نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 605 از 651 نخستنخست ... 105505555595596597598599600601602603604605606607608609610611612613614615 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,041 تا 6,050 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinamahdavi18 نمایش پست ها
    دوباره سلام من الان نامه HM revenue رو ديدم در ارتباط با چايلد بنفيت دخترم كه متاسفانه به اسم من بود غير أز اين نامه فرمي هم هست مخصوص تغيير نام حالا من از شما سؤالي كه دارم اين هست كه اگر اين فرم رو به نام همسرم كه بريتيش هست پر كنم با همون شماره حساب خودم أيا تغييري در پروندم ميكنه يا نه چون به نام من نبايد چايلد بنفيت ميومد
    من الان در حال تمديد ويزاي دوم هستم
    سلام دوستان اگر كسي اطلاعاتي داره ميشه كمكم كنه واقعا درمانده شدم چكار كنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

جواب این سوال رو چی زدید بلاخره ؟ من برای تمدید اقدام‌کردم yes زدم‌چوم‌پرسیده بود آیا این‌اولین‌باره که برای ویزا یا تمدید اقدام‌میکنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahjan نمایش پست ها
    سلام‌ به همگی
    من برای تمدید ویزا مشغول پر کردن اپلیکیشن هستم.
    میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم جواب این سوالی که در عکس هست رو باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم.یک مقدار گیج کننده بود برام .
    ممنون پیشاپیش
    https://pasteboard.co/IxzD3Rq.jpg
    جواب این‌سوال منظورم‌بود

Junior Member

سلام دوستان اگر كسي اطلاعاتي داره ميشه كمكم كنه واقعا درمانده شدم چكار كنم
    شما اپلای کردین یا هنوز نکردین ؟ و منظر تغییر نام‌هستین

؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Liana77 نمایش پست ها
    شما اپلای کردین یا هنوز نکردین ؟ و منظر تغییر نام‌هستین

؟
    نه هنوز اپلاي نكردم اين جمع كردن مدارك مالي خيلي طول مشيده وهمچنين اين موضوع بنفيت چايلد

دوستان اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمك كنيد من اعتبار ويزام ٦روز ديگس چيكار كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من کسی رو میشناسم حدود 50 روز طول کشید با سرویس سریع از دبی
    از جوابتون خیلی خیلی ممنونم آقا هومن. راستش میخواستم مرکزی رو انتخاب کنم که سریعترین پروسه رو داره. ولی ظاهرا ترکیه سرویس سریع رو نداره و دوبی هم همچین سریع نیست. اگر شما بر اساس تجربه تون بتونید بگید کجا سریعتره که عالی میشه. در مورد سوالم در مورد cat b پرسیده بودین. من شک داشتم که با ۴ تا payslip که الان داریم و مجموعا تو این ۴ ماه شوهرم ۱۸۷۰۰ پوند حقوق گرفته اقدام کنیم یا مثل اکثر دوستان منتظر ۶ تا فیش حقوقی باشیم. اگر اشتباه برداشت نکرده باشم ظاهرا با این ۴ تا میشه. دوست عزیزمون fred هم لطف کرده بودن و همین رو تایید کردن. البته گفتن که شما خیلی واردتر هستین و بهتره از شما بپرسم.

Junior Member

دوستان اگر كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم كمك كنيد من اعتبار ويزام ٦روز ديگس چيكار كنم
    من نگاه کردم دیدم child benefit رو شما می تونید دریافت کنید وقتی همسرتان سیتیزن انگلستان هست تنها child tax credit رو نمی تونید بگیرید https://maternityaction.org.uk/advic...-and-benefits/
    در نهایت شما باید تا قبل از تموم شدن ویزاتون اقدام کنید وگرنه ممکنه هیچوقت نتونید بمانید اگر overstay حساب بشید .شما یک نامه بنویسد که child benefit به حساب دختران واریز میشده و کپی از تبادل بانکی بزارید و امیدوار باشید انشالله که مشکلی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط GhazalehR نمایش پست ها
    از جوابتون خیلی خیلی ممنونم آقا هومن. راستش میخواستم مرکزی رو انتخاب کنم که سریعترین پروسه رو داره. ولی ظاهرا ترکیه سرویس سریع رو نداره و دوبی هم همچین سریع نیست. اگر شما بر اساس تجربه تون بتونید بگید کجا سریعتره که عالی میشه. در مورد سوالم در مورد cat b پرسیده بودین. من شک داشتم که با ۴ تا payslip که الان داریم و مجموعا تو این ۴ ماه شوهرم ۱۸۷۰۰ پوند حقوق گرفته اقدام کنیم یا مثل اکثر دوستان منتظر ۶ تا فیش حقوقی باشیم. اگر اشتباه برداشت نکرده باشم ظاهرا با این ۴ تا میشه. دوست عزیزمون fred هم لطف کرده بودن و همین رو تایید کردن. البته گفتن که شما خیلی واردتر هستین و بهتره از شما بپرسم.
    شما اگر financial appendix رو بخونید متوجه میشید شما حداقل ۶ ماه payslip نیاز دارید حالا اکر حقوق هفتگی دریافت بشه میشه ۲۴ ورق اگر ماهیانه باشه میشه ۶ ورق .اگر تو ۴ ماه ۱۸۷۰۰ دریافت کردن پس تو ۶ ماه بیشتر میشه که فبها . اینطوری نیست که کسی حقوقش ماهی ۲۰ هزار پوند باشه یک ماه حقوق رو اسکن کنه اقدام کنه به هر حال برای کارمندان ۶ ماه نمایش حقوق لازمه . که آسانترین راه هست اگر حساب پس انداز ۵ ساله ۶۲۵۰۰ پوند ندارین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط GhazalehR نمایش پست ها
    در مورد سوال اول ترکیه سرویس سریع داره. کی گفته نداره؟

در مورد سوال دوم و CAT B اگر شما نشون بدید درآمد الانی بیشتر از سالی 18600 بوده و در 12 ماه گذشته 18600 پوند دریافت شده میتونید استفاده کنید. اگر درآمد در حدی باشه که دریافتی در 4 ماه گذشته (دقت کنید دریافتی و نه حقوق سالانه) بالای 18600 پوند هست نیازی نیست شش ماه صبر کنید ولی در نظر داشته باشید CAT B کمی پیچیده تره و با دقت راهنما رو بخونید و مدارک رو بررسی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)