نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 447 از 651 نخستنخست ... 347397437438439440441442443444445446447448449450451452453454455456457497547 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,461 تا 4,470 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol0 نمایش پست ها
    ٢٩ جون تركيه اقدام كرديم سرويس سريع ولي ٨٤ روز عادي طول كشيد
    مدارك و ويزا باهم اومد مداركم و از شفيلد با پاكتي كه گذاشته بودم فرستاده شد برام ويزامم خانومي كه تركيه پيكاپ انجام دادن بهم خبر دادن

سلام،

تبریک به شما و همه کسایی که ویزاشون اومده. انشاالله کنار همسرانتون زندگی خوب و خوشی داشته باشید.

میشه لطفا دوستانی که ویزاشون اومده بگن که

1. این ویزای اولیه ای که میگیرند (entry clearance) چقدر اعتبار داره برای ورود به انگلیس؟ 1 هفته 4 هفته 2 دوهفته؟
    2. آیا باید از فرودگاه خاصی وارد شد یا از هر شهری قبول هست؟
    3. آیا باید همسرشون (که مقیم انگلیس هست) همراهشون باشه یا تنهایی هم میتوانند سفر کنند؟

امیدوارم ویزای بقیه هم بزودی بیاد.

ممنون

Junior Member

خدا رو شكر ويزاي من هم آمد
    ٢٩جون با سرويس سريع از دبي اقدام كردم
    ويزام با كليه مداركم با هم آمد
    با آرزوي موفقيت براي همه دوستان

مداركي كه آرائه دادم
    پيام ها و مكالمات مان بود كه از ٢ اپليكيشن واتس آپ و تلگرام استفاده كرديم كه من اسكرين شات گرفتم و به طور رادمان از هر ماهي ١٠-١٥ روزش و گذاشتم
    بليت سفرهامون به همراه بوردين كارت و وچر هتل و تيكت ها و بليت هاي سفرها همسرم كه به ايران داشت
    عكس هامون كه از هر سفر و زماني كه با هم بوديم 5 تا با ذكر تاريخ و مكان كه جمعاً ٢٠٠ عكس در سايز ١٠*١٥
    رسيد هاي پست كه من و همسرم براي هم ارسال ميكرديم
    نامه از بانك از حساب مشتركي كه باز كرده بوديم و پرينت مبالغي كه همسرم از طريق صراف برام واريز ميكرد كه همسرم از صراف تمام حواله هاي واريز گرفته بود
    ترجمه سند ازدواج و شناسنامه خودم و همسرم و مدرك تحصيلي خودم فقط با مهر مترجم
    مدرك زبان Ielts life skills
    مداركي هم كه همسرم آرائه داد (نامه از محل كار ، فيش حقوقي براي ٦ ماه ، نامه ماليات ، نامه صاحبخانه به همراه أجاره نامه ، ١٢ ماه پرينت بانك ، قبض ها ي آب ....)

سپاسگزارم از آقا هومن بابت اين سايت بسيار مفيد و تمامي دوستاني كه تجربياتشون و در اختيار اين سايت گذاشتن
    با آرزوي خبرهاي خوب براي تمامي دوستان
    ویرایش توسط sh_shafiee : September 26th, 2017 در ساعت 05:14 PM دلیل: ====ترکیب با بعدی====

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_reyd نمایش پست ها
    سلام،

تبریک به شما و همه کسایی که ویزاشون اومده. انشاالله کنار همسرانتون زندگی خوب و خوشی داشته باشید.

میشه لطفا دوستانی که ویزاشون اومده بگن که

1. این ویزای اولیه ای که میگیرند (entry clearance) چقدر اعتبار داره برای ورود به انگلیس؟ 1 هفته 4 هفته 2 دوهفته؟
    2. آیا باید از فرودگاه خاصی وارد شد یا از هر شهری قبول هست؟
    3. آیا باید همسرشون (که مقیم انگلیس هست) همراهشون باشه یا تنهایی هم میتوانند سفر کنند؟

امیدوارم ویزای بقیه هم بزودی بیاد.

ممنون
    ممنون دوست عزيز اميدورام همه دوستاني كه منتظرن ويزاشون بگيرن
    ويزا ١ ماهه هست كه فرصت داريد وارد انگلستان بشين و هيچ فرقي نميكنه از كدام شهر و تنها هم ميتونيد وارد بشيد

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم بعد از گرفتن ویزای نامزدی اگر بیشتراز 1 ماه بشه و بریم انگلیس چی میشه؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gol0 نمایش پست ها
    ٢٩ جون تركيه اقدام كرديم سرويس سريع ولي ٨٤ روز عادي طول كشيد
    مدارك و ويزا باهم اومد مداركم و از شفيلد با پاكتي كه گذاشته بودم فرستاده شد برام ويزامم خانومي كه تركيه پيكاپ انجام دادن بهم خبر دادن
    سلام تبريك بابت ويزاتون
    يه سوال داشتم ،مدارك شما مثله ترجمه شناسنامه ها و سند ازدواج مهر وزارت امور خارجه رو هم غير از مهر دادگستري داشت ؟؟؟؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

سلام دوستان.. من امروز رفتم دفتر دبی برای تحویل مدراک... بعد چون سرویس سریع نداشتم از من اصل مدارکم را نگرفت .. گفت کپی باید بدی.. بعد سر ترجمه مدارک م که رسید بازم کپی ازم گرفت و شک کرد رفت یک خانمی که ایرانی بلد بود را صدا کرد و من بهش گفتم کپی مدارک کافیه یا باید اصل مدارک را بدم.. بعد ایشون گفت کپی باید بدی.. من یادم رفت بهش بگم که ایا ترجمه ها هم اریجینال قبوله یا نه؟ و بهش کپی دادم.. الان خیلی استرس گرفتم.. میخوام فردا برم دفترشون که دوباره بهشون بدم... ولی توی سایت نوشته دوباره نمیشه هیچ مدرکی را بدید.. ایا کسی این مشکل را داشته؟ من فقط تا فردا دبی هستم .. ممنون میشم اگه کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashiane نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم بعد از گرفتن ویزای نامزدی اگر بیشتراز 1 ماه بشه و بریم انگلیس چی میشه؟ ممنون
    ايرادى نداره من خودم با ويزاي نامزدى يك ماه بعد از صدور ويزا اومدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط njmn نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من امروز رفتم دفتر دبی برای تحویل مدراک... بعد چون سرویس سریع نداشتم از من اصل مدارکم را نگرفت .. گفت کپی باید بدی.. بعد سر ترجمه مدارک م که رسید بازم کپی ازم گرفت و شک کرد رفت یک خانمی که ایرانی بلد بود را صدا کرد و من بهش گفتم کپی مدارک کافیه یا باید اصل مدارک را بدم.. بعد ایشون گفت کپی باید بدی.. من یادم رفت بهش بگم که ایا ترجمه ها هم اریجینال قبوله یا نه؟ و بهش کپی دادم.. الان خیلی استرس گرفتم.. میخوام فردا برم دفترشون که دوباره بهشون بدم... ولی توی سایت نوشته دوباره نمیشه هیچ مدرکی را بدید.. ایا کسی این مشکل را داشته؟ من فقط تا فردا دبی هستم .. ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    منظورتون از اصل مدارك پاسپورت هست كه ميگين سرويس سريع نداشتين؟ چون فكر كنم من خودم به جز پاسپورت اصل مدرك زبان و اصل پاسپورت قبلي رو هم ارائه دادم البته من با ويزاي نامزدى اومدم فكر كنم در مورد كيس ازدواج سند ازدواج هم لازم باشه.

Junior Member

ممنون لطف کردین شمل چند وقت بعدش رفتین؟ شما تاریخ ازدواجتون رو عوض کردین قبل از اینکه وارد انگلیس بشین ؟ وقتی رسیذین سوال خاصی نکردن چه چرا دیر اومدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس و فوق لیسانس برق/ لیسانس زبان فرانسه

نه حتی از من پاسپورت قبلیم را هم اصل نگرفت.. مدرک زبانم هم همینطور.. ولی اون افیسر خودش هم شک داشت.. میخوام فردا دوباره برم اونجا.. خدا کنه ازم قبول کنند دوباره مدرک بدم.. برم بهشون ترجمه ها و مدرک زبان را اصلش را بدم..
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    منظورتون از اصل مدارك پاسپورت هست كه ميگين سرويس سريع نداشتين؟ چون فكر كنم من خودم به جز پاسپورت اصل مدرك زبان و اصل پاسپورت قبلي رو هم ارائه دادم البته من با ويزاي نامزدى اومدم فكر كنم در مورد كيس ازدواج سند ازدواج هم لازم باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)