نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 462 از 651 نخستنخست ... 362412452453454455456457458459460461462463464465466467468469470471472512562 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,611 تا 4,620 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    ممنون ازینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما میذارید. ما هم وکیل داریم ولی لندن هست و فقط جواب همسرم رو میده بعد از هزار بار تماس. نمیشه سوالات جزئی پرسید ازش. من بیشتر سوال هامو اینجا میپرسم . پیشاپیش از همه که جواب میدن تشکر میکنم چون نمیشه جداگانه متن تشکر نوشت.
    چه مشخصاتی از اون کسی که وکالت میدیم رو میخان ازمون .وکالت نامه هم باید همراهمون باشه؟
    چقد هزینه میخاتن ازتون برای پیکاپ
    شنیدم باید از پلیس به اضافه 10 بپرسیم مجوز عبور دادن پاسپورت از مرز رو دارن یا نه
    خوشحال ميشم اگه بتونم كمكي كنم چون خودم هم اين مراحل رو گذروندم وكيل ما هم اونطرف بود و من هر بار سوالاتم رو مينوشتم و وقتي همسرم ميرفت پيشش همش رو ازش ميپرسيد ،برلي پيكاب مدارك سفارت به خودتون يه رسيد ميده ما با اون شركت پيكاپ قبلا تلفني حرف زده بوديم روزي كه وقت داتيم اونا عم اونجا بودن و يكيون با ما اومد داخل البته چون من خودم ترك هستم و تركي استانبولي رو خوب حرف ميزنم به حصورش نياز نيود ولي به هر حال اومد داخل بعد از انجام كارها ما رسيدي كه سفارت داده بود به اونها داديم و قرار شد موقع اومدن جواب باهاشون تماس بگيريم تا كارامون رو انجام بدن وكالت نامه ي خاصي لازم نيست فقط همون رسيد رو گرفتن هزينش هم فكر كنم حدود ١٢٠ تا ١٥٠دلار باشه ،در مورد پليس +١٠چيزي نشنيدم ما فقط همين كلر رو كرديم
    راستي سوالي كه تو پيام خصوصي پرسيده بودين در موزد عكس ،تو مركز سفارت عكسي از شما نميخوان خودشون ازتون عكس ميگيرن فقط كنسولگري ايران دوتا عكس پاسپورتي با حجاب ميخواد واسه صدور برگه خروج

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط manotahsil نمایش پست ها
    ممنون ازینکه تجربیاتتون رو در اختیار ما میذارید. ما هم وکیل داریم ولی لندن هست و فقط جواب همسرم رو میده بعد از هزار بار تماس. نمیشه سوالات جزئی پرسید ازش. من بیشتر سوال هامو اینجا میپرسم . پیشاپیش از همه که جواب میدن تشکر میکنم چون نمیشه جداگانه متن تشکر نوشت.
    چه مشخصاتی از اون کسی که وکالت میدیم رو میخان ازمون .وکالت نامه هم باید همراهمون باشه؟
    چقد هزینه میخاتن ازتون برای پیکاپ
    شنیدم باید از پلیس به اضافه 10 بپرسیم مجوز عبور دادن پاسپورت از مرز رو دارن یا نه
    شما چون پاستون رو تحويل tlsميديد ، بايد كپي پاس و دو قطعه عكس پاسپورت سايز و فرمهاي مربوطه رو در سفارت ايران در استانبول پر كنيد تا برگ عبور بگيريد. بعد وقتي پاستون كه دستتون رسيد ميبريد اداره گذرنامه، تو خيابان شهرآرا(يا اداره گذرنامه هر شهري كه هستيد) از روي برگ عبور مهر ورود رو روي پاستون ميزنن.
    عبور پاس از مرز مجوز نميخواد. اون يك مرسوله محسوب ميشه و كساييكه كار پيكاپ رو انجام ميدن، اونجا تو tls روي يك فرم اسم اون فرد يا نماينده رو مينويسيد و خود كارمندهاي tlsهمه شونو ميشناسن، و پاس و تعدادي از مدارك شمارو تحويل اونها ميدن و اونها براتون ميفرستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    شما چون پاستون رو تحويل tlsميديد ، بايد كپي پاس و دو قطعه عكس پاسپورت سايز و فرمهاي مربوطه رو در سفارت ايران در استانبول پر كنيد تا برگ عبور بگيريد. بعد وقتي پاستون كه دستتون رسيد ميبريد اداره گذرنامه، تو خيابان شهرآرا(يا اداره گذرنامه هر شهري كه هستيد) از روي برگ عبور مهر ورود رو روي پاستون ميزنن.
    عبور پاس از مرز مجوز نميخواد. اون يك مرسوله محسوب ميشه و كساييكه كار پيكاپ رو انجام ميدن، اونجا تو tls روي يك فرم اسم اون فرد يا نماينده رو مينويسيد و خود كارمندهاي tlsهمه شونو ميشناسن، و پاس و تعدادي از مدارك شمارو تحويل اونها ميدن و اونها براتون ميفرستن.
    سلام مثل اينكه شما هم از استانبول اقدام كردين ميخواستم ببينم جوابتون اومده يا نه؟اگه اومده چقدر طول كشيد تا بياد ما ٤٧روزه اقدام كرديم و هنوز جوابي دريافت نكرديم

نقل قول نوشته اصلی توسط admiin نمایش پست ها
    سلام مثل اينكه شما هم از استانبول اقدام كردين ميخواستم ببينم جوابتون اومده يا نه؟اگه اومده چقدر طول كشيد تا بياد ما ٤٧روزه اقدام كرديم و هنوز جوابي دريافت نكرديم
    بله از استانبول سرويس سريع اقدام كرديم و بعد از١٥ روز كاري ويزام اومد. البته٤٧ روز براي سرويس معمولي عادي هست و بعضا بيشتر هم طول ميكشه. اميد كه ويزاي شما هم بزودي بياد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    با سلام ،دوستان لطف می کنید بگید ایا برای مدارک کاری اصل فرم p60 رو باید بفرستیم یا کپی هم قابل قبول هستش
    خیلی از شرکتها P60 رو به صورت الکترونیکی ارایه میکنند. ولی بهتره اگر اصلش رو دارید همون رو ارسال کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    خیلی از شرکتها P60 رو به صورت الکترونیکی ارایه میکنند. ولی بهتره اگر اصلش رو دارید همون رو ارسال کنید.
    Insurance number من رو تو فرم p60 حرف اخرش رو اشتباه وارد کردن با hr محل کارم تماس گرفتم و اطلاع دادم ولی فقط یه کپی برام فرستادن که اصلاح هم نشده به نظرتون باید چکار کنم ایا ممکنه مشکل پیش میاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz_99 نمایش پست ها
    Insurance number من رو تو فرم p60 حرف اخرش رو اشتباه وارد کردن با hr محل کارم تماس گرفتم و اطلاع دادم ولی فقط یه کپی برام فرستادن که اصلاح هم نشده به نظرتون باید چکار کنم ایا ممکنه مشکل پیش میاد
    بله بهتره درستش کنید چون سر همین من دیدم که افسر ویزا گیر میده که رکورد شما رو پیدا نکرده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

p60 باید حتما رنگی باشه که اورجینال باشه؟ سیاه سفید کپی محسوب میشه؟

[IMG][/IMG]
    ویرایش توسط manotahsil : December 19th, 2017 در ساعت 04:25 PM

Junior Member

با سلام
    من يه سوال داشتم از دوستان و جناب هومن
    ميخواستم بپرسم كساني بوده اند كه اپيل كرده باشند و پروندشون از كورت به هوم افيس فرستاده شده و بهشون نامه اي اومده باشه كه تا15 هفته هوم افيس مهلت داره نظر نهايي رو بده ؟؟؟؟
    خواهش ميكنم اگر كساني اين پروسه رو رد كردن به من جواب بدن چقدر زمان برده و جواب گرفته اند؟
    چون ما الان 11 هفته گذشته ولي هنوز خبري نشده😔😔

Junior Member

من خيلي نگرانم چرا هنوز هوم افيس جواب نداده و اينكه شنيده ايم اگر كورت نسبت ب مداركي كه دوباره فرستاديم نظرش منفي بود نميفرستاد دوباره به هوم افيس مدارك رو .آيا اين صحت داره؟؟؟؟؟
    و اضافه بر اينها بگم كه ما وكيل داشتيم و باز هم وكيلمون مدارك و ايرادات رو كامل كرد و توضيحات داد كه اشتباه از هوم افيس بوده و هيچ ايراد بجايي نبوده!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)