نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 1 از 561 123456789101151101501 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

پیش فرض ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

با سلام
    با توجه به اینکه موضوع مجزایی برای ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان پیدا نکردم، تصمیم گرفتم این صفحه را جداگانه بدین منظور باز کنم.
    لطفا تمامی کسانی که در خصوص نحوۀ درخواست ویزای نامزدی و یا ازدواج انگلستان، مدت زمان به طول انجامیدن، مدارک لازم جهت درخواست، انتخاب سفارت، مصاحبه و غیره مطلعند، تجربیاتشان را مطرح کنند تا سایرین نیز بهره مند گردند. با تشکر

پبام مدیریت:
    مربوط به افرادی که قصد ازدواج با اشخاصی دارن که اقامت دائم انگلستان رو دارن یا گذرنامه انگلیسی دارن.
    ویرایش توسط daniyal_arj : July 24th, 2013 در ساعت 01:20 AM

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    با سلام
    با توجه به اینکه موضوع مجزایی برای ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان پیدا نکردم، تصمیم گرفتم این صفحه را جداگانه بدین منظور باز کنم.
    لطفا تمامی کسانی که در خصوص نحوۀ درخواست ویزای نامزدی و یا ازدواج انگلستان، مدت زمان به طول انجامیدن، مدارک لازم جهت درخواست، انتخاب سفارت، مصاحبه و غیره مطلعند، تجربیاتشان را مطرح کنند تا سایرین نیز بهره مند گردند. با تشکر
    اگر منظور شما ویزای Fiance است یعنی قبل از ازدواج شما ویزا بگیرید و برید انگلیس ازدواج کنید چون این ویزا حالت ویزیتور داره خیلی شانس بالایی ندارید و بهتره ازدواج رو انجام بدید و بعد از مدتی مستقیم برای ویزای همسر اقدام کنید.

Junior Member

سلام من براي ويزاي ازدواجي انگليس در دبي اقدام كردم پول و واريز كردم ويزا يك ماهه گرفتم الان فهميدم تركيه بهتره چون تركيه پاس و ميده ولي دبي بايد 2ماه اونجا بمونم از تاريخ دعئتنامم هم يك ماهو نيم گذشته نمي دونم اعتبار داره يا نه خيلي قاطيم همش كارام داره گره مي خوره

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگر منظور شما ویزای Fiance است یعنی قبل از ازدواج شما ویزا بگیرید و برید انگلیس ازدواج کنید چون این ویزا حالت ویزیتور داره خیلی شانس بالایی ندارید و بهتره ازدواج رو انجام بدید و بعد از مدتی مستقیم برای ویزای همسر اقدام کنید.
    بله منظورم ویزای نامزدی هست. یکی از دوستام از همین طریق رفت امریکا یعنی ازدواج نکرد و قراره حالا که رفته اونجا ازدواج کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis_743 نمایش پست ها
    بله منظورم ویزای نامزدی هست. یکی از دوستام از همین طریق رفت امریکا یعنی ازدواج نکرد و قراره حالا که رفته اونجا ازدواج کنه.
    شرایط کلی اینه که 1) باید نشون بدید توانایی مالی برای رفتن به انگلستان رو دارید 2) قرار نیست از مزایای دولتی بهره مند بشید 3) رابطه شما و نامزدتون واقعیه و 4) واقعا قراره ازدواج کنید و با هم زندگی کنید. شرایط 1 و 2 زیاد سخت نیست ولی 3 و 4 خیلی خیلی سخته.

Junior Member

سلام به همه دوستان من با آقایی قصد ازدواج دارم که باید از طریق غیابی یا در ترکیه ازدواج کنیم ایشون وکالت رو واسه پدرشون فرستادن و الان ترکیه هستن که من در چند روز آینده عقد کنم و واسه چند روز برم ترکیه. شنیدم که بعد سفارت ازدواج غیابی رو ایراد می گیره و بهتره در ترکیه ازدواج کنیم. دوستان کسی اطلاعاتی داره من فقط چند روز فرصت دارم با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hangameh نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من با آقایی قصد ازدواج دارم که باید از طریق غیابی یا در ترکیه ازدواج کنیم ایشون وکالت رو واسه پدرشون فرستادن و الان ترکیه هستن که من در چند روز آینده عقد کنم و واسه چند روز برم ترکیه. شنیدم که بعد سفارت ازدواج غیابی رو ایراد می گیره و بهتره در ترکیه ازدواج کنیم. دوستان کسی اطلاعاتی داره من فقط چند روز فرصت دارم با تشکر
    شما چند روز بعد از عقد که میرید ترکیه قصد دارید سفارت هم برید؟ می دونین که حداقل 6 ماه از عقد باید بگذره، بعد اقدام کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nemesis11 نمایش پست ها
    شما چند روز بعد از عقد که میرید ترکیه قصد دارید سفارت هم برید؟ می دونین که حداقل 6 ماه از عقد باید بگذره، بعد اقدام کنید؟
    دوست عزيز آيا در قوانين ويزاي ازدواج در UKBA ذكر شده كه 6 ماه بايد از عقد بگذره؟

Junior Member

سلام نه الان واسه سفارت نمی خوام اقدام کنم .الا ن می خواهیم ازدواج کنیم.نامزدم ترکیه هستن وکالت رو پست کردن ولی شنیدم برم ترکیه و اول در شهرداری ترکیه بعد در کنسولگری ایران ازدواج کنیم بهتره.شنیدم اگر با وکالت ازدواج کنم بعد سفارت انگلستان ایراد می گیرن و بهتره در زمان ازدواج کنار هم باشیم؟با سپاس

Junior Member

سلام هومن عزیز خسته نباشید یک سوال داشتم جواب بدید لطف کرده اید قانون جدید هست که باید 18600 درامد داشت ما 4 ماه است با اضافه کاری شوهرم هفته اای 410 پوند در یک شرکت به صورت استخدام است ولی پارسال به صورت اجنسی بود و حقوقش کمتر در p45اخر که برج 2013 داده شده این مبلغ کمتر ایا حقوق در حال حاضر را کار دارند یا p45

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)