نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 600 از 651 نخستنخست ... 100500550590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609610650 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,991 تا 6,000 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_a_z نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمايي بفرماييد

من همسرم دو مليتي ، يعني ايراني و متولد انگلستان هست و الان به مدت ٢ ماهه كه در انگليس تكس ميده و پيسليپ داره و من در ايران هستم و منتظر ٦ ماه پيسليپ هستم ميخوام بدونم كه آيا مشكلي در شرايط زير براي ما وجود دارد:

١- اينكه اولين پيسليپ من كمتر از ١ ماهه ، آيا سفارت برايش پيسليپ فقط مهمه يا بايد حتما يك ماه كامل باشه؟

٢- همسرم ميخواد ١ ماه بياد ايران ولي تاثيري بر روي كارش نميزاره و سر ماه براش تكس رد ميشه ، مثل يك ماه مرخصي ، آيا سفارت به اين قضيه كار دارد كه چرا هنوز ٢ ماه كار نكرده ، ١ ماه حضور نداشته و آيا بهتره در انگليس بماند يا مشكلي پيش نمياد ؟

٣- آيا اين درسته كه ميگن ، همسرم بايد يك خانه گرفته باشه و ٣ تا بيل و رنت داده باشه و من بايد در پرونده بزارم ؟
    مورد ۲، فکر نکنم سفر ایشون مشکلی داشته باشه
    مورد ۳، باید یه خونه رو به عنوان جایی برا زندگی هردوی شما داشته باشید که به مدارک اضافه میشه، قرارداد اجاره نیاز هست که نشون بده جایی رو برا سکونت دارید. برا ویزای اول تعداد بیلها مهم نیست ولی باید ثابت کنید که جایی برا زندگی کردن دارید. یا ملک شخصی و یا اجاره

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_a_z نمایش پست ها
    سلام
    لطفا راهنمايي بفرماييد

من همسرم دو مليتي ، يعني ايراني و متولد انگلستان هست و الان به مدت ٢ ماهه كه در انگليس تكس ميده و پيسليپ داره و من در ايران هستم و منتظر ٦ ماه پيسليپ هستم ميخوام بدونم كه آيا مشكلي در شرايط زير براي ما وجود دارد:

١- اينكه اولين پيسليپ من كمتر از ١ ماهه ، آيا سفارت برايش پيسليپ فقط مهمه يا بايد حتما يك ماه كامل باشه؟

٢- همسرم ميخواد ١ ماه بياد ايران ولي تاثيري بر روي كارش نميزاره و سر ماه براش تكس رد ميشه ، مثل يك ماه مرخصي ، آيا سفارت به اين قضيه كار دارد كه چرا هنوز ٢ ماه كار نكرده ، ١ ماه حضور نداشته و آيا بهتره در انگليس بماند يا مشكلي پيش نمياد ؟

٣- آيا اين درسته كه ميگن ، همسرم بايد يك خانه گرفته باشه و ٣ تا بيل و رنت داده باشه و من بايد در پرونده بزارم ؟
    باید از کار همسر شما حداقل شش ماه بگذره. اگر از وسط ماه کار رو شروع کردند مثلا 15 جون 2019 باید بیشتر صبر کنید تا شش ماه فیش حقوقی کامل داشته باشید. یعنی در این مثال به جای اینکه تا 15 دسامبر 2019 صبر کنید تا اول ژانویه 2020 صبر کنید. در مورد سوال دوم اگر مرخصی قانونی هست بعیده مشکلی باشه و البته ممکنه در مصاحبه احتمالی سوال مورد نظر شما رو بپرسند.

سلام وقت بخير ، در صورت تغيير شغل و شروع ماليات جديد ٦ ماه پسليپ كافي هستش براي اپلاي مجدد يا اينكه بايد بيشتر از ٦ ماه ماليات پرداخت بشه ؟

سلام ببخشيد مگه از اداره ماليات استعلام ميگيرن،؟؟ همون پي اسليپ ها و نامه بانك كافي نيست؟؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepidehjooon نمایش پست ها
    سلام ببخشيد مگه از اداره ماليات استعلام ميگيرن،؟؟ همون پي اسليپ ها و نامه بانك كافي نيست؟؟؟
    بله در صورتیکه افسر ویزا بخواد میتونه از هر جایی استعلام بگیره. استعلام از HMRC که خیلی عادیه و زیاد هم اتفاق میفته.

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من شهرونده انگلیسه و مدتی در ایران زندگی میکرد. الان حدود ۴ ماهه که برگشته به انگلیس و کار میکنه. تا الان ۱۸۷۰۰ پوند حقوق گرفته. آیا ما با این ۴ تا پی اسلیپ میتونیم برای ویزا اقدام کنیم یا حتما باید ۶ تا باشه؟ در ضمن به نظرتون از کجا اقدام کنیم که مراحل سریعتر پیش بره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط GhazalehR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من شهرونده انگلیسه و مدتی در ایران زندگی میکرد. الان حدود ۴ ماهه که برگشته به انگلیس و کار میکنه. تا الان ۱۸۷۰۰ پوند حقوق گرفته. آیا ما با این ۴ تا پی اسلیپ میتونیم برای ویزا اقدام کنیم یا حتما باید ۶ تا باشه؟ در ضمن به نظرتون از کجا اقدام کنیم که مراحل سریعتر پیش بره؟
    بايد ٦ تا پسليپ داشته باشيد و ٦ ماه رو نشون بديد ، از هر كجا كه براتون راحت تره ، فرق نميكنه كجا بلشه مهم كامل بودن مداركتون هستش ، موفق باشيد

Junior Member

سلام
    من 23 اپریل بایومتریک رو انجام دادم. 24 سپتامبر یه ایمیل اومده که تصمیم گیری انجام شده. از دوستان کسی میدونه که ایمیل اینکه پاسپورت آماده ی تحویله معمولا چقدر زمان میبره تا بیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedrafi1 نمایش پست ها
    سلام
    من 23 اپریل بایومتریک رو انجام دادم. 24 سپتامبر یه ایمیل اومده که تصمیم گیری انجام شده. از دوستان کسی میدونه که ایمیل اینکه پاسپورت آماده ی تحویله معمولا چقدر زمان میبره تا بیاد؟
    از کجا اقدام کردید؟

Junior Member

سلام ،ممنون میشم من راهنمایی کنید
    همسرم الان 8تا پی اسلیپ دارند اما چون درآمد زیر 18600 بود ،مبلغ لازم مابقی رو 6ماه هست که در بانک گذاشتند.الان میخواهیم تقاضا کنیم.اما پول موردنظر در یک حساب بلوکه شده ست که دسترسی به مبلغ بعد از یک سال مقدور هست.البته توی نامه بانک قید نمیشه اما قابل پیگیری هست.سوالم اینه که بلوکه بودن حساب بانکی می‌تونه مشکلی ایجاد کنه؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)