نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 245 از 651 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي مديريت صنعتي و جهانگردي

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahsh نمایش پست ها
    دوست عزیز شما جواب ویزاتون اومد؟

من 10 روز بعد از شما اقدام کردم و میخواستم بدونم آیا شما جواب گرفتید؟
    سلام دوست عزيز ، نه هنوز هيچ جوابي نيومده و امروز ٧٢ روز شده و همچنان منتظرم

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط mbkhs نمایش پست ها
    سلام دوستان و اقا هومن عزیز
    مدت هاست از مطالبی که اینجا هست استفاده می کنم اما امروز دیگه رسما عضو شدم
    من نامزدم انگلیسی هستنند و الان 22 ماه هست که باهمیم.سه بار برای ویزای نامزدی رد شدم. به دلیل اینکه مادر نامزدم ازایران اومدن می ترسند قرار گذاشتیم من برم اونجا ازدواج کنیم بعد برگردم ایران اینجا عقد کنیم مراسم بگیریم و بعد ویزای ستلمنت بگیرم(البته اقدام از همون لندن تو نظرمون بود) که نشد
    بار اول مدارکمون خوب نبود چون وارد نبودیم
    بار دوم مترجم در ترجمه اشتباه مهلکی کرده بود و مااشتباه کردیم اپیل نکردیم
    بار سوم بدون هیچ دلیل قانع کننده ای رد شدیم هر کس نامه رفیوزال رو می خونه می خنده!!! حق اپیل هم نداریم پایین نامه نوشته دیگه درخواسن ویزای نامزدی ندید!!!!!
    حالا می خوایم ازدواج کنیم و بعد ستلمنت
    سوالاتی برام پیش اومده که اگر دوستان لطف کنید کمک کنید خیلی ممنون میشم
    بی اندازه نا امیدم و مستاصل
    1-بهتره در ترکیه ازدواج بین المللی کنیم؟ چند روز طول میکشه؟ همون جتا میشه عقد ایرانی هم کرد؟
    2-امکانش هست کمتر از یک ماه بعد از عقد درخواست ستلمنت بدم با توجه به اینکه 2 سال از اشناییمون می گذره؟چون می خوام از ازمون کت استفاده کنم و مجبور به امتحان مجدد و هزینه و... نشم
    3-اگر مراسم نگیریم و عکس نداشته باشیم مشکلی نیست؟ یعنی عکس از مراسم نداشته باشیم؟ چون دوست دارم قبل از ترک ایران عروسی بگیریم و عروسی برنامه ریزی می خواد که الانشرایطش رو ندارم با توجه به اینکه محرم و صفر هم در راهه
    خیلی ممنون میشم جواب سوالاتم رو بدیدممنونم
    من ترکیه عقد کردم، همه عقد ایرانی و هم ترکی، اما متاسفانه موفق به ثبت عقد ایرانی در شناسنامه نشدم، فقط هم بخاطره ایرادهای بنی اسراییلی سفارت ایران، چون میگفتن نامزدم باید پاسپورتش ایرانی باشه و مهر ورود به کشور ترکیه هم داخل پاسپورت ایرانی باشه، ولی در کل عقد در ترکیه زیاد سخت و وقت گیر نیست اگر همه ی مدارکتون کامل باشه! واسه ی عقد ایرانی هم بعد از عقد ترکی با مدارکتون می رید مسجد والده خان(مسجد ایرانیان)یه عاقد صیغه ی عقد رو جاری میکنه و بعد برای ثبت می رید سفارت ایران و عقد نامه و مدارک رو تحویل میدید تا ثبت کنند(اما بهتره قبل از اینکه برید یه تماس با سفارت ایران در استانبول بگیرید ببینید توی اون تاریخی که می رید ثبت انجام میدن یا نه)
    اما در کل من فکر نمیکنم اگر شما ایران میتونید عقد کنید ازدواج داخل ترکیه لازم و ضروری باشه، ما مشکل داشتیم و نامزدم نمیتونست بیاد ایران واسه همین مجبور شدیم اونجا ازدواج کنیم و گرنه خیلی از دوستان فقط ازدواج ایرانی داشتن و ویزاشونم گرفتن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام آقا هومن و دوستان ، اين إيميل امروز واسه من اومده ولي متوجه نميشم كه جواب مثبته يا رد ؟ خيلي نگرانم

Dear YAZDI SAMAREH,
    UK Visas & Immigration has now assessed your UK visa application and made a decision. Your documents and
    the decision will be sent back to the either the UK Visa Application Centre where you applied, where we will
    contact you by email over the next few days to collect them, or if you are using the courier return service, will
    be sent directly back to the address you provided.
    Please note that TLScontact does not know the outcome of the assessment and has played no role in the
    decision-making process.
    Kind regards,
    TLScontact
    UK VIsas & Immigration

This email and any information transmitted with it are confidential and intended solely for the use of the individual or entity to whom they are addressed. If you have received this email in error, please delete it from your system.
    This is a post-only email address that is not monitored for replies. For questions and more information about visa application, scheduling for an appointment and all other queries please visit the Visa Enquiries section of the UK Visa Application Centre website.
    S/NC4910636638CD62B78984610EDF4CEC

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اين هم إيميل دوم كه امروز اومده ، به نظرتون من قبول شدم ؟

UK
    Visa Application Centre.
    Collection in Person
    To retrieve your documents, you will need to provide the following:
    If collecting yourself:

• Your Application Checklist
    • Original Photographic ID
    • Copy of Your Photographic ID
    If collecting using a representative:

• Your Application Checklist
    • Your Original Photographic ID
    • Copy of Your Photographic ID
    • Representative’s Original Photographic ID
    • Copy of Representative’s Photographic ID
    • Signed Letter of Authorisation from You (clearly stating the Representative’s details)
    You can check collection times and the centre address on the Visa Centre Information page of the country
    website where you applied.
    Important: You are advised to make prompt arrangements to collect your documents from the Visa Application
    Centre as TLScontact is only able to hold them for 30 days. After this time they will be returned to UK
    Visas and Immigration, who will pass them on to the issuing authority.
    Return by Courier
    If your documents are being sent back to you by courier, it will be dispatched within 24 business hours. You will
    receive an additional email from TLScontact to confirm when they have been dispatched. The local
    courier service provider may also confirm this with you, depending upon which courier is used in your area.
    Kind regards,
    TLScontact
    UK VIsas & Immigration

ApplyAbroad Guru

از شما خواسته بودن که ظرف 14 روز پاسپورت رو ببرید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    از شما خواسته بودن که ظرف 14 روز پاسپورت رو ببرید؟
    سلام آقا هومن نه ، و متاسفانه رد شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

آقا هومن واسه اپيل كردن بايد مداركي كه ما به سفارت ارايه داده بوديم و برگردوندن به ما، ؟ چون الان مدارك دست پيش آپ، و دليل رد شدن واسه حساب مالي همسرم بوده كه بايد ١٢ ماه رو ميزاشته ولي واسه ٧ ماه و گذاشته بوده وكيل گفته بود چون درآمدت بالاست ، مشكلي پيش نمياد

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اين دلايلي بوده كه تأييد شده و رد شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samaryazdi7 نمایش پست ها
    آقا هومن واسه اپيل كردن بايد مداركي كه ما به سفارت ارايه داده بوديم و برگردوندن به ما، ؟ چون الان مدارك دست پيش آپ، و دليل رد شدن واسه حساب مالي همسرم بوده كه بايد ١٢ ماه رو ميزاشته ولي واسه ٧ ماه و گذاشته بوده وكيل گفته بود چون درآمدت بالاست ، مشكلي پيش نمياد
    به نظر من اپيل كردن پروسه طولاني داره... اگه مدارك رو داريد، كاملش كنيد و دوباره اپلاي كنيد...اپيل يني دست كم و خيلي خوشبينانه ٩ ماه ديگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Emiram نمایش پست ها
    به نظر من اپيل كردن پروسه طولاني داره... اگه مدارك رو داريد، كاملش كنيد و دوباره اپلاي كنيد...اپيل يني دست كم و خيلي خوشبينانه ٩ ماه ديگه
    متاسفم که نتونستین ویزا بگیرید ولی اپیل ديگه برداشته شده بعد از 6اوریل و شما باید دوباره اپلای کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)