نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 405 از 651 نخستنخست ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415455505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,041 تا 4,050 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

سلام بچه ها من١١ jan استانبول مداركو باسرويس سريع تحويل دادم و گفت ١٥روز كاري طول ميكشه و برگه عبور گرفتم وبرگشتم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

انشالله كه اينبار مثبت شما چه مداركي اضافه كرديد براي اپلاي مجدد ؟

Junior Member

ممنون همون مدارك قبلي بعلاوه بليط هواپيما و هتل براي آمدن همسرم به ايران و مسافرت هامون

Junior Member

ویزا من اومد خداروشکر ممنون از این انجمن که خیلی کمک بزرگی بود
    مدارکی که من داشتم اصل و ترجمه سند ازدواج اصل و ترجمه شناسنامه و چون از راه 6 ماه اقدام کرده بودم 27 هفته payslipهمسرم نامه از محل کار همسر مبنی بر دایمی بودن کار و مقدار حقوق ، نامه از خانواده همسرم برای اقامت در خانه آنها تا هر زمان که مایل باشم . مدرک دانشگاه انگلیس ، رزومه خودم برای پیدا کردن کار در انگلستان .کپی پاس همسر و ویزآهای ایران و 2 صفحه چت و 10 قطعه عکس از عروسی و مسافرت
    اینها مدارکی بود که من فرستادم و خوشبختانه بعد از 9 هفته جواب گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    سلام. دوستان بنده شنیدم که انگلیس خیلی سخت اقامت میده و حتی بعداز تحصیل و اخذ مدرک دکترا میگه که بفرما بیرون!
    می خواستم ببینم همچین چیزی واقعیت داره؟ اگه جواب مثبته که واسه PHD برای انگلیس اقدام نکنیم! چون مکاتباتم رو شروع کردم.
    ولی اگه اقامت دادنش بعداز تحصیل، مثل کشورهای دیگه اس که به راهمون ادامه بدیم.
    ممنون
    من بعد از تحصیلم در انگلستان برای psw اقدام کردم و بهم ویزا دادن البته اون زمان سفارت تو ایران باز بود سخت نبود ولی فکر کنم شما باید تو قسمت دیگه انجمن پست بگذارید

Junior Member

تبريك بخاطر ويزاتون خداروشكر ميشه ايميلي كه بهتون زدن رو بذارين باحذف مشخصات . ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunboy81 نمایش پست ها
    تبريك بخاطر ويزاتون خداروشكر����������� ميشه ايميلي كه بهتون زدن رو بذارين باحذف مشخصات . ممنون
    Dear Sir/Madam,

I am writing to inform you that a decision is now ready to be made on your UK visa application. As you applied under the Passport Passback service, we request that you resubmit your passport to the UK Visa Application Centre in Dubai as soon as possible.

You may resubmit your passport in person at the VAC or using a courier service. You are required to send/handover your passport within 4 weeks of this email and failure to do so may result in refusal of your visa application.

VAC Address Dubai:

WAFI Mall, Level 3, Falcon, Phase 2,

Umm Hurair 2, Dubai – UAE

Please carry a printed copy of this email with your passport to the VAC.

Please note - It takes an average of 3 working days to receive your passport after submitting it back.

Thank you.

Best regards,

Passport Passback UK UAE
    --------

Passport Passback UK UAE

----------

VFS GLOBAL

EST. 2001 | Partnering Governments. Providing Solutions.

WAFI Mall, Level 3, Falcon, Phase 2,

Umm Hurair 2, Dubai 114100, UAE.

Passport.passback@vfshelpline.com | www.vfsglobal.com

این تنها ایمیلی بود که من گرفتم بعدش هیچی نیومد با سرویس پیکاپ پاس رو فرستادم و برام آوردن ولی 3 هفته طول کشید
    ویرایش توسط sh_shafiee : January 18th, 2017 در ساعت 05:00 PM

Junior Member

سلام
    کسی اینجا از طریق نامزدی که بعد برن انگلیس ازدواج کنند اقدام کرده ؟ آیا ویزاشو سخت تر میدن ؟ و ایا مدارکش یکیه با ویزای ازدواج ؟
    یه سوال دیگه اینکه من در ایران کارمند رسمی اداره دولتی هستم اگه بخام از طریق نامزدی برم و اقدام کنم آیا از محل کارم هم نامه ببرم یا ترجمه ی حکم کارگزینی . بعد اگه آفیسر ایراد بگیره کارت رو در ایران میخوایی چیکار کنی ؟ چی باید بگم.
    یه سوال دیگه

دقیقا چه مدارکی را باید داد واسه ترجمه . بعد کارت ملی ها اکسپایر شده برم کارت هوشمند بگیرم ترجمه ی اونو بدم؟
    مرسی به عزیزانی که صبورانه میخونن و جواب میدن .

به من هم همین ایمیل رو زدند از دفتر vac آنکارا . پاسپورتم رو دادم پیکاپ کنند ولی دو روز بعد از ایمیل مبلغ بیمه به حساب همسرم واریز شده، احتمال میدم رد شده باشم که بیمه رو برگردوندند. خیلی ناراحتم. مدارکم کامل بود و میدونم درخواست مجدد کلی اعصاب خوردی و هزینه داره.

Junior Member

منم امروز ب دلايل خيلي مسخره اي ردم كردن.نظرتون راجع ب تجديد نظر چيه؟
    پروسش با اپيل چه فرقي داره
    لطفا كسي اطلاعي داره كمك كنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)