نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 645 از 651 نخستنخست ... 145545595635636637638639640641642643644645646647648649650651 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,441 تا 6,450 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیج دیگه ای هست که بذارید.سپاس

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeehhddii1100 نمایش پست ها
    ممنون از لطف و راهنمایی تون.فقط پیج باز نشد متاسفانه
    با ف..ی.ل.تر شکن امتحان کنید چون احتمالا سایت ف.یل.ت.ر باشه.

با ***** شکن هم تست کردم نشد متاسفانه

با ***** شکن هم تست کردم نشد متاسفانه
    این رو چک کنید، فایل financial requirements
    https://www.gov.uk/government/public...family-members

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    سلام آقا هومن،
    من ٢ هفته ديگه مي تونم براي ILR اقدام كنم ويزام ازدواج بوده ولي توي فرمي كه پر مي كنم به من وقت سوپر پرايوريتي رو نشون نميده امروز با هوم آفيس تماس گرفتم گفتن كه اين وقت ها ليميتد هست و در طول نصفه شب ريفرش ميشه اگر زود اقدام كني مي توني بگريش آيا درست گفته؟
    و من براي نچراليزيشن كمي گنگ شدم كه چه زماني مي تونيم اقدام كنم منظورم غيبت هام هست هرچي سرچ كردم متوجه نمي شم خواهشن كمكم كنيد
    ممنون
    شيدا

شما بعد از اینکه ILR رو‌گرفتید بلافاصه میتونید برای نچرالیزیشن اقدام کنید. منظورتون از غیبتها چی هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    شما بعد از اینکه ILR رو‌گرفتید بلافاصه میتونید برای نچرالیزیشن اقدام کنید. منظورتون از غیبتها چی هست؟
    ممنون از جوابتون توي وب سايت نوشته كه بايد ٥ سال حضور فيزيكي داشته باشين تا سيتيزنشيپ بگيرين اگر كه مثلًا ٤ روز رفتين مسافرت توي اين ٥ سال بياد ٤ روز ديرتر اقدام كنيد براي سيتيزن شيپ من تقريباً جمعاً ٦ ماه خارج از انگلستان بودم توي اين ٥ سال يعني بايد ٦ ماه بعد از ILR اقدام كنم؟

Non-employment income – specified evidence
    The evidence required to demonstrate non-employment income is specified in Appendix FM-SE.
    In respect of non-employment income all the following evidence, in relation to the form of income relied upon, must be provided:
    To evidence property rental income:
    • confirmation that the person or the person and their partner jointly own the property for which the rental income is received, through:
    o a copy of the title deeds of the property or of the title register from the Land Registry (or overseas equivalent); or (2) A mortgage statement
    o Personal bank statements for or from the 12-month period prior to the date of application showing the rental income relied upon was paid into an account in the name of the person or of the person and their partner jointly - the bank statements should cover the period for which the income is relied upon
    o a rental agreement or contract

سلام فرد عزیز و اقا هومن . فرد جان صفحه41 شرایط مالی که لینکش رو گذاشتی این متن هست.یعنی من میتونم اجاره نامه آپارتمانی که با همسرم شریکی داریمش و میخاییم اجاره بدیم رو بعنوان تمکن مالی بذارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون توي وب سايت نوشته كه بايد ٥ سال حضور فيزيكي داشته باشين تا سيتيزنشيپ بگيرين اگر كه مثلًا ٤ روز رفتين مسافرت توي اين ٥ سال بياد ٤ روز ديرتر اقدام كنيد براي سيتيزن شيپ من تقريباً جمعاً ٦ ماه خارج از انگلستان بودم توي اين ٥ سال يعني بايد ٦ ماه بعد از ILR اقدام كنم؟
    اون ۵ سال شامل شما و کسانی که ویزای ازدواج دارن نمیشه. شما بعد از گرفتن ILR میتونید برای citizenship اقدام کنید. این رو ببینید؛
    If you’re married to or in a civil partnership with a British citizen

To apply as the spouse or civil partner of a British citizen you must have lived in the UK for the last 3 years.
    You’ll also need to have either:

• indefinite leave to remain (ILR)
    • settled status under the EU Settlement Scheme

If you do, you’ll be eligible to apply for citizenship immediately.

Non-employment income – specified evidence
    The evidence required to demonstrate non-employment income is specified in Appendix FM-SE.
    In respect of non-employment income all the following evidence, in relation to the form of income relied upon, must be provided:
    To evidence property rental income:
    • confirmation that the person or the person and their partner jointly own the property for which the rental income is received, through:
    o a copy of the title deeds of the property or of the title register from the Land Registry (or overseas equivalent); or (2) A mortgage statement
    o Personal bank statements for or from the 12-month period prior to the date of application showing the rental income relied upon was paid into an account in the name of the person or of the person and their partner jointly - the bank statements should cover the period for which the income is relied upon
    o a rental agreement or contract

سلام فرد عزیز و اقا هومن . فرد جان صفحه41 شرایط مالی که لینکش رو گذاشتی این متن هست.یعنی من میتونم اجاره نامه آپارتمانی که با همسرم شریکی داریمش و میخاییم اجاره بدیم رو بعنوان تمکن مالی بذارم؟
    باید رسیدهای پرداختی برای ۱۲ ماه رو داشته باشید که اجاره بهتون پرداخت شده هر ماه. اجاره هم باید اندازه ای باشه که ۱۶۵۰۰ پوند رو کاور کنه...

خوب نه با پوند چهل تومنی میشه ماهی 50 میلیون که اینقدر نیس.فکر کنم معقول ترین راه برای کسایی که درامدی از انگلیس ندارن نشون بدن همون فروش ملک باشه.فقط وقتی ملک رو میفروشیم و معادل 63 هزار پوند دولتی یا 350 میلیون میره به حساب چه مدت بعذ میشه تمکن گرفت ؟ مهمه چه بانکی باشه؟اصولا ایا سریع ترین راه برای زوج هایی که هر دو در ایران هستن همینه یا راههای دیگه هم هست؟معقوق نیست امروز 63 هزار پوند رو شش ماه یا بیشتر بخوابونیم به ریال توی حساب چون ارزشش نصف میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)