نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان
    من با كمك اين سايت و راهنمايي هاى دوستان موفق شدم ويزاى fiance بگيرم و بيام انگليس الان اينجام و داريم با همسرم ازدواج ميكنيم از ويزاى ٦ ماهه قبليم حدوداً٤ ماه مونده و ميخوام براى ويزاى جديد اقدام كنم لطفاً بهم بگيد براى اين ويزا نياز به چه چيزايى جديدى دارم و اينكه اين ويزاى جديد كه ميخوام بگيرم چه ويزايى ميشه يعنى عنوانش چيه؟ مرسى از راهنماييتون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط nedajon نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با كمك اين سايت و راهنمايي هاى دوستان موفق شدم ويزاى fiance بگيرم و بيام انگليس الان اينجام و داريم با همسرم ازدواج ميكنيم از ويزاى ٦ ماهه قبليم حدوداً٤ ماه مونده و ميخوام براى ويزاى جديد اقدام كنم لطفاً بهم بگيد براى اين ويزا نياز به چه چيزايى جديدى دارم و اينكه اين ويزاى جديد كه ميخوام بگيرم چه ويزايى ميشه يعنى عنوانش چيه؟ مرسى از راهنماييتون
    ویزای شما میشه Spouse و 30 ماهه خواهد بود. مدارک تا حد زیادی مشابه پرونده اوله (نه صد در صد) و به صورت حضوری هم میتونید اقدام کنید که سریع جواب رو بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان براى آقا هومن براى ويزاى دوم كه spouse گفتيد نام داره امتحان جديدى هست كه بايد بديم؟ و اينكه مدارك مشابه أولى ولى صد در صد نيست لطف ميكنيد اگه زحمتى نيست بگيد چه چيزايى أضافه هست يا اينكه چه چيزايى بايد ثابت كنيم ؟
    آقا هومن معمولاً اگه حضورى بريم چقدر طول ميكشه ويزاى دوم بياد راهى هست كه زودتر بياد؟
    خيلى ممنونم واقعاً اين فورم عاليه كمك زيادى ميكنه و اطلاعاتى داره كه واقعاً هرجايى پيدا نميشه دمتون گرم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda136262 نمایش پست ها
    سلام دوستان براى آقا هومن براى ويزاى دوم كه spouse گفتيد نام داره امتحان جديدى هست كه بايد بديم؟ و اينكه مدارك مشابه أولى ولى صد در صد نيست لطف ميكنيد اگه زحمتى نيست بگيد چه چيزايى أضافه هست يا اينكه چه چيزايى بايد ثابت كنيم ؟
    آقا هومن معمولاً اگه حضورى بريم چقدر طول ميكشه ويزاى دوم بياد راهى هست كه زودتر بياد؟
    خيلى ممنونم واقعاً اين فورم عاليه كمك زيادى ميكنه و اطلاعاتى داره كه واقعاً هرجايى پيدا نميشه دمتون گرم
    فهرست مدارک بسته به هر پرونده فرق میکنه و چیزی نیست که بشه اینجا گفت. امتحان دوم در سطح A2 هست و اگر حضوری برید و همه چیز خوب پیش بره همون روز اکی رو میدن و کارت اقامت چند روز بعدش میاد. یعنی شما سریعتر از این میخواهید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)