نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 451 از 651 نخستنخست ... 351401441442443444445446447448449450451452453454455456457458459460461501551 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,501 تا 4,510 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

آره اون از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداره.تا اینجا رو هم تو خود سایت سفارت خوندم .ولی راهنمایی خوب میخوام که بتونم درست انجامش بدم.نامزدم به وکیلش مراجعه کرده و اون فقط تو مشاوره بهش گفته ویزای ازدواج که من واقعا نمیخوام.میخوام همون نامزدی باشه.میدونم درخواستم نابجاست.چطوری میتونم با خودتون مستقیم صحبت کنم و مشاوره بگیرم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pegpeg60 نمایش پست ها
    نامزد شما در ابتدا بايد اقامت انگلستان را داشته باشه . بعد از اون حساب بانكي و پرداخت ماليات و خونه اي كه در اون زندگي ميكنه بايد داراي شرايطي باشه كه شما را هم بتونه ساپورت كنه و شغل مشخص و قبض آب و برق و اين جور چيزا كه ثابت بكنه نامزد شما در شرايط معقولي به سر ميبره همچنين اگر خود شما حساب بانكي خوبي داريد مداركش را ارائه بديد و همچنين عكس و اسكرين شاتهاي چت ها و تماسهاي اينترنتي و تمام سفرها و كارهاي مشتركي كه باهم انجام داديد بايد با مدرك اثبات كننده كه شما 2 سال باهم رابطه عاطفي داشته ايد را ارائه بديد اگر تمام اين مدارك را داشته باشيد و شما هم يه مدرك زيانa1 UKVI براي ارائه به سفارت و گرفتن ويزا مشكلي نداريد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta333 نمایش پست ها
    آره اون از لحاظ مالی هیچ مشکلی نداره.تا اینجا رو هم تو خود سایت سفارت خوندم .ولی راهنمایی خوب میخوام که بتونم درست انجامش بدم.نامزدم به وکیلش مراجعه کرده و اون فقط تو مشاوره بهش گفته ویزای ازدواج که من واقعا نمیخوام.میخوام همون نامزدی باشه.میدونم درخواستم نابجاست.چطوری میتونم با خودتون مستقیم صحبت کنم و مشاوره بگیرم؟
    فكر ميكنم فرم چت خصوصي داشته باشه

Junior Member

دوستان شكر خدا من ويزام و گرفتم با سرويس سريع
    از روزي كه مدارك دست شفيلد رسيد تا امروز دقيقا 14 روز شد كه به من جواب دادن
    براي همه دوستان آرزوي موفقيت ميكنم فقط تجربه اي كه كردم و شايد به درد دوستان بخوره اينه كه عزيزاني كه سرويس سريع خريداري ميكنند حتما روي پرونده هاشون يه كاغذ بچسبونن با شماره رفرنسشون و كلمه پايوريتي سرويس كه تا پرونده به دست شفيلد برسه بدونن شما سرويس سريع خريداري كرديد اين نكته را وكيلمون به ما گفت وگرنه پرونده ميره پيش پرونده هاي معمولي و علت اينكه خيلي از دوستان با وجود خريدن سرويس سريع كارشون طول كشيده همينه براي همه دوستان آرزوي موفقيت ميكنم .

Junior Member

سلام دوستان من با ويزاي نامزدى انگليس هستم و با پست (وقت حضورى تا قبل از انقضاي ويزام available نبود) براي ويزاي ازدواج ٢سال و نيم اقدام كرديم در زير ليست مداركى كه ارسال كرديم و در cover letter ذكر كرديم براتون مينويسم:
    1)printed online application
    2)2x passport size photo of applicant
    3)1x passport size photo of my husband
    4) my husband's UK and IRANIAN passports
    5) my passport
    6) marriage certificate , wedding ring receipts, civic center confirmation
    7) copy of land registry , council tax bill, water utility letter, NHS registration confirmation letter at GP, welcome letter from joint bank account (all under my name for our house address)
    8) IELTS A1 certification
    9) HMRC proof of self-employment, SA302, accountant letter and attachment, bank statement April2016-April 2017
    10) UTR number
    11) business council tax and utility bill
    12) photos and copies of travel itineraries in UK during this 6 months

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta333 نمایش پست ها
    من راهنمایی میخوام واسه ویزای نامزدی.هیچ اقدامی نکردم و اصلا نمیدونم باید چکار کنم.ولی نمیخوام ویزای ازدواج باشه.چون میدونم امکان داره تا سه چهار سال هم حتی طول بکشه
    جواب سوال شما به این سادگی نیست و سناریوهای بسیار زیادی وجود داره بخصوص در مورد برآورده کردن شرایط مالی.

Junior Member

سلام دوستان. سوالی داشتم. حقوق سالیانه ۱٨ هزار ۶۵۰ باید باشه متاسفانه حقوق ۱۲ ماهه ما شد ۱۵ هزار ۶۰۰ و شد. حالا قراره از آپشن دوم استفاده کنیم.
    سوالم اینجاس همسرم مغازه میخوتد بزه گفتن قرار داد ۱۰ ساله میدن بش حالا کار جزئیات ندارم. چقدر زمان میبره بعد از تحویل مغازه و کلید بخواد اقدام کنه . میتونه یا باید چند ماه بگذره ممنون

Junior Member

کسی میدونه راهنمایی کنه مغازه بزنه باید ۱ سال صبر کنه ۶ ماه ۱ ماه چقدر بعد میتونه اقدام کنه چون آخرین مهلت مدرک زبانم ۳۰ جون هست ٨ ماه دیگه قبل این تاریخ میشه اقدام کرد من الان که گفتم ۱۵ هزار شده در آمد سالیانه بنده بین ۱۶ تا ۲۰ هزار پوند دارم تو حسابم یعنی ۱۰۰ تا ملیون تاثیری نداره. یعنی ۳ هزار تا کم داریم تا به ۱٨ برسیم اگه بخواد کار کنه از اون وار عقب جلو میشه پی اسلیپشون. واسه همین گغتیم مفازه بزیم
    ببخشید پر حرفی کردم. مرسی راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام دوستان من از 23mayکه از استانبول پاسپورتم رو تحویل دادم و انگشت نگاری شدم تا به امروز که از 5ماه گذشته مناظر جوابم کسی نمیدونه تا کی باید صبر کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Angel83 نمایش پست ها
    سلام دوستان من از 23mayکه از استانبول پاسپورتم رو تحویل دادم و انگشت نگاری شدم تا به امروز که از 5ماه گذشته مناظر جوابم کسی نمیدونه تا کی باید صبر کنم
    5ماه؟؟ ايميلتونو مطمئنيد درست فرستادين اصلاً ايميلي ازشون دريافت نكردين؟ باهاشون تماس بگيرين يا ايميل بفرستين دليل اين همه تأخير رو بپرسين
    ميتونيد تو سايت هم ببينيد پروندتون تو چه وضعيتيه

Junior Member

23may وقت سفارت داشتم ایمیل دریافت مدارک همون اوایل برا وکیلمون ارسال شده و در تاریخ11آگوست ایمیل دیگری مبنی بر اینکه مدارک شما نیاز به بررسی بیشتر داره و as soon as posibleجواب میدیم برای وکیل ارسال شده ولی بعد اون دیگه خبری نشد ک نشد امروز 25اکتبر یعنی از پنج ماه دو روز هم گذشته خیلی شرایط سختیه انتظار واقعا سخت و طاقت فرسا هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)