نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 650 از 651 نخستنخست ... 150550600640641642643644645646647648649650651 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,491 تا 6,500 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

روز بخير
    آيا حتما بايد براي پروسه اپليكيشن ILR وكيل گرفته بشه؟ دوستان كسي هست كه تجربه شو به اشتراك بذاره اگر شخصا پروسه رو با موفقيت انجام داده؟ ممنونم

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    روز بخير
    آيا حتما بايد براي پروسه اپليكيشن ILR وكيل گرفته بشه؟ دوستان كسي هست كه تجربه شو به اشتراك بذاره اگر شخصا پروسه رو با موفقيت انجام داده؟ ممنونم
    شما خودتون میتونید پروسه رو انجام بدید. مدارکی که خواسته شده رو از سایت چک کنید، اونها رو تهیه کنید و آپلود کنید. خیلی ها بودن که همه مراحل ویزا رو خودشون انجام دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    شما خودتون میتونید پروسه رو انجام بدید. مدارکی که خواسته شده رو از سایت چک کنید، اونها رو تهیه کنید و آپلود کنید. خیلی ها بودن که همه مراحل ویزا رو خودشون انجام دادن.
    ممنونم Fred22
    جا داره عرض كنم كه من پنج سال هست كه از راهنمايي هاي بسيار مفيد شما بهره مند شدم.
    متشكرم مجددا

سلام دوستان
    كسي هستن كه اخيرا جهت ILR وقت گرفته باشن؟ ميخواستم بدونم وقتهاي هوم آفيس خوب در دسترس هست؟ يعني چند روزه وقت گرفتيد؟
    قبلا ممنونم از اينكه وقت ميگذاريد

سلام دوستان
    من از تاریخ قبل کرونا پستهارو مرور کردم پستی در رابطه با سوالم ندیدم ممنون میشم اگر کسی تجربه شخصی یا اطلاعی داره و راهنمایی کنن.
    ««کسی که شغل آزاد هست (ساپورتر) و در ایام کرونا به دلیل کاهش درامد گرنت دریافت کرده، آیا تاثیر منفی در پروسه ویزای ازدواج داره؟
    من برای ILR میخوام اقدام کنم و اینکه در سال اخیر درامد همسرم بالای مبلغ حدنصاب هست و‌خودم هم پاره وقت مشغولم.
    قبلا متشکرم

پیرو پست قبلی، لطفا راهنمایی بفرمایید
    در اپلیکیشن ILR
    در جایی این سوال مطرح هست و من گرینه اول آپشن دیگه ای ندارم. آیا درسته؟ بجای spouse کلمه partner رو نوشته و من این رو انتخاب کنم؟
    Category of indefinite leave to remain

In which category are you applying for indefinite leave to remain?
    (Required)
    Partner of a person present and settled in the UK - 5-year route

Parent of a child present and settled in the UK - 5-year route

Spouse of a person present and settled in the UK - 2-year route

Civil partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

Unmarried partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

Same sex partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

جایی دیگر، که دوستان در کشور قبلی رو میپرسه و من جواب no میزنم. علت میخواد که چرا دوستا نداری؟ و در سوال بعدی که میگه عضو شبکه های اجتماعی در کشور دیگری هستی، جواب no میزنم میپرسه که چرا نیستی؟ واقعا علت چی بنویسم برای این سوالات؟ آیا من فرم اشتباهی پر میکنم؟ یا ILR فقط یک مسیر داره؟
    متشکرم

پیرو پست قبلی، لطفا راهنمایی بفرمایید
    در اپلیکیشن ILR
    در جایی این سوال مطرح هست و من گرینه اول آپشن دیگه ای ندارم. آیا درسته؟ بجای spouse کلمه partner رو نوشته و من این رو انتخاب کنم؟
    Category of indefinite leave to remain

In which category are you applying for indefinite leave to remain?
    (Required)
    Partner of a person present and settled in the UK - 5-year route

Parent of a child present and settled in the UK - 5-year route

Spouse of a person present and settled in the UK - 2-year route

Civil partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

Unmarried partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

Same sex partner of a person present and settled in the UK - 2-year route

جایی دیگر، که دوستان در کشور قبلی رو میپرسه و من جواب no میزنم. علت میخواد که چرا دوستا نداری؟ و در سوال بعدی که میگه عضو شبکه های اجتماعی در کشور دیگری هستی، جواب no میزنم میپرسه که چرا نیستی؟ واقعا علت چی بنویسم برای این سوالات؟ آیا من فرم اشتباهی پر میکنم؟ یا ILR فقط یک مسیر داره؟
    متشکرم
    گزینه اول رو انتخاب کنید که همون partner هست.
    برای «د‌وستان» هم یا اسم چند نفر رو لیست کنید حالا از دوستان قدیم و یا اینکه دلیل رو بنویسید که چرا دوستی ندارید.
    برا شبکه های اجتماعی هم راحتره که بنویسید فقط از WhatsApp استفاده میکنید و برای ارتباط با خانواده در ایران.

سلام دوستان
    كسي هستن كه اخيرا جهت ILR وقت گرفته باشن؟ ميخواستم بدونم وقتهاي هوم آفيس خوب در دسترس هست؟ يعني چند روزه وقت گرفتيد؟
    قبلا ممنونم از اينكه وقت ميگذاريد
    برای گرفتن وقت مشکلی نیست معمولا، صبح خیلی زود چک کنید یا بعد از نیمه شب که معمولا شانس بالاتره برا وقت گرفتن. Super priority هم میتونید بگیرید که همون روز جواب بگیرید. برا super priority صبح زود اقدام کنید چون سریع پر میشه و دیگه فقط استاندارد رو نشون میده.

گزینه اول رو انتخاب کنید که همون partner هست.
    برای «د‌وستان» هم یا اسم چند نفر رو لیست کنید حالا از دوستان قدیم و یا اینکه دلیل رو بنویسید که چرا دوستی ندارید.
    برا شبکه های اجتماعی هم راحتره که بنویسید فقط از WhatsApp استفاده میکنید و برای ارتباط با خانواده در ایران.
    متشكرم fred22
    البته من اشتباه معني كردم، منظور از سوال عضويت در شبكه ها و گروههاي فرهنگي هست.
    كع من جواب نخير زدم و علت نوشتم ترجيح ميدم وقتمو صرف خانواده ام در انگليس بكنم.

برای گرفتن وقت مشکلی نیست معمولا، صبح خیلی زود چک کنید یا بعد از نیمه شب که معمولا شانس بالاتره برا وقت گرفتن. Super priority هم میتونید بگیرید که همون روز جواب بگیرید. برا super priority صبح زود اقدام کنید چون سریع پر میشه و دیگه فقط استاندارد رو نشون میده.
    بازم ممنونم. چون يك خانمي دو هفته پيش گفتن بسختي تونستن وقت برا يك و نيم ماه بعد بگيرن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)