نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 588 از 651 نخستنخست ... 88488538578579580581582583584585586587588589590591592593594595596597598638 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,871 تا 5,880 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان... امروز پاسپورت من اومد... متاسفانه رد شدم..دلیلش هم نوشتن پی اسلیپ ها متفاوت بوده... ونوشتن تا 28 روز فرصت دارید افتراض بذارید... آیت همون اپیل هست? یا اینکه ممکنه تجدید نظر کنن?

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Nilooofarrrr نمایش پست ها
    سلام دوستان... امروز پاسپورت من اومد... متاسفانه رد شدم..دلیلش هم نوشتن پی اسلیپ ها متفاوت بوده... ونوشتن تا 28 روز فرصت دارید افتراض بذارید... آیت همون اپیل هست? یا اینکه ممکنه تجدید نظر کنن?
    اپیل هست. وقتی که به مدارک جدید نیاز داشته باشن تصمیم گیری نمیکنن و میگن که فلان مدرک ناقصه و بفرستید ولی وقتی که تصمیم گیری شد دیگه یا باید اپیل(اعتراض) کرد و یا هم دوباره اقدام کرد.

نيلوفر جان متاسفم عزيزم ، ديروز ما با وكيل وقت داشتيم و من خودم پشت خط بودم كه وكيل صحبت كردن ، اگر واستون امكانش هست مجددأ اپلاي كنيد ، اما من ميخوام درخواست بازبيني بزنم و مجددأ اپلاي هم ميكنم ، اعتراض كه بزنيد پرونده ميره براي بازبيني اگر قابل قبول نبود واسشون ميره براي دادگاه كه همون اپيل هستش، و متاسفانه زمان بر ، با توجه به شرايطتون اون كاري رو كه صلاح ميدونيد انجام بديد، فكر ميكنم اگر دليل ردتون رو بفرستيد اينجا آقا هومن ميتونه بهتر راهنماييت كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    نيلوفر جان متاسفم عزيزم ، ديروز ما با وكيل وقت داشتيم و من خودم پشت خط بودم كه وكيل صحبت كردن ، اگر واستون امكانش هست مجددأ اپلاي كنيد ، اما من ميخوام درخواست بازبيني بزنم و مجددأ اپلاي هم ميكنم ، اعتراض كه بزنيد پرونده ميره براي بازبيني اگر قابل قبول نبود واسشون ميره براي دادگاه كه همون اپيل هستش، و متاسفانه زمان بر ، با توجه به شرايطتون اون كاري رو كه صلاح ميدونيد انجام بديد، فكر ميكنم اگر دليل ردتون رو بفرستيد اينجا آقا هومن ميتونه بهتر راهنماييت كنه
    مرسی عزیزم... انشاءالله که واسه هردومون درست میشه... عزیزم یعنی همزمان میشه هم اپیل کرد هم اپلای?

ببخشید یه سوال داشتم... ما چند وقت بعد از رد شدنمون میتونیم اپلای کنیم? یعنی هفته دیگه هم میتونیم اپلای کنیم?

مرسی عزیزم... انشاءالله که واسه هردومون درست میشه... عزیزم یعنی همزمان میشه هم اپیل کرد هم اپلای?
    اره نيلوفر جان هم زمان هم ميتوني اپيل كني و هم اگر ٦ ماه بعد از اپلاي قبلي پسليپات كامله اپلاي كني. البته ميگي دليلشون متفاوت بودن پسليپاست، پس اگر روي همون قبليا بخواي اپلاي كني كه رد ميشي، بايد ايراد كارتون رو بگيريد و مجددأ اپلاي كني كه به مشكل نخوري. اگر وكيل داري با اون مشورت كنيد با توجه به دليل رديتون ببينيد كدوم به صلاحه

آقا ه‌ومن عموی همسرم ۴ سال پیش ویزا گرفتن برای همسرشون از ایران آوردن ایشون رو ، امروز صحبت میکردن باهامون میگفت من تمام حقوقم رو کش میگرفتم و به حسابم هیچ کدوم واریز نشد ، چطور اون رو رد نکردن ، انا واسه ما فقط ۱ پول به حساب نیومده و نامه از شرکت هم روی پرونده بود که دلیلش چی بوده ،

Dear Applicant,
    Your passport and supporting documentation are now ready for collection at the TLScontact . You can collect your documents in person or by a representative.
    Collection in person
    Please provide following:

• Your Application Checklist
    • Your Original Photographic ID
    • Copy of Your Photographic ID
    • Copy of birth certificate (if collecting for a minor)*

Collecting using a representative
    Please provide following:

• Your Application Checklist
    • Copy of Your Photographic ID
    • Representative’s Original Photographic ID
    • Copy of Representative’s Photographic ID
    • Signed Letter of Authorisation from You (clearly stating the Representative’s details)
    • Copy of birth certificate (if collecting for a minor)*

*It fits with Children Protection Act, to guarantee that we are giving the passport back to one of the parents.
    You can check collection times and the Centre address on the Address and opening hours page. You are advised to make prompt arrangements to collect your documents from the Visa Application Centre as TLScontact is only able to hold them for 28 days. After this time they will be returned to , who will pass them on to the issuing authority.
    Return by Courier
    If your documents are being sent back to you by courier, it will be dispatched within 24 business hours. You will receive an additional email from TLScontact to confirm when they have been dispatched. The local courier service provider may also confirm this with you, depending upon which courier is used in your area.
    This is a post only email that is not monitored, please do not reply to this address. If you wish to contact us, please check our Contact Us page.
    The information contained in this communication is privileged and confidential. The content is intended only for the use of the individual or entity named above. If the reader of this message is not the intended recipient, you are hereby notified that any dissemination, distribution or copying of this communication is strictly prohibited. If you have received this communication in error, please notify us immediately by telephone or e-mail, and delete this message from your systems.
    Best regards://pos.tlshttps://pos.tlscontact.com/is

سلام اين ايميل امروز برام اومده منظورشون چيه؟
    ممنون ميشم كسي ميدونه راهنمايي كنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rojina1369 نمایش پست ها
    سلام اين ايميل امروز برام اومده منظورشون چيه؟
    ممنون ميشم كسي ميدونه راهنمايي كنه
    میگه که پاسپورتتون آماده هست و باید برید بگیرید. یا شخصا خودتون مراجعه میکنید برا تحویل گرفتن پاسپورت و یا هم آژانش براتون میگیره. بستگی داره چه جوری اقدام کردید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)