نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 382 از 651 نخستنخست ... 282332372373374375376377378379380381382383384385386387388389390391392432482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,811 تا 3,820 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzk نمایش پست ها
    اگر از دبی اقدام میکنید کپی از همه مدارکتون داشته باشید و از صفحات پاسپورتتون حتی صفحات خالی کپی داشته باشید .
    خدارو شكر جوابتون بالاخره اومد ايشاالله حتما ويزا دادن بهتون
    ميشه ايميلي براتون زدن رو بذاريد متنشو ببينيم؟
    شما خودتون ميريد دبي يا پيكاپ ميكنيد؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط historymn نمایش پست ها
    سلام عزيزم من تا جايي كه بتونم تجربياتم در اختيارتون ميزارم اول از همه بايد عقد كنيد براي عقد غيابي از كشور ديگر اقدام كنيد اما حتما بايد سند داشته باشيد با ترجمه
    ٢. براي أفسر ويزا برگه هاي مالياتي مهم هست كه همسرتون تا حالا پرداخت كرده
    ٣. عكس هاي دو نفري و خانوادگي و حتي بعضي دوستان بليط هاي سفرشون و هتل هاشون را آرائه دادند خيلي مهمه ازدواجتون واقعي باشه
    ٤. من خودم حساب بانكي آرائه ندادم دفعه اول و ضربه اش خوردم ، حتي ميتونيد پول قرض بگيريد گردش حساب داشته باشيد و آرائه بديد
    ٥. بايد برگه p6 مربوط به در امد سالانه همسرتون آرائه بدّيد قبلا ١٨٦٠٠ پوند بود اما الان شده ٢٢٠٠٠ هزار پوند
    ٦. برگه بيمه مربوط به شما كه بايد پرداخت شود داخل سايت نوشته
    ٧. بايد از ازدواجتون شش ماه گذشته باشه بعد اپلاي كنيد
    ٨. اگه همسرتون خونه داره و پس إنداز داره آرائه بده
    دوست عزيز قبل از هر كاري با وكيل مشورت كنيد اونم وكيل بريتيش نه فارسي زبان واقعا فارسي زبان درست و حسابي سر در نميارن
    ٩. بايد پرينت مكالمه هاتون هم آرائه بديد
    خيلي چيزها هست اما مواردي را آرائه دادم

موفق باشيد
    لطفا با اطلاعات اشتباه بقیه رو گمراه نکنید.
    1-ملیت وکیل یا مشاور هیچ اهمیتی نداره. شما تا الان مشاور خوب فارسی زبان ندیدید بقیه رو گمراه نکنید و اتفاقا وکیلهای انگلیسی معمولا کیفیت کارشون بدتره چون خودشون یا اطرافیانشون مهاجر نبودن و خیلی از مشکلات و دغدغه ها رو درک نمیکنند. (بازم نمیشه در مورد همه گفت)
    2-میزان درآمد مورد نیاز هیچ تغییری نکرده. اگر لینک یا دلیلی دارید بفرمایید
    3-مدارک مالی به نوع کار همسر ایشون بسنگی داره و درنتیجه اینکه فقط برگه های مالیاتی رو ارایه بدید راهنمایی بسیار گنگ و اشتباهه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط historymn نمایش پست ها
    سلام دوست عزيزم ، من خودم تنها دليل رد شدنم سال گذشته در تركيه ، بخاطر همين مدرك زبان بود در صورتي كه زمان من فقط سطح A1 ميخواست اما من سطح A2 را داشتم با نمره ٧٤ در صورتي كه نمره قبولي سفارت ٤٥ يا ٦٠ بود من حتي بيشتر از اين بودم با اين وجود أفسر ويزا دست گذاشت روي اين ، و من رد كرد
    الان كه قانون عِوَض شده بايد آيلتس داشته باشي با نمره ٤ الي ٦ بين اين رنج نمره / من شنيدم IELTS Life Skill آسون هست براي أفراد جنرال

موفق باشيد
    به خاطر نمره بیشتر هیچ وقت کسی رو رد نمیکنند. نامه رد شدن رو بذارید تا من دلیل اصلی رد شدن شما رو بگم. در قانون به صراحت گفته شده نمره مورد نیاز حداقل نمره مورد نیاز است و کجای دنیا کسی رو برای نمره بیشتر رد کردن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahzad917 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن خسته نباشيد واسه تمديد ويزا امكان اين هست كه تو همين انگليس امتحان زبان بديم
    اگه بله، كجا ميشه اين امتحان رو دا اينجا؟
    من وقتي امتحان دادم مدرك ket ميخواستن
    الان كه ديگه اون حتي قابل قبولم نيست

ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    بله معلومه میتونید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sunboy81 نمایش پست ها
    خدارو شكر جوابتون بالاخره اومد ايشاالله حتما ويزا دادن بهتون
    ميشه ايميلي براتون زدن رو بذاريد متنشو ببينيم؟
    شما خودتون ميريد دبي يا پيكاپ ميكنيد؟
    ممنون به امید خدا که مثبت چون پاس را خواستند .من با پیکاپ فرستادم پاس را به دبی.تو ایمیل فقط نوشته بود هر چه زودتر پاسپورت خودتون را به دست مابرسونید و حداکثر تا چهار هفته کاری اگر پاس نرسه اپلیکشن ویزا شما مردود میشه.

برای تمدید ویزا بازم مدرک زبان نیاز هست؟ اون A1 که امتحان دادم برای تمدید ویزا دیگه کارایی نداره و باید دوباره امتحان بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس زبانشناسی از دانشگاه علوم و تحقیقات

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله معلومه میتونید.

ممنون از پاسخ

كجا ميشه اين امتحان رو داد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nilparrr نمایش پست ها
    با سلام به همه كاربران
    من تجربمو ميخوام بگم و از راهنمايي دوستان استفاده كنم
    من به تازگي براي ويزاي توريستي ويزيت فميلي از تركيه اقدام كردم با استفاده از سرويس پرايوريتي سه روزه جواب دادن البته منفي!! اينكه اين رو در اين قسمت بيان ميكنم دليل داره:
    من يكسال و نيمه كه ازدواج كردم و همسرم بريتيش سيتيزن هستن و در ايران زندگي ميكنيم در حال حاضر .ما ابتدا ميخواستيم واسه ستلمنت اقدام كنيم ولي تصميمون عوض شد و اشتباهي كه كرديم توريستي اقدام كرديم و با اينكه مداركمون كامل بود تقاضاي ويزاي شش ماهه توريستي +ويزيت فميلي(بستگان همسرم) من رو رد كردن... حالا از دوستان ميخوام راهنمايي كنن كه ايا ما بايد حتما ستلمنت اقدام كنيم؟
    سلام دوست عزیز من در زمینه کیس شما تجربه نداشتم ولی چون بقیه دوستان جوابی ندادن اطلاعاتی که از دیگرام شنیدم میگم.شما بهتر بود از اول برای اقامت اقدام میکردید چون ویزای ویزیت در صورتی یکنفرتون بریتیش هست و دیگری خیر احتمال اینکه افسر شک کنه که ممکن شما برنگردید هست.اگرهمسرتون شرایط کار و زندگی تو انگلیس را دارن میتونن برگردن و اونجا شش ماه مالیات پرداخت کنند و بقیه شرایط ویزای اقامت برای شما مثل محل سکونت و غیره را براورده کنند ولی اگر ایران هستند باید یک مقدار پول توی حسابشون بلوکه بشه که نمیدونم چقدر هست. این در حد اطلاعات من بود.
    لطفا دوستمون را راهنمایی کنن کسانی که کامل به شرایط ایشون اشنایی دارن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zzzk نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من در زمینه کیس شما تجربه نداشتم ولی چون بقیه دوستان جوابی ندادن اطلاعاتی که از دیگرام شنیدم میگم.شما بهتر بود از اول برای اقامت اقدام میکردید چون ویزای ویزیت در صورتی یکنفرتون بریتیش هست و دیگری خیر احتمال اینکه افسر شک کنه که ممکن شما برنگردید هست.اگرهمسرتون شرایط کار و زندگی تو انگلیس را دارن میتونن برگردن و اونجا شش ماه مالیات پرداخت کنند و بقیه شرایط ویزای اقامت برای شما مثل محل سکونت و غیره را براورده کنند ولی اگر ایران هستند باید یک مقدار پول توی حسابشون بلوکه بشه که نمیدونم چقدر هست. این در حد اطلاعات من بود.
    لطفا دوستمون را راهنمایی کنن کسانی که کامل به شرایط ایشون اشنایی دارن.
    این داستان مالیات پرداخت کردن چیه؟ ایشون با توجه به شرایط کاری همسرشون که کارمنده یا کسب و کار خودشون رو دارند باید مدارکی برای اثبات درآمد ارایه کنند. اینکه فقط مالیات پرداخت شه من قبلا هم گفتم که اصلا در قوانین جایی نداره.
    در مورد بخش اول کاملا درست گفتید. بدترین کار برای متقاضیان ویزای ازدواج اینه که به جای اقدام برای ویزایی مطمئن و قوی برای ویزاهایی به شدت بدقلق مثل ویزیتور یا دانشجویی اقدام میکنند و عملا پرونده ویزای ازدواجشون هم مشکل دار میشه. اگه میخواهید برای ازدواج اقدام کنید از اول برای ویزای درست اقدام کنید. اصلا فکر نکنید چون ویزیتور یه ویزای کوتاه مدته آسون میگیرند.

Junior Member

خيلي ممنون كه توجه ميكنيد ، همسر من در انگليس به قول شما كسب و كار يا همون بيزينس دارن و طي سفري كه چند وقته ديگه ميرن ميخواد وكيل مهاجرت بگيره، ميخواسنم ببينم اگه از اونور همه چي مرتب باشه من چه مداركي ارايه كنم ؟ مدارك بانكي كه براي توريستي ارايه كرده بودم بايد دوباره بدم؟ ضمن اينكه در مورد ويزاي توريستي با وجود مدارك ساپورت همسرم از مدارك بانكيه من ايراد گرفتن .
    و فكر ميكنيد اين رد شدن روي اپلاي بعدي تاثير داره؟
    و سوال ديگه اينكه بعد از قبول شدن ميشه رفت و آمد كرد؟ يا مدت خاصي رو بايد اونجا موند؟
    و بازم سوال ما قبل ازدواج مدتي در يك كشور ديگه بوديم و با هم بيزنس داشتيم اون رو فروختيم و بعد اومديم ايران و ازدواج كرديم...ميخواستم بدونم مداركش رو ارايه بديم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)