نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 651 از 651 نخستنخست ... 151551601641642643644645646647648649650651
نمایش نتایج: از شماره 6,501 تا 6,510 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    بازم ممنونم. چون يك خانمي دو هفته پيش گفتن بسختي تونستن وقت برا يك و نيم ماه بعد بگيرن.
    احتمالا اون وقتهایی رو گرفته که مجانی هستند. وقتهای پولی رو راحتتر میتونید بگیرید اگه عجله دارید.

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    احتمالا اون وقتهایی رو گرفته که مجانی هستند. وقتهای پولی رو راحتتر میتونید بگیرید اگه عجله دارید.
    اطلاعی از این مورد وقت سریع گرفتن با هزینه اضافی نداشتم. متشکرم

سلام دوستان
    من در حال پر کردن فرم Set M هستم برا ILR
    سری قبل که برا تمدید ۲/۵ سال ویزای ازدواجم Family Rout پر کرده بودم، مسخصات فرزندانم رو خواسته بود(متولد انگلستان هستن) ولی الان در این فرم، سوالی در مورد فرزند نشده. من نمیدونم آیا درسته مسیری که دارم میرم؟ متشکرم از راهنماییتون

سلام دوستان،
    من اپلیکیشنم رو برای ستلمنت سابمیت کردم ولی نمیتونم وقت بگیرم.
    از سایت مربوط به پروسه بیومتریک این ایمیل ارسال شده که قسمت اولشو اینجا به اشتراک میگذارم. آیا کسی دیگه هم با این مسئله مواجه شده؟ ممنونم لطفا اگر پاسخ بدید.
    If you have received this message on behalf of the lead applicant, please ensure they are informed immediately.

UK Visa and Immigration (UKVI) is currently assessing whether your application can be progressed via the Identity Verification app (IDV app).

UKVI aim to carry out this checking process within 7-10 working days from registration with UKVCAS/UKVI. You can not book an appointment at a UKVCAS Service Point or use the IDV app until we contact you again.

سلام دوستان، من اپلیکیشنم رو یک ماه و بیست روز زودتر از روز انقضا سابمیت کردم (دوروز پیش) و الان یهو یادم اومد که نباید زودتر از ۲۸ روز سابمیت میکردم . خواهش میکنم اگر پیغام منو دیدید جواب بدید: آیا رفیوز میشه اپلیکیشنم؟ من ۲۵ می ۲۰۱۷ از طریق ویزای ازدواج اومدم و الان پنج سال و دو ماه هست که انگلیس هستم. آیا بازم رفیوز میکنن؟ اطلاع دارید؟ و آیا جایی هست تماس بگیرم پیگیری کنم؟ مجددا تقاضا میکنم در صورت مطلع بودن جواب بدید چون واقعا برام سخته این شرایط با دو تا بچه کوچیک استرس بسیاری دارم. متشکرم مجددا

Junior Member

سلام، در ابتدا می‌خواستم تشکر کنم از اینکه امکان به اشتراک گذاری تجربیات رو فراهم کردین و برای من شخصا خیلی مفید بوده، فقط طبق تجربه من سرویس پرایوریتی برای ویزای دوم ارزش استفاده نداره، من روز یکشنبه وقت بایومتریک داشتم و چهار روز بعد روز پنجشنبه ایمیل صدور ویزام اومد تازه دوشنبه هم بنک هالیدی بود، در واقع دو روزه اپلیکیشن من بررسی شده بود. طبق نظرات اینجا منم میخواستم از سرویس پرایوریتی استفاده کنم اما الان توصیه میکنم به خاطر یه روز هزینه اضافی نکنین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahinb86 نمایش پست ها
    سلام، در ابتدا می‌خواستم تشکر کنم از اینکه امکان به اشتراک گذاری تجربیات رو فراهم کردین و برای من شخصا خیلی مفید بوده، فقط طبق تجربه من سرویس پرایوریتی برای ویزای دوم ارزش استفاده نداره، من روز یکشنبه وقت بایومتریک داشتم و چهار روز بعد روز پنجشنبه ایمیل صدور ویزام اومد تازه دوشنبه هم بنک هالیدی بود، در واقع دو روزه اپلیکیشن من بررسی شده بود. طبق نظرات اینجا منم میخواستم از سرویس پرایوریتی استفاده کنم اما الان توصیه میکنم به خاطر یه روز هزینه اضافی نکنین
    من موارد زیادی دیدم که به صورت استاندارد زیر یه هفته اومده ولی واقعیتش شانسی بوده چون موارد زیادی هم دیدم که بالای یک ماه طول کشیده. پس این مساله کاملا به ریسک پذیری و بودجه متقاضی بستگی داره. ممکنه مثل شما خوش شانس باشند و ممکنه هم نباشند و استرس زیادی بکشند.

سلام وقت بخیر در مورد ویزای همراه دانشجو (دوست-دختر/دوست پسر) کجا میشه سوال پرسید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Carlito-Brigante نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر در مورد ویزای همراه دانشجو (دوست-دختر/دوست پسر) کجا میشه سوال پرسید؟

1. If the Student and the person applying as a dependant partner are not married or in a civil partnership, they can demonstrate a genuine and subsisting relationship by providing evidence they have lived together for 2 years. This can include if the Student and the person applying as a dependant partner are not married or in a civil partnership, they can demonstrate a genuine and subsisting relationship by providing evidence they have lived together for 2 years. This can include:

• bank statements, council tax, or utility bills
      • residential mortgage statements or tenancy agreements
      • official correspondence or documents that link the Student and their partner and
        show they are living at the same address

Junior Member

سلام
    آیا ترجمه سند ازدواج نیاز به به تایید کنسول بریتانیا در تهران دارد؟ (آپوستیل ، aposltile)
    سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)