نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 637 از 651 نخستنخست ... 137537587627628629630631632633634635636637638639640641642643644645646647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,361 تا 6,370 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان من پارسال اپیل کردم و بعد از چند ماه دادگاه تشکیل شد و قاضی منو قبول کرد و چند ماه پیش از من پاسپورت خواستن ولی نگفتن که پول ihs رو پرداخت کنید تا این پول رو هم پرداخت نکنیم بهم ویزا نمیدن کسی بوده همچین مشکلی داشته باشه...اصلا نمیدونیم چیکار کنیم...الآن ۳ماه و نیم از ارسال پاسپورتم میگذره و هنوز خبری نشده و هر چی ایمیل بهشون میزنیم جواب نمیدن اگر راه حلی وجود داره ممنونم میشم راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان من پارسال اپیل کردم و بعد از چند ماه دادگاه تشکیل شد و قاضی منو قبول کرد و چند ماه پیش از من پاسپورت خواستن ولی نگفتن که پول ihs رو پرداخت کنید تا این پول رو هم پرداخت نکنیم بهم ویزا نمیدن کسی بوده همچین مشکلی داشته باشه...اصلا نمیدونیم چیکار کنیم...الآن ۳ماه و نیم از ارسال پاسپورتم میگذره و هنوز خبری نشده و هر چی ایمیل بهشون میزنیم جواب نمیدن اگر راه حلی وجود داره ممنونم میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilooofarrrr نمایش پست ها
    قاعدتا باید برای شما به زودی لینکی بفرستند که پول بیمه رو پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    قاعدتا باید برای شما به زودی لینکی بفرستند که پول بیمه رو پرداخت کنید.
    آخه الان ۴ماه از ارسال پاسپورت میگذره...یعنی امکان داره تو این مرحله ویزا ندن ؟خیلی نگرانم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilooofarrrr نمایش پست ها
    آخه الان ۴ماه از ارسال پاسپورت میگذره...یعنی امکان داره تو این مرحله ویزا ندن ؟خیلی نگرانم...������
    نه میدن نگران نباشین
    البته یادم نیست که برای من چه زمانی لینک دادن واسه پرداخت پول بیمه به نظرم برای من فاصله زمانی زیادی نداشت. پیام دادم بهتون بگم کارهاشون حساب کتاب نداره. من دادگاهم جولای بود و یکی از دوستان اینجا یک ماه بعد من. جواب دادگاه ایشون سه هفته ای اومد و هفته بعدش هوم افیس گفت پاسپورتش رو بفرسته ویزا سنتر واسه مهر. اما جواب دادگاه من نیومد تا اخر سپتامبر. بعد هم که جواب اومد تا وسط دسامبر من منتظر بودم که هوم افیس بگه پاسپورتم رو بفرستم که بالطبع استرسش بالا بود چون تو این مرحله میتونه بگه به حکم دادگاه اعتراض داره. به هر حال تو دسامبر بالاخره به من گفتن بفرست پاسپورتت رو و من و اون دوستمون هر دو توی یک روز تو اوایل ژانویه ویزا مون مهر خورد! فکر میکنم شرایط شما هم مثل اون دوستمون ه الان
    اینکه دیگه گفتن پاسپورت بفرستین یعنی شما ویزا رو گرفتین. همه اینا رو گفتم بدونین رو زمانش حساب نکنین.

Junior Member

اقا هومن سلام
    میدونم قبلا به این موضوع اشاره کردین اما الان نمیتونم پیداش کنم. من اکتبر سال دیگه ویزا ۲ و نیم سال اولم تموم میشه و میخوام از الان مدارک رو کم کم جمع کنم که تو ماه آخر تحت فشار نباشم. همسرم اواسط ژانویه شغلش رو تغییر میده. با توجه به فاصله زمانی ۸_۹ ماهه تا تمدید ویزام از زمان تغییر شغلش واجبه مثلا جای ۶ ماه، یک سال فیش حقوقی و حساب بانکی ارائه بدیم؟

Junior Member

سلام دوستان ... من در حال ردیف کردن مدارکم هستم . ممنون میشم اگر کمک کنید و اگر نواقصی داره بگید تا برطرف کنم...لیست مدارک من :

1- appendix
    2- مدارک مالی
    3- proof of relationship
    4- marriage appointment confirmation
    5- اجاره خونه
    6- proof address
    7- پاسپورت ها
    8- عکس پاسپورت
    من برای ویزای نامزدی میخوام اقدام کنم برای همین مدارک اثبات رابطه رو بلیط مسافرت هامون و رزرو هتل و همینطور عکس های مشترکمون گذاشتیم . سعی کردم مدارک خیلی مرتب بچینم و بر اساس ماه و سال مرتب کنم .
    برای 29 ژانویه از موسسه ایرسافام نوبت گرفتم برای آزمون و گفتن تا هفته بعد جوابش میاد . بعد از اون برای هفته اول مارچ یا هفته آخر فوریه میخوایم اقدام کنیم برای ویزا .

و اینکه یک سوال کمی بی مورد به این گروه داشتم ولی میپرسم..ممنون میشم اگر کسی تونست کمکم کنه.. سوالم این هست که من به طور اتفاقی متوجه شدم سال 2018 برای ویزای هنری و اقامت کوتاه مدت از سفارت فرانسه درخواست ویزا دادم و بعد از اون برای ویزا سنتر نوبت گرفتم ولی نرفتم چون درگیر امتحانات دانشگاه شدم ... میخواستم بپرسم اینکه قیلا من برای ویزا نوبت گرفته بودم از ویزا سنتر و بعد نرفتم مشکلی پیش میاد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    اقا هومن سلام
    میدونم قبلا به این موضوع اشاره کردین اما الان نمیتونم پیداش کنم. من اکتبر سال دیگه ویزا ۲ و نیم سال اولم تموم میشه و میخوام از الان مدارک رو کم کم جمع کنم که تو ماه آخر تحت فشار نباشم. همسرم اواسط ژانویه شغلش رو تغییر میده. با توجه به فاصله زمانی ۸_۹ ماهه تا تمدید ویزام از زمان تغییر شغلش واجبه مثلا جای ۶ ماه، یک سال فیش حقوقی و حساب بانکی ارائه بدیم؟
    اگر شش ماه سر اون کار باشند کافیه. اگه کمتر از شش ماه باید 12 ماه فیش حقوقی بدند. اگه self employed باشند کلا داستان فرق داره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من در حال ردیف کردن مدارکم هستم . ممنون میشم اگر کمک کنید و اگر نواقصی داره بگید تا برطرف کنم...لیست مدارک من :

1- appendix
    2- مدارک مالی
    3- proof of relationship
    5- اجاره خونه
    6- proof address
    7- پاسپورت ها
    8- عکس پاسپورت
    من برای ویزای نامزدی میخوام اقدام کنم برای همین مدارک اثبات رابطه رو بلیط مسافرت هامون و رزرو هتل و همینطور عکس های مشترکمون گذاشتیم . سعی کردم مدارک خیلی مرتب بچینم و بر اساس ماه و سال مرتب کنم .
    برای 29 ژانویه از موسسه ایرسافام نوبت گرفتم برای آزمون و گفتن تا هفته بعد جوابش میاد . بعد از اون برای هفته اول مارچ یا هفته آخر فوریه میخوایم اقدام کنیم برای ویزا .

و اینکه یک سوال کمی بی مورد به این گروه داشتم ولی میپرسم..ممنون میشم اگر کسی تونست کمکم کنه.. سوالم این هست که من به طور اتفاقی متوجه شدم سال 2018 برای ویزای هنری و اقامت کوتاه مدت از سفارت فرانسه درخواست ویزا دادم و بعد از اون برای ویزا سنتر نوبت گرفتم ولی نرفتم چون درگیر امتحانات دانشگاه شدم ... میخواستم بپرسم اینکه قیلا من برای ویزا نوبت گرفته بودم از ویزا سنتر و بعد نرفتم مشکلی پیش میاد ؟
    چک کردن دقیق مدارک کار راحتی نیست و از طرفی این لیست شما فقط سرفصل مدارکه و هر کدوم از اینها خودش شامل ده ها آیتم میتونه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها

1- appendix
    2- مدارک مالی
    3- proof of relationship
    5- اجاره خونه
    6- proof address
    7- پاسپورت ها
    8- عکس پاسپورت

در مورد سوالتون مربوط به سفارت فرانسه؛ مهم نیست و نیازی هم نیست که جایی در پرونده توضیح بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)