نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 641 از 651 نخستنخست ... 141541591631632633634635636637638639640641642643644645646647648649650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,401 تا 6,410 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    اینکه پرواز ها کنسل شده و امکان ارسال پی اسلیپ و استیتمنت از طریق پست برای ما وجود نداشت برای همین لازم دیدیم که اسکن بشه و من اینجا در ایران پرینتش رو برای اسکن به ویزا سنتر ببرم... بنظر شما توضیح دادن اینها در کاور لتر لازم هست یا نه؟
    شما جوابهای من رو میخونید؟؟؟ الان دیگه همه مدارک اسکن میشه مدتهاست اینطوریه و این رویه ویزا سنتره. چرا پس باید چیزی رو که رویه استاندارد اونهاست بهشون توضیح داد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام عیدتون مبارک.. من جوابهای شمارو میخونم و ممنونم که جواب میدید.. من هم میدونم رویه ویزا سنتر در تهران اسکن مدارک هست.. اما به طور معمول شخصی که قصد ساپورت کردن همسرش رو داره ساپورتینگ داکیومنت رو پست میکنه به آون فردی که متقاضی ویزا(همسرش) هست و متقاضی ویزا در اون موعد مقرری که سایت بهشون میده به ویزا سنتر در تهران میره و مدارک در اونجا اسکن گرفته میشه.. اما تو این مورد نامزد من امکان پست کردن مدارک رو نداره به علت لغو شدن پرواز ها و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نامزدم مدارک رو اسکن بکنه و با ایمیل برای من بفرسته و من اینجا پرینت بگیرم و بهمراه باقی مدارک ببرم برای ویزا سنتر.. از اونجا که وقتی مدارک دوبار اسکن گرفته میشه از کیفیتش کم میشه گفتم شاید نیاز باشه این رو تو کاور لتر توضیح بدیم... بازم ممنون که جواب میدید...

Junior Member

با سلام - دوستان برای تمدید ویزای Spouse بایستی 33 ماه گذشته باشه ؟ من 30 ماه ازآمدنم به انگلیس می گذرد . بعد 30 ماه می توانم برای تمدید اقدام کنم ؟
    ویزای اولیه من 33 ماهه است

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام عیدتون مبارک.. من جوابهای شمارو میخونم و ممنونم که جواب میدید.. من هم میدونم رویه ویزا سنتر در تهران اسکن مدارک هست.. اما به طور معمول شخصی که قصد ساپورت کردن همسرش رو داره ساپورتینگ داکیومنت رو پست میکنه به آون فردی که متقاضی ویزا(همسرش) هست و متقاضی ویزا در اون موعد مقرری که سایت بهشون میده به ویزا سنتر در تهران میره و مدارک در اونجا اسکن گرفته میشه.. اما تو این مورد نامزد من امکان پست کردن مدارک رو نداره به علت لغو شدن پرواز ها و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که نامزدم مدارک رو اسکن بکنه و با ایمیل برای من بفرسته و من اینجا پرینت بگیرم و بهمراه باقی مدارک ببرم برای ویزا سنتر.. از اونجا که وقتی مدارک دوبار اسکن گرفته میشه از کیفیتش کم میشه گفتم شاید نیاز باشه این رو تو کاور لتر توضیح بدیم... بازم ممنون که جواب میدید...
    خیر معمولشش این نیست. الان همه ایمیل میکنند و پرینت میگیرند و میبرند برای اسکن. خیلی کم کسی دیگه الان پست میکنه. با کیفیت اسکن بگیرید و با کیفیت پرینت بگیرید که در اسکن مجدد مشکلی نباشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط roma1054 نمایش پست ها
    با سلام - دوستان برای تمدید ویزای Spouse بایستی 33 ماه گذشته باشه ؟ من 30 ماه ازآمدنم به انگلیس می گذرد . بعد 30 ماه می توانم برای تمدید اقدام کنم ؟
    ویزای اولیه من 33 ماهه است
    بله بعد از دو سال و نیم میتونید

سلام آقا هومن
    روزتون بخیر
    ممنون میشم جواب سوالمو از شما بگیرم.
    آیا الان همچنان قانون ویزای نامزدی وجود داره در انگلستان؟
    یعنی میشه دعوتنامه ارسال کنیم یک آقایی از ایران بیان و اینجا ازدواج کنن؟ یا باید اول عقد ایرانی در ایران انجام بشه؟ و مدارک مشابه مدارک ویزای ازدواج ارائه بشه؟ چون اگر اینطور باشه، در اینصورت خانم باید قبلش به ایران سفر کنن، به همین دلیل میپرسم.
    و اینکه دعوتنامه رو باید خانم(همسر آینده) ارسال کنن؟
    خانم باید مثل ویزای ازدواج، باید شرایط مالیاتی و غیره رو فراهم کنن یا برای دعوتنامه اولیه لازم نیست؟
    متشکرم از وقتی که میگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام آقا هومن
    روزتون بخیر
    ممنون میشم جواب سوالمو از شما بگیرم.
    آیا الان همچنان قانون ویزای نامزدی وجود داره در انگلستان؟
    یعنی میشه دعوتنامه ارسال کنیم یک آقایی از ایران بیان و اینجا ازدواج کنن؟ یا باید اول عقد ایرانی در ایران انجام بشه؟ و مدارک مشابه مدارک ویزای ازدواج ارائه بشه؟ چون اگر اینطور باشه، در اینصورت خانم باید قبلش به ایران سفر کنن، به همین دلیل میپرسم.
    خانم باید مثل ویزای ازدواج، باید شرایط مالیاتی و غیره رو فراهم کنن یا برای دعوتنامه اولیه لازم نیست؟
    متشکرم از وقتی که میگذارید

آیا الان همچنان قانون ویزای نامزدی وجود داره در انگلستان؟ بله
    یعنی میشه دعوتنامه ارسال کنیم یک آقایی از ایران بیان و اینجا ازدواج کنن؟ خیر دعوتنامه جواب نمیده
    یا باید اول عقد ایرانی در ایران انجام بشه؟ نیازی به عقد ایرانی برای ویزای نامزدی نیست
    و مدارک مشابه مدارک ویزای ازدواج ارائه بشه؟ بله همه مدارک شبیه مدارک ازدواج هست

خانم باید مثل ویزای ازدواج، باید شرایط مالیاتی و غیره رو فراهم کنن یا برای دعوتنامه اولیه لازم نیست؟ بله دقیقا باید همه شرایط رو فراهم کنه، مثل شرایط و مدارک ازدواج

Fred22; خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید.
    بنظرتون اگر این آقا (برادرم) با دعوتنامه من و همسرم، ۱- بصورت توریستی (جهت آشنایی بیشتر در رابطه) بیان بهتر نیست؟ ۲- یعنی آیا برای ایشون که مجرد هستن و با پدر و مادر زندگی میکنن (البته ایشون منزل شخصی و خودرو شخصی و درآمد ماهانه و دارائی دیگر دارن) ویزای توریستی مثل والدین راحت هست؟ من برای والدینم با رعایت کردن موارد قید شده در این فروم، براحتی چندبار ویزا گرفتم.
    و اینکه در مجموع ممنونم بخاطر وقتی که صرف میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    Fred22; خیلی ممنونم از وقتی که گذاشتید.
    بنظرتون اگر این آقا (برادرم) با دعوتنامه من و همسرم، ۱- بصورت توریستی (جهت آشنایی بیشتر در رابطه) بیان بهتر نیست؟ ۲- یعنی آیا برای ایشون که مجرد هستن و با پدر و مادر زندگی میکنن (البته ایشون منزل شخصی و خودرو شخصی و درآمد ماهانه و دارائی دیگر دارن) ویزای توریستی مثل والدین راحت هست؟ من برای والدینم با رعایت کردن موارد قید شده در این فروم، براحتی چندبار ویزا گرفتم.
    و اینکه در مجموع ممنونم بخاطر وقتی که صرف میکنید.
    ویزای توریستی بستگی به درآمد ثابت ایشون و اینکه استخدام رسمی جایی باشند داره و با والدین فرق میکنه. مهم اینه که افسر ویزا قانع بشه که ایشون بعد از ویزای توریستی برمیگردن ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    ویزای توریستی بستگی به درآمد ثابت ایشون و اینکه استخدام رسمی جایی باشند داره و با والدین فرق میکنه. مهم اینه که افسر ویزا قانع بشه که ایشون بعد از ویزای توریستی برمیگردن ایران.
    درسته استخدامی گزینه مهمیه که باید مد نظرداشته باشیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)