نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 607 از 651 نخستنخست ... 107507557597598599600601602603604605606607608609610611612613614615616617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,061 تا 6,070 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    ممنونم
    آيا ميتونم همون مدرك زباني رو كه براي تمديد استفاده كردم رو استفاده كنم B1 هست
    بسته به مدرکی داره که استفاده شده. راهنمای مفصلی در مورد مدرک زبان در سایت UKVI هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام آقا هومن وقتتون بخیر
    ببخشید یه سوال داشتم در مورد public fund ها
    من الان نه ماهی هست که تونستم وارد بشم و نزدیک چهار ماهه که دارم کار میکنم. گاهی سر میزنم مطالب انجمن رو میخونم پیرو مشکل یکی از دوستان با همسرم صحبت میکردم ایشون هم رفت فایل مربوط به فاند رو دانلود کردن الان ما با هم به اختلاف نظر خوردیم سر این موضوع که الان ایشون دانشجو ه و همچین industrial disability داره و برای هر دو میتونه رو کنسل تکس تخفیف بگیره ولی چون منم تو همون خونه هستم ایشون میگه این یعنی من یجوری دارم از این فاند استفاده میکنم پس نمیتونه اقدام کنه و گرفتنش به ضرر تمدید ویزا من تموم میشه. درست میگن؟!
    یا اینکه یه سوال دیگه maternity allowance البته نبود تو قسمت پاپلیک فاند تو فایل دولت پس میتونم دریافتش کنم دیگه اگه بچه دار بشیم؟
    الان همسرم اینقدر ترسیده میگه اگه بچه دار بشیم child benefit و child tax credit رو اصلا نگیریم یه موقع به ضررت نشه!!!! من فکر نمیکنم این دو.مورد آخر به من ربط داشته باشه نه؟

Junior Member

سلام به همگی
    من بالاخره بعد از ۷ هفته کارت اقامت جدیدم رسید برای تمدید از سرویس استاندارد استفاده کردم و داشتم نا امید میشدم چون دو هفته پیش کارتم تموم شد . اگر تونستید اون ۸۰۰ پوند رو بدید خودتون رو راحت کنید زودتر جواب بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن وقتتون بخیر
    ببخشید یه سوال داشتم در مورد public fund ها
    من الان نه ماهی هست که تونستم وارد بشم و نزدیک چهار ماهه که دارم کار میکنم. گاهی سر میزنم مطالب انجمن رو میخونم پیرو مشکل یکی از دوستان با همسرم صحبت میکردم ایشون هم رفت فایل مربوط به فاند رو دانلود کردن الان ما با هم به اختلاف نظر خوردیم سر این موضوع که الان ایشون دانشجو ه و همچین industrial disability داره و برای هر دو میتونه رو کنسل تکس تخفیف بگیره ولی چون منم تو همون خونه هستم ایشون میگه این یعنی من یجوری دارم از این فاند استفاده میکنم پس نمیتونه اقدام کنه و گرفتنش به ضرر تمدید ویزا من تموم میشه. درست میگن؟!
    یا اینکه یه سوال دیگه maternity allowance البته نبود تو قسمت پاپلیک فاند تو فایل دولت پس میتونم دریافتش کنم دیگه اگه بچه دار بشیم؟
    الان همسرم اینقدر ترسیده میگه اگه بچه دار بشیم child benefit و child tax credit رو اصلا نگیریم یه موقع به ضررت نشه!!!! من فکر نمیکنم این دو.مورد آخر به من ربط داشته باشه نه؟
    Can I claim any benefits if my partner is on a spouse visa? ... If you have Indefinite Leave to Remain or British Citizenship then your able to claim any benefitsyou are entitled to as long as your migrant partner or children will not increase the amount of benefits you are receiving.
    f you claim child benefit in your name only and child tax credits in joint names with your spouse, there is no effect on your spouses visa process. You are British, you can claim what you qualify for.
    من‌این پاسخ رو پیدا کردم اصولا هم ازدواج باعث از بین بردن حق نفر انگلیسی در باره پابلیک فاند نمیشه . به اسم نفر انگلیسی باشه مشکلی بوجود نمیاد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من بالاخره بعد از ۷ هفته کارت اقامت جدیدم رسید برای تمدید از سرویس استاندارد استفاده کردم و داشتم نا امید میشدم چون دو هفته پیش کارتم تموم شد . اگر تونستید اون ۸۰۰ پوند رو بدید خودتون رو راحت کنید زودتر جواب بگیرید
    صد در صد این توصیه من به همه است. واقعا آرامش بیشتری داره و خیلیها همون روز جواب رو گرفتند

Junior Member

سلام به همگی
    سلام تبريك ميگم بهتون . ببخشيد شما ايميلى نگرفتين ؟ بعد از ٧هفته كارت اومد يعنى؟ چون من با اينكه از سرويس سريع استفاده كردم فرداش بهم ايميل زدن و گفتن نميشه تو ٢٤ساعت بررسى كنن.بعد هم كه زنگ زدم گفتن بايد تا ٨ هفته صبر كنم.من فكر ميكردم اول يه ايميل مياد و تا چند روز بعد كارت.ولى از حرفتون اينجورى فهميدم كه كارت اومد فقط.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط panbeh نمایش پست ها
    سلام تبريك ميگم بهتون . ببخشيد شما ايميلى نگرفتين ؟ بعد از ٧هفته كارت اومد يعنى؟ چون من با اينكه از سرويس سريع استفاده كردم فرداش بهم ايميل زدن و گفتن نميشه تو ٢٤ساعت بررسى كنن.بعد هم كه زنگ زدم گفتن بايد تا ٨ هفته صبر كنم.من فكر ميكردم اول يه ايميل مياد و تا چند روز بعد كارت.ولى از حرفتون اينجورى فهميدم كه كارت اومد فقط.
    برای سرویس سریع یه روزه معمولا ایمیل میاد ولی برای استاندارد معمولا ایمیلی نمیاد.

Junior Member

سلام ممنونم انشالله جواب‌شما هم‌زودتر‌میاد . من‌هیچ ایمیلی دریافت نکردم فقط دو نامه با پست سفارشی به فاصله یک‌ساعت برام اومد اولی نامه‌قبولی بود دومی‌کارت جدید توش بود . من هر روز ایمیلمو چک میکردم‌ولی اصلا ایمیل نداشتم . ۸۰۰ پوند تون‌رو پس میدن؟

Junior Member

سلام ممنونم انشالله جواب‌شما هم‌زودتر‌میاد . من‌هیچ ایمیلی دریافت نکردم فقط دو نامه با پست سفارشی به فاصله یک‌ساعت برام اومد اولی نامه‌قبولی بود دومی‌کارت جدید توش بود . من هر روز ایمیلمو چک میکردم‌ولی اصلا ایمیل نداشتم . ۸۰۰ پوند تون‌رو پس میدن؟
    ممنونم فردا ميشه ٧هفته .گفتن بايد اول جواب بياد گفتن ممكنه نامه ريفاند هم باهاش بياد .اگه نيومد گفت كه بايد پيگيرى كنم .اما يكى از دوستان كه موقعيت مشابه داشت گفتن كه پولى پس ندادن بهشون

ممنونم فردا ميشه ٧هفته .گفتن بايد اول جواب بياد گفتن ممكنه نامه ريفاند هم باهاش بياد .اگه نيومد گفت كه بايد پيگيرى كنم .اما يكى از دوستان كه موقعيت مشابه داشت گفتن كه پولى پس ندادن بهشون
    من هم از سرویس سریع استفاده کردم و ایمیل اومد که نمیتونیم ۲۴ ساعته جواب بدیم. ۵ هفته طول کشید که ایمیل اومد که ویزا تمدید شده. به ایمیل جواب دادم که پس باید ۸۰۰ پوند رو برگردونید ولی خیلی با جدیت جواب دادن که ما قبل از ۲۴ ساعت بهتون اطلاع دادیم که نمیتونیم تصمیم بگیریم پس پولی پس داده نمیشه. یه فروم دیگه رو سر زدم و دیدم که همین بلا رو سر خیلی ها از هندیها و بنگلادشی ها و پاکستانی ها هم دارن در میارن. اگه دوست دارید ۸۰۰ پوند رو ریسک کنید انتخاب خودتون ولی اگه عجله ندارید از سرویس عادی استفاده کنید. پرونده من یا مشکل داره که نباید تمدید بشه و یا اگه مشکل نداره و تمدید شده باید ۲۴ ساعته تصمیم بگیرید و یا پول رو پس بدید. اینا حوصله بررسی سریع مدارک رو ندارن اگه زیاد مدارک باشه و زیاد سفر رفته باشید و برا همین پول رو دارن میگیرن و مدارک رو هم ۱ ماهی طول میدن تا بررسی کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)