نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 469 از 651 نخستنخست ... 369419459460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479519569 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,681 تا 4,690 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام،
    من جمعه گذشته نه قبليش يه ايميل گرفتم كه تصميم گرفته شده و به زودي خبر ميدن كه برم بگيرم پسپورتمو. يك هفته بعدش ايميل اومد كه پاسپورت حاضره و يك ماه وقت دارم برم بگيرم.به چند تا اژانس سر زدم گفتن ١٢٠ يا ١٣٠ دلار ميگيرن براي پيك آپ و دو هفته طول ميكشه تا پاس به دستم برسه. يكي از دوستان خوشبختانه عازم تركيه بود و امروز پاسپورتم رو گرفتن.ويزا ٣٠ ماهه هست با اجازه كار و بدون پابليك فاند.
    اميدوارم هرچه زودتر خبر خوش بياد براي تك تكتون كه ميدونم بلاتكليفي و انتظار چقد سخته

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط azamdeh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگي
    يه سوال داشتم لطفا اقا هومن و كساني كه اطلاع دارند جواب بدهند ممنون ميشم،
    اگر پاسپورت با ويزا رو بخواهيم تعويض كنيم يا مدت اعتبارش تمام شده باشد تكليف ويزايي كه خورده چه ميشود ايا مشكل ساز خواهد شد؟؟؟
    چون پاسپورت بايد باطل شودكه پاسپورت جديد بدهند.
    الان که اکثر ویزاهای غیر ویزیت 1 ماهه هستند و بعد از ورود کارت اقامت میگیرید و دیگه مشکلی برای تعویض پاس نیست. در غیراینصورت یا باید تقاضای انتقال ویزا بدید که رایگان نیست و یا اینکه هر دو پاس رو با هم همراه داشته باشید موقع ورود و زمان تعویض حتما پاس قبلی رو بگیرید و مواظب باشید ویزا رو سوراخ نکنند.

Junior Member

آيا بعد از اومدن ويزا محدوديت زماني خاصي هست واسه ورود به انگليس؟ مثلا اينكه بگه نهايتا ظرف يك ماه يا دو ماه بايد اولين ورود انجام بشه

Junior Member

بهتون تبريك ميگم به سلامتي انشالله ،تا اونجايي كه من ميدونم بايد تا يكماه حتمن بريد به انگليس البته بهتره چند روز زودتر برين

Junior Member

ممنون از تبريكتون و پاسختون.
    ميشه بگين اينو از كجا متوجه شدين؟ من خيلي سرچ كردم هيچي نبود. راستش به خوديه خود وقتي پاسپورت مياد ١٦-١٧ روز ازش گذشته.مطمئنيد ازين محدوديت يكماهه؟

Junior Member

والا منم شنيدم ، تمام دوستاي همسرم كه ويزا گرفتن بهمون گفتن كه تا يكماه بايد ورود بشه،در ضمن اينجا خيليا اومدن و نوشتن در ضمن وكيل ما هم بهمون گفت كه حتمن بايد تا سي روز بريم پست آفيس و ريجستر كنيم باز اگه وكيل دارين ازش بپرسين ولي به نظر من ريسك نكنين و زودتر برين

سلام.
    بچه ها هرکسی که ویزاش صادر میشه سعی کنه بلافاصله بلیط بگیره و بره. رفتن رو به اواخر اون یکماه فرصت ورود نندازه. من نوبت مصاحبه که داشتم خیلی ها نتونسته بودن بیان ترکیه و نوبتشون سوخت. چون همون روزایی بود که برف شدید اومد و تمامی پروازها لغو شد. متاسفانه با وجود اینهمه هزینه ایی که کرده بودن. برای همین به تاخیر انداختن رفتن همیشه با ریسک همراهه و ممکن خدایی نکرده یه اتفاقی بیفته و شما فرصت کافی برای رفتن نداشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ببخشید شما 4 ساله با ایشون در هند هستید؟ یا اینکه ایشون در انگلیس زندگی میکنند و به شما سر میزنند. در مورد اول ایشون چطوری با اقامت دائم 4 ساله که در انگلیس نیستند؟؟؟
    هومن جان ايشون ساكن انگليس هستند و امسال رزيدنسي گرفتن،ما چندين سفر با هم رفتيم و ايشون به ديدن خانواده من اومدن و من هم دوبار به ديدن خانوادشون در هند رفتم.شما تابحال مورد اينچنيني ديديد؟
    ویرایش توسط mahsa6478 : February 16th, 2018 در ساعت 03:55 PM دلیل: ناكامل بودن سوال

Junior Member

به نظر من اينكه شما با هم بودين و مدارك سفرتون كارتون رو در مورد اثبات واقعي بودن ازدواجتون راحت ميكنه و حتمن قبول ميكنن كه ازدواجتون واقعي هستش ولي در بقيه مراحل تاثيري نداره و شما هم مثل همه بايدبقيه مدارك رو كامل كنين كه مهمترينش مسئله مالي و پرداخت ماليات. و سفيد كار كردن هستش

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    مي خوام تجربه سخت اين روزا بعد از اومدن ويزا رو باهاتون به اشتراك بذارم شايد به كسي كمك كنه. اول اينكه براي پيك آپ سريعترين راه رو پيدا كنيد، حتي اگه شده كسي از نزديكانتون يه روزه بره بگيره و بياد. چون بين تاريخ شروع ويزا و ايميلي كه مياد كه برين براي دريافت ٤ روز فاصله است و اگه به گفته اين اژانسها دو هفته پيك اپ طول بكشه، وقتي پاستونومياد كه ١٩ روز از زمان شروع ويزا گذشته و شما فقط ١٢ روز ديگه نهايت وقت دارين كه برين.تازه اين بدون احتساب زمان لازم واسه رفتن و گرفتن كارت BRP هست. دوم رفتن به اداره گذرنامه براي كاراي مهر ورود برگه عبور هست، من تهران رو نميدونم، ساكن اصفهانم، و شناسنامه و كارت مليم اصلش انگليس هست كه زماني كه جواب اومد براي همسرم پست شد با بقيه مدارك و در نتيجه اصل مدارك پيشم نبود. با كپي براير اصل هيچكاري نكردن و من رو فرستادم اداره ثبت براي گرفتن گواهي سجلي كه اونم مراحل طاقت فرسايي داشت و با هزار خواهش و التماس يه روزه كار رو انجام دادن اگه نه نوبت واسه سه روز بعد داده بودن. سوم اينكه با اينكه ويزا يكماهه هست اما گرفتن بليط يكطرفه مشكلي نداره چون يه نامه همراه ويزا مياد كه جهت ارايه به افسر اميگريشن هست و نوشته تا ٣٣ ماه بعد اجازه موندن داريد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)