نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 634 از 651 نخستنخست ... 134534584624625626627628629630631632633634635636637638639640641642643644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,331 تا 6,340 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان
    همسر من پنج شنبه به UKVI ایمیل زد و گفتن decision انجام شده ولی خوب معلوم نیست ویزا داده باشن یا نه... هنوز هیچ ایمیلی به خودم نزدن
    ما هنوز نمی دونیم آیا پاسپورت فرستادن ایران یا نه. چه جوری میشه پاسپورت رهگیری کرد؟ ایمیل زدم جواب ندادن. آیا راهی هست واسه پیگیری؟ ممنون از پاسخگویی شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط shafa91 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همسر من پنج شنبه به UKVI ایمیل زد و گفتن decision انجام شده ولی خوب معلوم نیست ویزا داده باشن یا نه... هنوز هیچ ایمیلی به خودم نزدن
    ما هنوز نمی دونیم آیا پاسپورت فرستادن ایران یا نه. چه جوری میشه پاسپورت رهگیری کرد؟ ایمیل زدم جواب ندادن. آیا راهی هست واسه پیگیری؟ ممنون از پاسخگویی شما

سلام دوست عزیز میشه بگین کی بیومتریک رفته بودین؟سرویس پرایوریتی بود یا استاندارد؟ فکر کنم وقتی برسه ویزا سنتر اونا ایمیل میدن که دریافت کردن پاسپورتو، به چه ادرسی ایمیل زدین؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میشه بگین کی بیومتریک رفته بودین؟سرویس پرایوریتی بود یا استاندارد؟ فکر کنم وقتی برسه ویزا سنتر اونا ایمیل میدن که دریافت کردن پاسپورتو، به چه ادرسی ایمیل زدین؟!
    سلام بایومتریک ۶ سپتامبر بود از ایران و فقط تهران سرویس استاندارد داره
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-insi...the-uk/english

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shafa91 نمایش پست ها
    سلام بایومتریک ۶ سپتامبر بود از ایران و فقط تهران سرویس استاندارد داره
    https://www.gov.uk/contact-ukvi-insi...the-uk/english
    مرسی، ایشالا که ویزاتون صادر شده و بزودی میرسه دستتون

سلام دوستان من برای visa ازدواج مدرکه ایلتس ارائه ندادم چون مدرکه ارشاد از لندن دارم سوالم این استا که آیا برای تمدید باید مدرکه ایلتس ارائه بدم

سلام دوستان من برای visa ازدواج مدرکه ایلتس ارائه ندادم چون مدرکه ارشد از لندن دارم سوالم این است که آیا برای تمدیدVISA بعد از ۲ سال و ۹ماه باید مدرکه ایلتس ارائه بدم یا همون مدرک ارشد کافیه ممنون میشم راهنمایم کنید

Junior Member

سلام دوستان، کسی تازگی ویزاشو دریافت نکرده؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی تازگی ویزاشو دریافت نکرده؟
    چطور؟ سوالتون در چه مورده؟

Junior Member

سلام دوستان
    ديروز پست پاسپورت من رو تحويل داد و خوشبختانه جواب مثبت بود.
    من 5 آگوست اقدام كردم از تهران و سرويس استاندارد. تا روزي كه پاسپورت به دستم برسه نه ايميلي دريافت كردم نه تماس تلفني.
    تاريخ تصميم گيري گويا 18 سپتامبر بوده، يعني حدود 6 هفته طول كشيد تا تصميم گيري انجام بشه ولي پاس تاريخ 6 اكتبر رسيد دستم. مداركي كه گذاشتم همونايي بوده كه بارها و بارها اينجا گفته شده. دوستاني كه مي خوان اقدام كنن به نظرم از سال 2019 به بعد اين فروم رو بخونن، به بسياري از سوالاتشون جواب داده خواهد شد. كاري كه خودم كردم. در ضمن ويزاي من از 22 نوامبر صادر شده ( خودم وقتي داشتم فرم رو پر ميكردم تاريخ سفر رو 28 نوامبر زده بودم كه احتمالا علتش اينه) و تا 20 فبريه اعتبار داره. تو اين مدت بايد كشور رو ترك كنم و به اميد خدا وقتي رسيدم انگليس يه كارت اقامت 33 ماهه بهم ميدن.
    جا داره همين جا از آقا هومن تشكر كنم، ايشون زحمت كشيدن و مدارك مالي ما رو بررسي كردن. خيلي دقيق و حرفه اي هستن و اگه اينكارو به ايشون نمي سپردم احتمالا ريجكت ميشدم.
    براي همه تون آرزوي موفقيت تو گرفتن اين ويزا دارم.
    با تشكر

Junior Member

سلام

مبارک باشه

من هم ۳۱ آگوست، بیومتریک داشتم و با حساب های شما، باید حدود ۳۰ اکتبر، منتظر پاس ام باشم

فقط یک سوال، من تاریخ ورود در فرم اپلیکیشن را ۲۲ دسامبر زدم، اینجوری یعنی باید ۱.۵ ماه بعد گرفتن ویزا منتظر باشم که بتونم ورود داشته باشم و خیلی سخته ، آیا راهی هست که بشه قبل صدور ویزا، این تاریخ ورود را تغییر بدهم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)