نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 593 از 651 نخستنخست ... 93493543583584585586587588589590591592593594595596597598599600601602603643 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,921 تا 5,930 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام من نامزدم 25 سال لندن هست و 4 ساله آشنا شدیم و درآمد سالیانه ایشان سالیانه 50 هزار پوند هست از کجا باید استارت زد آیا اول باید ازدواج کنیم و بعد اقدام برای ویزا ؟ ممنون اگه راهنمایی کنید

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط iranianparsa نمایش پست ها
    سلام من نامزدم 25 سال لندن هست و 4 ساله آشنا شدیم و درآمد سالیانه ایشان سالیانه 50 هزار پوند هست از کجا باید استارت زد آیا اول باید ازدواج کنیم و بعد اقدام برای ویزا ؟ ممنون اگه راهنمایی کنید
    ۱ ساعت وقت بذارید و چند صفحه از فروم رو بخونید حساب دستتون میاد. میتونید ازدواج کنید اول و بعد اقدام کنید و یا برا ویزا نامزدی اقدام کنید و در انگلیس ازدواج کنید. شرایط و مدارک ویزا مثل هم هست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_5344 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ماه دیگه تصمیم دارم برای ویزای همسرم اقدام کنم و دوست دارم حتما از تهران باشه ولی نمیدونم چطوری وقت بگیرم. با سفارت مکاتبه کردم ولی هنوز جواب ندادن. داخل سایت دولتی بریتانیا هم نوشته برای ویزا هرکی زودتر بره سفارت میتونه وارد بشه. لطفا اگر اطلاعی دارید بگید. متشکرم
    نیاز به مکاتبه نداره باید منتظر باشید تا وقتی باز شه. سه شنبه ها ساعت 1 به وقت تهران باز میشه. در طول هفته هم ممکنه شانس بیارید یکی کنسل کنه

Junior Member

درود بر همه دوستان
    یه سوال دارم خدمت پیشکسوتان عزیز. برای تمدید دوم ویزای ازدواج، ایا من اگر تواین مدت کار پیدا کرده باشم تاثیری تو روند تمدید ویزا داره؟ یا حتی گرفتن سیتیزنی؟ یا کار کردن و کار نکردن تاثییری نداره؟؟
    پیشاپیش سپاسگذارم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

سلام دوستان لطفا یک مرکز ترجمه معتبر در انگلستان به من معرفی کنید برای ترجمه سند ازدواج از فارسی به انگلیسی.متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamhsz نمایش پست ها
    درود بر همه دوستان
    یه سوال دارم خدمت پیشکسوتان عزیز. برای تمدید دوم ویزای ازدواج، ایا من اگر تواین مدت کار پیدا کرده باشم تاثیری تو روند تمدید ویزا داره؟ یا حتی گرفتن سیتیزنی؟ یا کار کردن و کار نکردن تاثییری نداره؟؟
    پیشاپیش سپاسگذارم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم
    اگر که اسپانسر شما (همسر) مدارک مربوط به شرایط مالی رو ارائه بده کار کردن یا نکردن شما تاثیری در پرونده نداره. مدارک مالی شبیه ویزای اول هست.

Junior Member

Our office will now proceed to the next stage of your application. To complete this process we require you to undertake the following steps:

1. Please submit your passport to the Visa Application Centre (VAC) where you made your original visa application .

2. Please also submit a copy of this e-mail so that the Visa Application Centre will accept your passport.

3. If you require a TB certificate for travel, please ensure this is up to date and valid.

You will be contacted when a decision has been made and your passport is ready to be collected.

Kind regards,

UK Decision Making Centre
    سلام دوستان
    من این ایمیل رو دریافت کردم
    میخوام بدونم چقدر زمان دارم تا پاسپورتم رو به ویزا سنتز استانبول ارائه بدم؟
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام دوستان خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید من باید سند ازدواجم رو از فارسی به انگلیسی ترجمه کنم.توی انگلستان یه جای معتبر به من معرفی کنید لطفا.آیا باید تمام صفحات سند ازدواج ترجمه بشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط olv نمایش پست ها
    سلام دوستان خواهش می کنم من رو راهنمایی کنید من باید سند ازدواجم رو از فارسی به انگلیسی ترجمه کنم.توی انگلستان یه جای معتبر به من معرفی کنید لطفا.آیا باید تمام صفحات سند ازدواج ترجمه بشه؟
    این لینک خوبیه که توضیح میده مترجم باید عضو کدوم سازمانهای حرفه ای باشه:
    https://www.sia.homeoffice.gov.uk/pa...anslation.aspx

در لینک هر کدوم از اون سازمانها که برید میتونید مترجمها رو پیدا کنید. در مورد تمام صفحات ترجمه رسمی ترجمه کامل مدرکه و مترجم رسمی هم همین کار رو میکنه

Junior Member

سلام دوستان
    من 23 اپریل از استانبول اقدام کردم اما هنوز جوابی نیومده. 86 روز کاری گذشته و توی این مدت فقط یک ایمیل اومد که یه مدرک بانکی ازمون درخواست کردن که اون رو هم فرستادیم. دوستان تجربه ای ندارن در این زمینه که چقدر طول میکشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)