نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 573 از 651 نخستنخست ... 73473523563564565566567568569570571572573574575576577578579580581582583623 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,721 تا 5,730 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

[QUOTE=homirez;2610936]سلام عزیزم
    جسارتا متن ایمیلی که براشون اومده رو نمیشه بگذارین ببینم با ایمیلهایی که برای دوستان اومده بود که از طریق سفارت در تهران اقدام کرده بودن یکی هستش یا برای ویزا از ترکیه
    من متن ایمیلشون رو دیدم البته اسکرین شات فرستاد واسم ، بله متن ایمیلی که واسشون اومده مشابه متن ایمیل مریم جون بود که چند روز پیش گذاشتن ، فکر میکنم مریم جون از تهران اقدام کردن و بستگان ما از ترکیه و متن هر دو ایمیل یکی بود .

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

دوستان گرامی
    با سلام

ضمن تشکر بابت حضور شما در فروم اپلای ابرود و فعال بودن در انجمن کشور انگلستان،

علی رغم تذکرهای قبلی در خصوص رعایت قوانین و نظم فروم، مجدداً وضعیت این تاپیک از شرایط عادی خارج شده است. مجدداً درخواست می گردد تا از انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری نموده و صرفاً نسبت به ارسال نظر خود اقدام بفرمایید.

لطفاً موارد زیر را رعایت بفرمایید تا هم نظم انجمن رعایت گردیده و هم قوانین فروم حفظ گردد:

1- از ارسال پست های تکراری، پست های فاقد اطلاعات جدید، پست های صرفاً به منظور یادآوری شرایط انتظار ویزا، پست هایی جهت دلداری و ...، خودداری بفرمایید.

2- در صورت مواجهه با پست های خلاف قوانین فروم و پست هایی مشابه مورد اول ذکر شده، صرفاً می بایست از طریق دکمه "گزارش پست خلاف" نسبت به گزارش پست خلاف به مدیرن اقدام فرموده و از پاسخ متقابل و برخورد با پستی که به نظر شما خلاف قوانین فروم است، اجتنباب بورزید. مسئولیت تشخیص خلاف قوانین فروم بودن پست ها و رعایت نظم تاپیک ها، با مدیران انجمن می باشد.

پست های خلاف ارسال شده در این تاپیک، ظرف چند ساعت آتی و بدون ارسال پیام خصوصی حذف خواهد شد و سپس تاپیک از حالت قفل شده، خارج خواهد گردید.

امیدواریم تمامی دوستان به هدف اصلی خود که دریافت ویزای کشور انگلستان هست، بدون مشکل و بدون تاخیر، دست یافته و از حضور در فروم اپلای ابرود و زیرگروه کشور انگلستان، خاطرات خوبی داشته باشند.

شاد باشید.

لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط marzijd نمایش پست ها
    الان دقيقا سوال من اين هست كه آيا بچه هايي كه اقدام كردند مشابه همچين ايميلي رو دريافت كردمد يا خير؟
    ميخوام بدونم كه آيا من بايد مدارك رو بفرستم يا كلا اين ايميل يه حالت اتوماتيك است و نبايد بهش اهميت بدم!
    يه نفر اگه متن ايميلي كه گرفته رو برام بفرسته يا متن ايميل من رو نگاه كنه ببينه شبيه اون كه خودش كرفته هست يا نه. لطف بزرگي ميكنه در حق من
    من ایمیل کاملا مشابه شما دریافت کردم اما من از استانبول اقدام کرده بودم و همونجا هم بهم گفته بودن مدارکم رو بفرستم شفیلد و هیچ مدرکی رو ازم توی استانبول نگرفتن و حتی چیزی رو اسکن هم نکردند و گفتند همه رو ارسال کنم

Junior Member

سلام،منچستر هم امور مربوط به ويزاي ازدواج رو ميشه پيگير شد يا حتماً بايد بريم شهرِ ديگه اي(لندن)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kumail نمایش پست ها
    سلام،منچستر هم امور مربوط به ويزاي ازدواج رو ميشه پيگير شد يا حتماً بايد بريم شهرِ ديگه اي(لندن)؟
    در ویزا سنترهای منچستر میتونید اقدام کنید و‌نیازی به لندن رفتن نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک صنعتی شاهرود

نقل قول نوشته اصلی توسط marzijd نمایش پست ها
    الان دقيقا سوال من اين هست كه آيا بچه هايي كه اقدام كردند مشابه همچين ايميلي رو دريافت كردمد يا خير؟
    ميخوام بدونم كه آيا من بايد مدارك رو بفرستم يا كلا اين ايميل يه حالت اتوماتيك است و نبايد بهش اهميت بدم!
    يه نفر اگه متن ايميلي كه گرفته رو برام بفرسته يا متن ايميل من رو نگاه كنه ببينه شبيه اون كه خودش كرفته هست يا نه. لطف بزرگي ميكنه در حق من
    آره این ایمیل وقتی مرکز ویزا اپلیکیشن رو میفرسته برای ukvi میاد این ایمیل. مدارک وقتی میفرستید شفیلد با پاکت خالی که هزینه پستیشو دادید باز در پایان بهتون برمیگردونن. شاید لازم باشه مدارک رو با پاسپورت خودتون از مرکز ویزا تحویل بگیرید .اگر شفیلد مدرکی رو نذاشته باشید ایمیل میدن میگن ظرف فلان مدت بفرستید

سلام، دوستان براي اين ١٢ هفته پروسه پرونده روزهاي شنبه و يكشنبه كه تعطيل هستش حساب نميشه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    سلام، دوستان براي اين ١٢ هفته پروسه پرونده روزهاي شنبه و يكشنبه كه تعطيل هستش حساب نميشه؟؟
    سلام
    در قسمت زمان‌ پروسه پرونده نوشته بودن ۱۲ هفته که شامل ۵ روز کاری میشه یک هفته
    و شنبه و یکشنبه فکر کنم احتساب نمیشه

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    روزهای شنبه و یکشنبه و تعطیلات رسمی مثل دوشنبه هفته بعد و اولین دوشنبه ماه می و تعطیلات رسمی دیگه حساب نمیشه. حتما هم قرار نیست که ۱۲ هفته کاری طول بکشه، امکان داره ۸ هفته کاری جواب بیاد و امکان داره که ۲۰ هفته کاری طول بکشه بسته به افسر پرونده و خود پرونده. اون ۱۲ هفته رو میانگین قرار دادن و اعلام کردن.

Junior Member

سلام،ببخشيد دوتا سوال،آيا ويزاي ٣٣ ماهه ميدن در مرحله اولِ درخواستِ ويزا ي ازدواج؟و اينكه آيا امكانِ رفت و آمد هست با اين ويزا يا خير؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)