صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با گزارش آگهی های " خلاف قوانین "

پیش فرض پاسخ : Russian Dating for Men JOIN NOW!!!

جهت اطلاعات دوستان: من یک لینک بلند بالا توی AdSense پیدا کردم و سعی کردم تا اونجایی که میشه موضوعات نه چندان جالب مثل dating رو حذف کنم. امیدوارم بهتر بشه.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

پیش فرض پاسخ : Russian Dating for Men JOIN NOW!!!

ولی یادمون باشه دوستانی که هی به این تبلیغ و اون تبلیغ گیر میدن خب باید بدونن که هزینه های سایت باید از یک جایی در بیاد دیگه .. در ضمن هر کسی زحمتی کشیده واسه سایت هم ازاون اطلاعات گرفته و هم اطلاعات داده و این قضییه یک طرفه نیست و نمیتونه باشه پس منت کردنی نباید به نظر من بر کسی باشه و ..
    در مورد dating هم به نظر من مشکلی نمیتونه داشته باشه همه بچه های این جا هم تحصیل کرده هستند و این یک قضییه کاملا طبیعی هست ... کما اینکه خودتون هم بار ها داشتید ..

اما در مورد تبلیغات هم باید بگم به غیر از این قضییه که به بازدید ها و علایق طرف نگاه میکنه گوگل از روی ip اون هم میاد و تشخیص میده و تبلیغ رو میگذاره شما حتما اون لحظه v.....p.....n روی روسیه روشن بوده یا از سروری در روسیه لاگین کرده بودین یا در اون نزدیکی وگرنه گوگل این تبلیغ رو مثلا واسه آفریقای جنوبی که نمیگذاره ! ..
    به هر حال بهتره یکم با خویشتن داری بیشتری عمل کنیم
    و از اقا مهرداد عزیز هم که واسه سایت تلاش میکنن و محیط رو فراهم میکنن تشکر کنم ..
    ویرایش توسط FanTasTic : June 19th, 2012 در ساعت 02:35 AM دلیل: تصحیح واژگان حساس

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)