نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 341 از 651 نخستنخست ... 241291331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351391441 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

ویزای بنده اکی شد...

این آخرین پست من هست چون زیاد اهل فروم نویسی نیستم...

قبل از هر چیز از زحمات هومن عزیز تشکر می کنم که راهنمایی های بسیار ارزنده ای در این مسیر چند ماهه داشتند...

مواردی که شاید به جهت زمانی دوستان بخواهند بدونند رو باز هایلایت می کنم اینجا:

بعد از حدود 45 روز از تاریخ تحویل مدارک به ویزا سنتر به بنده ایمیلی ارسال شد که پاسپورت رو حداکثر تا 4 هفته به ویزا سنتر تحویل بدهید چون پروسه بررسی اپلیکیشن نهایی شده است...

دو روز بعد از تحویل پاسپورت ایمیلی ارسال شد که پاسپورت و مدارک آماده دریافت هست... این ایمیل هر روز به صورت اتوماتیک مجددا ارسال میشد ( چهار ایمیل مشابه در چهار روز کاری تا زمانی که برای دریافت پاسپورت مراجعه شد)...

مدت ویزا دقیقا 1 ماهه هست که بعد از ورود به انگلستان قبل از انقضای تاریخ ویزا باید ظرف 10 روز برای گرفتن کارت اقامت از مرکز پستی نزدیک منزل که در فرم اپلیکیشن قبلا تایید کرده اید اقدام کرد...

تاریخ این ویزا از زمانی خورده که پاسپورت تحویل داده شده... به عبارت دیگه محاسبه این یک ماه رو از روزی در نظر بگیرید که پاسپورت تحویل ویزا سنتر داده میشه... اگر دقیق تر بخواهم بگم همون روزی که استیکر رو می چسبونند در پاسپورت تاریخ شروع ویزا هست...

بقیه موارد رو هم که دوستان توضیح داده اند...

بدرود

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

دوستان در این مدت ۳ ماهی که به ثبت ازدواج مونده و من در انگلیس هستم از چه نوع بیمه ای باید استفاده کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Abbasimood نمایش پست ها
    ویزای بنده اکی شد...

این آخرین پست من هست چون زیاد اهل فروم نویسی نیستم...

قبل از هر چیز از زحمات هومن عزیز تشکر می کنم که راهنمایی های بسیار ارزنده ای در این مسیر چند ماهه داشتند...

مواردی که شاید به جهت زمانی دوستان بخواهند بدونند رو باز هایلایت می کنم اینجا:

بعد از حدود 45 روز از تاریخ تحویل مدارک به ویزا سنتر به بنده ایمیلی ارسال شد که پاسپورت رو حداکثر تا 4 هفته به ویزا سنتر تحویل بدهید چون پروسه بررسی اپلیکیشن نهایی شده است...

دو روز بعد از تحویل پاسپورت ایمیلی ارسال شد که پاسپورت و مدارک آماده دریافت هست... این ایمیل هر روز به صورت اتوماتیک مجددا ارسال میشد ( چهار ایمیل مشابه در چهار روز کاری تا زمانی که برای دریافت پاسپورت مراجعه شد)...

مدت ویزا دقیقا 1 ماهه هست که بعد از ورود به انگلستان قبل از انقضای تاریخ ویزا باید ظرف 10 روز برای گرفتن کارت اقامت از مرکز پستی نزدیک منزل که در فرم اپلیکیشن قبلا تایید کرده اید اقدام کرد...

تاریخ این ویزا از زمانی خورده که پاسپورت تحویل داده شده... به عبارت دیگه محاسبه این یک ماه رو از روزی در نظر بگیرید که پاسپورت تحویل ویزا سنتر داده میشه... اگر دقیق تر بخواهم بگم همون روزی که استیکر رو می چسبونند در پاسپورت تاریخ شروع ویزا هست...

بقیه موارد رو هم که دوستان توضیح داده اند...

بدرود
    با درود وتبریک به شما دوست عزیز
    راهنماییهای فوق العاده ای بود ، درموردپاسپورت فرزندتون میتونید آدرسهای سایت ویا مکانهای مورد نظر وپروسه مربوطه را اعلام کنید.
    همینطور درمورد درخواست اصل شناسنامه انگلیسی همسر آیا اصل شناسنامه برای آنها پست شد؟

توضیحاتی در مورد پروسه ای که من گذروندم. من و نامزدم حدود ۲ سال و نیم قبل اینترنتی باهم آشنا شدیم. نامزد من بریتیش هست. ما در طول این مدت حدود ۱۰ سفر به جاهای مختلف باهم داشتیم و هروز واتساپ و فیستایم استفاده میکردیم. چند ماه قبل تصمیم گرفتیم برای ویزای نامزدی اقدام کنیم. تمام مدارکی که تو این ۲ سال و نیم جمع کرده بودیم رو بهشون تحویل دادیم به همراه مدرک زبان و فرم و پرینت های چت و مکالمات. در ماه مارچ از دبی اقدام کردیم و چون از سرویس سریع استفاده کردیم حدود ۸ روز کاری جواب مثبت رو دادن با ویزای ۶ ماهه marriage که در انگلیس ازدواج کنیم. اگه رابطه واقعی باشه و مدارک رابطه رو تایید کنه و مشکل مالی هم نباشه جواب مثبت میدن.

Junior Member

سلام دوستان .... کسی تا حالا ازمایش DNA انجام داده .... من برای دخترم می خوام این ازمایش رو انجام بدم

سلام به همگي اميدوارم حالتون خوب باشه.. دوستان من يه سوال تخصصي دارم :دي
    آيا لازمه كه تاريخ ثبت شده روي مداركي كه به سفارت ارائه ميكنيم (مثل ترجمه ها، نامه از بانك و غيره) حتما قبل از تاريخي باشه كه پايين فرم اپليكيشن آنلاين خود سايت ميزنه؟
    يعني (با توجه به فاصله نسبتا زيادي كه بين روزي كه اپليكيشن آنلاين رو پُر مي كني و وقت سفارت ميگيري و روزي كه بايد بري براي تحويل مدارك و مصاحبه خصوصا براي كساني كه از تهران دارن اقدام مي كنن مثل خود من اين فاصله حدود ٤ هفته ميشه) ميشه اپليكيشن آنلاين رو بفرستم بعد مداركم رو تكميل كنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzadsharia نمایش پست ها
    سلام به همگي اميدوارم حالتون خوب باشه.. دوستان من يه سوال تخصصي دارم :دي
    آيا لازمه كه تاريخ ثبت شده روي مداركي كه به سفارت ارائه ميكنيم (مثل ترجمه ها، نامه از بانك و غيره) حتما قبل از تاريخي باشه كه پايين فرم اپليكيشن آنلاين خود سايت ميزنه؟
    يعني (با توجه به فاصله نسبتا زيادي كه بين روزي كه اپليكيشن آنلاين رو پُر مي كني و وقت سفارت ميگيري و روزي كه بايد بري براي تحويل مدارك و مصاحبه خصوصا براي كساني كه از تهران دارن اقدام مي كنن مثل خود من اين فاصله حدود ٤ هفته ميشه) ميشه اپليكيشن آنلاين رو بفرستم بعد مداركم رو تكميل كنم؟
    خير مهم نيست

Junior Member

سلام دوستان. سوالی داشتم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من ونامزدم دو ساله نامزدیم و بعد یک ماه قراره عقد کنیم. همسرم مقیم انگلیس هستن. تمام مدارک مالی و کاری همسرم آماده است. سوالم اینه که, همسرم وقت سفارت رو از الان بگیره یا بمونه بعد عقدمون؟ما قصد داریم از ترکیه اقدام کنیم. و سوال دومم این هست که, آیا از الان وکیل از همون انگلیس بگیرن یا فعلا نیازی نیست؟در ضمن لازم به توضیحه, ما قصد داریم بلافاصله بعد عقدمون که همسرم هم ایران تشریف دارن, برای ویزای ازدواج اقدام کنیم. تشکر بابت راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meltem نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوالی داشتم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من ونامزدم دو ساله نامزدیم و بعد یک ماه قراره عقد کنیم. همسرم مقیم انگلیس هستن. تمام مدارک مالی و کاری همسرم آماده است. سوالم اینه که, همسرم وقت سفارت رو از الان بگیره یا بمونه بعد عقدمون؟ما قصد داریم از ترکیه اقدام کنیم. و سوال دومم این هست که, آیا از الان وکیل از همون انگلیس بگیرن یا فعلا نیازی نیست؟در ضمن لازم به توضیحه, ما قصد داریم بلافاصله بعد عقدمون که همسرم هم ایران تشریف دارن, برای ویزای ازدواج اقدام کنیم. تشکر بابت راهنماییتون.
    وقتتون رو بگيريد،وكيل نيستن اينا adviser هستن و خودتون ميتونيد كاراتون رو انجام بديد اما اگر ميخوايد بگيريد از الان بگيريد

سلام دوستان من واسه تمديد ويزام اقدام كردم و دو هفته اي ميشه مداركمو پست كردم ميدونم كه خوشبينانه هشت هفتست منتها ميخوام بدونم كسي با شرايط من بوده كه ويزاشو تمديد كرده باشه و چقدر طول كشيده
    ممنون
    چهره ي خود را به سوي خورشيد بگردان،
    آن گاه تمام سايه ها پشت سر تو خواهند افتاد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)