نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 397 از 651 نخستنخست ... 297347387388389390391392393394395396397398399400401402403404405406407447497 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,961 تا 3,970 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط miinnaa نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون یعنی من که توی ماه اپریل اقدام میکنم همون A1 امتحان بدم؟
    موسسه ایرسافام A2 برگزار نمیکنه فقط A1 و B1 داره
    خیلی خوب میشه با یه وکیل مشورت کنین راهنماییتون کنه ولی اگه ماه اپریل وقت سفارت داشته باشین سطح A1 مورد قبول باید باشه

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط miinnaa نمایش پست ها
    سلام آقا هومن
    شما در جریان تغییر قوانین ویزای ازدواج از سال 2017 هستید ؟ یعنی قراره کدوم یک از شرایط و تغییر بدن؟ من فروردین 96 میخوام وقت سفارت بگیرم نمیدونم الان امتحان زبان بدم یا صبر کنم از قوانین جدید مطمئن بشم . الان A1 بدم بعدا مشکل پیدا نکنم!!!!!! ممنون میشم راهنمایی کنید .
    تغییر قانون از می 2017 برای کسانیه که از داخل انگلستان میخواند تمدید کنند. برای شما نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinaz1990 نمایش پست ها
    ببخشید اقا هومن ۴۵۰پوند هزینه سرویس سریع رو باید وقتی خودمون رفتیم سفارت حضوری پرداخت کنیم ؟
    در امارات میشه ولی در ترکیه مطمئن نیستم فکر کنم باید آنلاین بدید.

Junior Member

دوستان ميشه راهنمايي كنيد؟
    من همانطوري كه توپستهاي قبلي نوشتم رفيوز شدم از دبي و بلافاصله apeal كردم و چندروز بعد هم ايميل زدند ازدادگاههاي انگليس كه پرونده شمابه مارسيده و مبلغ ١٤٠ پوند هم از حسابي كه مشخصاتشو داده بوديم برداشت كردند.
    حالاميخوام يه apply جديدهم انجام بدم و مدارك رو دارم دوباره جمع آوري ميكنم،
    سوال اينكه :١) آيا در اين درخواست مجدد ذكر كنم كه يه بار رفيوز شدم و اشكالات اينابوده و برطرف شده و مداركشم بذارم يا نه؟؟
    ٢) ذكر كنم كه اپيل هم كردم به خاطرپرونده قبلي و منتظر نوبت دادگاه هم هستم، يا نه؟؟

Junior Member

با درود
    دوستان یک مشکلی که خیلی فکرم درگیر کرده این که ما تا سه ماه دیگه میخواهیم در ترکیه عقد کنیم ولی همسرم به خاطر گم کردن شناسنامه و مشکلات پناهندگی و عدم مراجعه به سفارت فاقد شناسنامه ایرانی است
    این نداشتن شناسنامه ممکن پرونده ما رو با مشکل روبرو کنه واقعا دوستانی که آگاهی و اشراف کافی با این موضوع دارند به من کمک کنن چون واقعا نگران این مسئله هستم

Junior Member

سلام دوستان. دوستاى عزيزى كه ويزاتونو گرفتين، كسى هست كه رو ويزاش نوشته شده باشه out of rules?
    و يا كسى در اين زمينه اطلاعى داره كه چرا اينو مينويسن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sintia نمایش پست ها
    سلام دوستان. دوستاى عزيزى كه ويزاتونو گرفتين، كسى هست كه رو ويزاش نوشته شده باشه out of rules?
    و يا كسى در اين زمينه اطلاعى داره كه چرا اينو مينويسن؟
    تصویر ویزا رو با حذف اطلاعات شخصی لطفا بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تصویر ویزا رو با حذف اطلاعات شخصی لطفا بذارید.
    image.jpg الان وقت تمديدش رسيده و بهم ميگن كه بايد هر ٢.٥ سال يه بار تمديد كنم. يعنى در كل ٣ بار تمديد كنم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sintia نمایش پست ها
    image.jpg الان وقت تمديدش رسيده و بهم ميگن كه بايد هر ٢.٥ سال يه بار تمديد كنم. يعنى در كل ٣ بار تمديد كنم.
    این ویزا خارج از مقررات صادر شده یعنی اینکه براساس مقررات و قوانین مهاجرتی شما واجد شرایط نبودید ولی دولت به دلیل شرایط خاص و به صورت موردی و با صلاحدید افسر ویزاهای ارشدتر به شما این ویزا رو داده. برای همین به منظور تشخیص اینکه چیکار باید بکنید باید بررسی شه چرا این ویزا و براساس چه شرایط خاصی به شما داده شده. با وکیل دادگستری در انگلستان مشاوره کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این ویزا خارج از مقررات صادر شده یعنی اینکه براساس مقررات و قوانین مهاجرتی شما واجد شرایط نبودید ولی دولت به دلیل شرایط خاص و به صورت موردی و با صلاحدید افسر ویزاهای ارشدتر به شما این ویزا رو داده. برای همین به منظور تشخیص اینکه چیکار باید بکنید باید بررسی شه چرا این ویزا و براساس چه شرایط خاصی به شما داده شده. با وکیل دادگستری در انگلستان مشاوره کنید.
    خيلى ممنون. درسته. من ديروز با وكيل صحبت كردم و همه ى مدارك و نامه هاى اپلاى و اپيلم رو خوندن. همسر من چون رستوران داشتن و پولشون نقد بوده و همه ى پول به حسابشون نميرفته اون موقع به پول موجود در حسابشون گير دادن وحتى دادگاه رفت و قاضى گفته كه حتى اگر مشكل اين باشه بنابر article 8 كه همون human right هستش بايد ويزا بدن و الان ويزاى من discretionary هستش و با مال بقيه فرق داره و تا ١٠ سال settle نميشم و هر بار كه تمديد كنم عين همون ويزا رو بهم ميدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)