نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 419 از 651 نخستنخست ... 319369409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428429469519 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,181 تا 4,190 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or

من 7 اردیبهشت از طریق آنکارا اقدام کردم و با وجود اینکه سرویس سریع رو خریداری کرده بودم هنوز جوابی نگرفتم تعطیلات رسمی این وسط بود مثل تولد ملکه ولی باز از 15 روز کاری بیشتر شده تماس هم گرفته همسرم گفتن باید صبر کنین. میخواستم بپرسم دوستان تجربه مشابه داشتن؟ اگه قرار بود یک ماه طول بکشه خب چرا 550 پوند اضافه رو پرداخت کردم
    سوال بعد اینکه وقتی ریجکت میکنن گویا پول IHS رو برمیگردونن. میخواستم بدونم این کار رو کی میکنن؟ در واقع هدفم اینه بدونم اگه بلافاصله این کار رو میکنن واریز نشدنش تو چون روز اول بعد ایمیل ready for collection میتونه به معنی این باشه که ویزا دادن؟ چون باید بدم آژانس پیک آپ کنه تا نتیجه رو بفهمم طول میکشه خواستم بدونم این مورد میتونه کمک کنه حدس بزنیم جواب چیه یا نه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saramashka نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال
    بعد از پرکردن فرم و رجیستر و پرداخت هزینه ایا محدودیت زمانی وجود داره تا گرفتن وقت سفارت؟
    و سوال دوم : من از بعضیها یک عدد 28 روز شنیدم که مثلا بهشون گفتن 28 روز نمیدونم از چی گذشته درخواست رو قبول نکردن
    و این حرفا . حالا اگه کسی میدونه این زمان 28 روز واسه چه مرحله ایه متشکر میشم .
    ممنون از جوابتون
    من جوابتون رو تا جایی که میدونم میگم
    اول اینکه شما زمانی هزینه پرداخت میکنین که وقت سفارت رو بگیرین. یعنی اول وقت میگیرین بعد پول پرداخت میکنین. ولی میتونین اپلیکیشن رو پر کنین و به مدت 3 ماه(تا جایی که منم شنیدم) تو پروفایلتون باقی میمونه و هر موقع خواستین تو این مدت میتونین واسه گرفتن وقت اقدام کنین.
    قسمت دوم سوالتون رو چیزی نشنیدم ازش پس راهنمایی الکی نکنم بهتره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    من 7 اردیبهشت از طریق آنکارا اقدام کردم و با وجود اینکه سرویس سریع رو خریداری کرده بودم هنوز جوابی نگرفتم تعطیلات رسمی این وسط بود مثل تولد ملکه ولی باز از 15 روز کاری بیشتر شده تماس هم گرفته همسرم گفتن باید صبر کنین. میخواستم بپرسم دوستان تجربه مشابه داشتن؟ اگه قرار بود یک ماه طول بکشه خب چرا 550 پوند اضافه رو پرداخت کردم
    سوال بعد اینکه وقتی ریجکت میکنن گویا پول IHS رو برمیگردونن. میخواستم بدونم این کار رو کی میکنن؟ در واقع هدفم اینه بدونم اگه بلافاصله این کار رو میکنن واریز نشدنش تو چون روز اول بعد ایمیل ready for collection میتونه به معنی این باشه که ویزا دادن؟ چون باید بدم آژانس پیک آپ کنه تا نتیجه رو بفهمم طول میکشه خواستم بدونم این مورد میتونه کمک کنه حدس بزنیم جواب چیه یا نه؟
    بله تا 80 روز هم شده طول کشیده و سرویس سرویع تضمینی نیست که جوابتون رو زود بدن. هزینه بیمه رو در صورت رد کردن ممکنه قبل از دریافت جواب پس بدن یا چند هفته بعدش برای همین اگر هزینه برگشته باشه رد شدید وگرنه نمیشه چیزی گفت.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saramashka نمایش پست ها
    ببخشید یک سوال
    بعد از پرکردن فرم و رجیستر و پرداخت هزینه ایا محدودیت زمانی وجود داره تا گرفتن وقت سفارت؟
    و سوال دوم : من از بعضیها یک عدد 28 روز شنیدم که مثلا بهشون گفتن 28 روز نمیدونم از چی گذشته درخواست رو قبول نکردن
    و این حرفا . حالا اگه کسی میدونه این زمان 28 روز واسه چه مرحله ایه متشکر میشم .
    ممنون از جوابتون
    از مدارک نباید بیشتر از 28 روز بگذره و مثلا اگر پرینت بانکی ارایه میکنید برای اثبات حقوق اسپانسر تاریخ آخرین پرینت نباید 28 روز بیشتر با تاریخ تقاضا فاصله داشته باشه. تاریخ تقاضا تاریخیه که هزینه سفارت رو میدید و نه وقتتون. مثلا اگه قراره شش ماه پرینت بانکی بدید، تاریخ تقاضا 1 جون و تاریخ وقت 20 جون هست پرینت بانکی نباید از حدود 4 می قدیمیتر باشه ولی من باشم از مثلا اول نوامبر تا 10 جون میذارم که خیالم راحت باشه.

سلام كسي هست كمك كنه ميخواستم ببينم هنوز هم اپيل حدود ١ سال طول ميكشه؟

Junior Member

من 2 ساله اپیل کردم و بعد از این همه انتظار 26 جون وقت دادگاه دارم در لندن و کلی هم استرس بعد از این همه

Junior Member

سلام
    ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد
    من قصد دارم كه براي كارهام وكيل نگيرم و خودم كارهامو پيگيري كنم
    ١-من مشغول پر كردن اپليكيشن به صورت آنلاين هستم ميخواستم بدونم بايد حتما مشخصات سفارتي كه ميخوام برم و مشخصات ويزاي (مثلا دبي) را در اپليكيشن اضافه كنم؟٢-بعد از سابميت كردن چطور ميتونم وقت سفارت رو بگيرم و در كل چه زماني وقت سفارت رو بگيرم؟
    ٣-بهتره دبي مراجعه كنم يا استانبول؟
    ٤--ايا مدارك رو بايد پست كرد به شفيلد يا مدارك رو بايد به سفارت تحويل بدم؟

Junior Member

سلام ،روزتون بخير ،در مورد مدارك ويزاي ازدواج ايا مدرك ايلس رو هم به جاي لايف اسكيل قبول ميكنن ؟؟

Junior Member

سلام به همگی.
    من 4 ماه پیش برای اولین بار اقدام کردم و ویزا گرفتم و از طریق ایران هم اقدام کردم. می خواستم بهتون بگم که فقط باید اونها رو مجاب کنید که شما از قبل با هم در ارتباط بودید و ازدواج شما صوری نیست. ما حتی عقدمون هم غیابی بود و عکس و فیلم عروسی نداشتیم که ارائه بدیم اما چت از یاهو، جیمیل، ریز مکالمات تلفنی و همچنین ایمو و اسکایپ را برای مدت 3 سال بهشون دادیم. علاوه بر آن چیزی که نقش مهمی در ویزا گرفتن من داشت، دادن نامه توانایی مالی همسرم از محل کارش در انگلیس بود. من هم نامه تمکن مالی که مقدار زیادی هم نبود و همچنین ریز حساب بانکی که برای من حقوق واریز میشد و همچنین نامه اشتغال به کارم را در ایران به سفارتخانه دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva4303 نمایش پست ها
    سلام ببخشيد مي تونم بپرسم ايا كسي اين اواخراز ايران براي ويزاي ازدواج اقدام كرده يا خير؟ جواب گرفته ؟ يا بهتر است از تركيه اقدام كرد؟
    سلام من ماه دسامبر از ایران اقدام کردم و جواب مثبت گرفتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)