی نداره و میتونید کار کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی مجارستان دانشگاه پچ

سلام دوستان کسی میتونه راجع به شرایط انتقال از دانشگاه مجارستان به کانادا در رشته دندانپزشکی راهنمایی کنه
    من دانشجوی سال 2 دندان مجارستان هستم بنظرتون راهی داره که در رشته خودم بتونم اتنقال به کانادا بگیرم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad5131davan نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه راجع به شرایط انتقال از دانشگاه مجارستان به کانادا در رشته دندانپزشکی راهنمایی کنه
    من دانشجوی سال 2 دندان مجارستان هستم بنظرتون راهی داره که در رشته خودم بتونم اتنقال به کانادا بگیرم
    دوست عزیز چنین چیزی امکان پذیر نیست. دانشگاههای کانادا مدرک هیچ کشوری رو قبو نداره و حتی شما اگه مدرکتون رو از مجارستان بگیری باز هم اجازه کار در کانادا نخواهید داشت چه برسه به انتفالی که اصلا چنین امکانی وجود نداره چون پروسه پذیرش در دانشگاههای کانادا با کشورهای دیگه متفاوته و یه پروسه طولانی و سخت هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دندانپزشکی مجارستان دانشگاه پچ

ممنون از راهنمایی بنظر شما اگه من از مجارستان اپلای کنم برای رشته دیگه ای در کانادا آیا دو سال تحصیل من مجارستان را معادل ایلتس یا تافل قبول دارند یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad5131davan نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی بنظر شما اگه من از مجارستان اپلای کنم برای رشته دیگه ای در کانادا آیا دو سال تحصیل من مجارستان را معادل ایلتس یا تافل قبول دارند یا خیر؟
    شما باید حذاقل یک مقطع تحصیلی رو به طور کامل به زبان انگلیسی تحصیل کرده باشید تا در کانادا ازتون مدرک زبان نخوان البته دانشگاه هایی هم وجود دارند که خودشون ازتون آزمون زبان می گیرند و احتیاجی به مدرک زبان ندارند. اما در مورد گرفتن پذیرش در دندانپزشکی حتما باید سیتی زن یا پرمننت رزیدنت کانادا باشید و یک لیسانس هم در کانادا گرفته باشید و امتحان ورودی به دندانپزشکی در کانادا رو که قبول شدن بسیار رقابتی تر از ورود به رشته دندانپزشکی در ایرانه پاس کنید. با توجه به این که دوسال در مجارستان درس خوندین منطقی ترین راه اتمام درستون در مجارستانه. بعد از اون خیلی گزینه های دیگه وجود داره که شاید یکی از بهترین هاش کانادا باشه البته برای کار در کانادا باید امتحانات برد رو بدید که هزینه بر و زمان بره اما امکان پذیر و معقوله.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

سلام
    دوستان یک مقدار راجع به انتخاب وازه ها دقت بفرمایید
    این عبارت " آمریکا /کانادا/ یا هرجا مدرک هیچ کجا رو قبول ندارند غلط هست" آمریکا مدرک دانشگاه دانشگاه هرات افغانستان را هم قبول دارد! مدرک امپریال کالج لندن را هم قبول دارد. و برای هردو فارغ التحصیل از هردوی اینجاها یک سری امتحانات داره پس فرقی نداره شما از دانشگاه پیر و ماری کوری پاریس مدرک بگیرید یا دانشگاه قازان تپه! باید مراحل ارزشیابی رو برای داشتن لایسنس و اجازه کار بگذرونید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

در مورد سطح رقابت ورود به رشته های گروه پزشکی و دندان پزشکی در امریکا و کانادا هم عرض کنم ما الان افرادی داریم در دانشگاهمون از امرکا اومدن با ما دران درس میخونن میگیم چرا؟ همون آمریکا نخوندین میگن هم هزینه فوق العاده گرانی داشت هم قبولیش خیلی مشکل بود. یعنی مشکل دوتاست هم هزینه هم ورود. برای ماها یک مقدار پس دقت کنید مراحل پیچیده تر هست.
    دوستانه توصیه میکنم اگر مرد کارهای طاقت فرسا نیستید برای مهاجرت به آمریکا و .... سمت پزشکی به هیچ عنوان نیایید و دندانپزشکی بسیار مسیر راحتتری داره در دوره امتحانات تا ارزیابی هم میتونید کار هم بکنید در حالی که پزشکی تا قبل از ورود به رزیدنتی خبری از این چیزها نیست.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    شما باید یه لیسانس از امریکا بگیرید و بعد ازمون ورودی رو هم پاس کنید. خیر هیچ واحدی تطبیق داده نمیشه واین رو هم در نظر بگیرید که سالی حداقل 100 هزار دلاز هزینتون خواهد بود.
    نه 100 هزارتا نیست حدود 60 هزار تا کافیه 400 هزار دلار برای کل هشت سال عنوان میشه نه برای فقط چهار سال دوم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)